Cafenea 8

Pagina 40 din 43 Inapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 8

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mier Feb 23, 2011 3:44 am

si ceva dulceeeeeeeeeee
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Feb 23, 2011 3:50 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , eu...eu vreau, doar ce am dat jos 2 kg, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] as fi plecat si vineri la munte, dar [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ma tine bunica acasa sambata se merge la biserica, trebuie s-o ascult, am de pregatit bucate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Feb 23, 2011 4:11 am

Multumim Radu ...eu tocmai am venit de la masa lol!

...si cu branza rasa deasupra

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Feb 23, 2011 4:12 am

snowflake a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , eu...eu vreau, doar ce am dat jos 2 kg, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] as fi plecat si vineri la munte, dar [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ma tine bunica acasa sambata se merge la biserica, trebuie s-o ascult, am de pregatit bucate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

daca trebuie ...mai ales ca e sambata mortilor...parca

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mier Feb 23, 2011 5:19 am

snowflake a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , eu...eu vreau, doar ce am dat jos 2 kg, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] as fi plecat si vineri la munte, dar [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ma tine bunica acasa sambata se merge la biserica, trebuie s-o ascult, am de pregatit bucate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sarut mana si o zi fericita!

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Feb 23, 2011 11:56 am

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mier Feb 23, 2011 11:58 am

Buna seara ....
radu ,multumesc de zambilute....sunt minunate
valy, ce o pofta mi-ai facut...dupa ziua de azi cand mi-a crescut tensiunea si mi-a dat bulionul pe nas.....maine ma duc la medic sper sa ma fac bine si sa nu trebuiasca sa ma internez....va doresc o seara buna si multa sanatate...

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Feb 23, 2011 12:02 pm

lucia55 a scris:Buna seara .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
radu ,multumesc de zambilute....sunt minunate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
valy, ce o pofta mi-ai facut...dupa ziua de azi cand mi-a crescut tensiunea si mi-a dat bulionul pe nas.....maine ma duc la medic sper sa ma fac bine si sa nu trebuiasca sa ma internez....va doresc o seara buna si multa sanatate... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

imi pare rau ca ai probleme....sper ca nu din cauza poftei facute de mine affraid ....iti doresc multa sanatate si sa nu trebuiasca sa te internezi ....sper sa ne auzim maine toata ziua [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o seara linistita si noapte buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Feb 23, 2011 8:31 pm

Buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mier Feb 23, 2011 8:41 pm

buna dimineata !

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mier Feb 23, 2011 8:42 pm

salut vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si o zi placuta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Feb 23, 2011 8:46 pm

mneata Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....o zi linistita si tie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Feb 23, 2011 9:00 pm

O cafea in plus nu strica....doua batai strica lol! .....Buna dimineata! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mier Feb 23, 2011 9:06 pm

Angel a scris:O cafea in plus nu strica....doua batai strica lol! .....Buna dimineata! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sarut mana si o zi fermecatoare!
nici florile nu dauneaza

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Feb 23, 2011 9:15 pm

saseeeeee....Flory a sosit si nesuletul tau .....cald lol! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Feb 23, 2011 9:17 pm

popescu radu a scris: sarut mana si o zi fermecatoare!
nici florile nu dauneaza

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....cum sa dauneze???....as putea chiar sa spun ca sunt medicament pentru suflet [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Feb 23, 2011 10:37 pm

lucia55 a scris:Buna seara .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
radu ,multumesc de zambilute....sunt minunate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
valy, ce o pofta mi-ai facut...dupa ziua de azi cand mi-a crescut tensiunea si mi-a dat bulionul pe nas.....maine ma duc la medic sper sa ma fac bine si sa nu trebuiasca sa ma internez....va doresc o seara buna si multa sanatate... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
iti doresc ca azi sa ai vesti bune si sa te sinti la fel! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Feb 23, 2011 10:38 pm

buna dimineata, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Feb 23, 2011 10:47 pm

Flory, Angel, Snow ...o zi minunata va doresc

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Feb 23, 2011 11:43 pm

Hello! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....ce de-a scoala ma mai joc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mier Feb 23, 2011 11:51 pm

snowflake a scris:buna dimineata, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sarut mana si numai iubire!

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mier Feb 23, 2011 11:52 pm

Angel a scris:Hello! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....ce de-a scoala ma mai joc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ai si catalog? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 10:33 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 40 din 43 Inapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum