Sarbatori si sarbatoriti!

Pagina 1 din 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sarbatori si sarbatoriti!

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Aug 03, 2010 9:52 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Aici va puteti nota data de nastere pentru a putea fi sarbatoriti pe forum! Este suficient doar ziua si luna si pe care le completati in profil.

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Dum Iun 12, 2011 10:16 pm, editata de 12 ori

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Re: Sarbatori si sarbatoriti!

Mesaj Scris de Contele la data de Mier Aug 04, 2010 9:42 am

25 august ...

Contele

Avertismente :  Mesaje : 145

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Aug 14, 2010 9:13 pm

La multi, multi ani! tuturor celor care astazi isi sarbatoresc onomastica

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Aug 14, 2010 11:08 pm

LA MULTI ANI tuturor care azi isi serbeaza ziua numelui sanatate si fericire multa

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 1:04 am

30 august

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 1:13 am

Chris a scris:30 august

stiam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 3:12 am

Aragorn a scris:stiam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 3:14 am

Chris a scris:
Aragorn a scris:stiam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 29, 2010 8:35 pm

La multi ani Chriss!

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Lun Aug 30, 2010 7:17 am, editata de 1 ori

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 29, 2010 9:22 pm

Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele: sa calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare, sa ai in ochii tai priviri ca razele de soare, sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite, sa darui celor ce-i iubesti doar clipe fericite… La Mulţi Ani, Chris!!!!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 30, 2010 4:53 am

LA MULTI ANI Cristina sa ai parte de tot ce iti doresti si toata fericirea din lume
te pup dulce [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 30, 2010 5:28 am

Aragorn a scris:La mullti ani Chriss!

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumesc mult, Vali ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 30, 2010 5:28 am

Monique a scris:Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele: sa calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare, sa ai in ochii tai priviri ca razele de soare, sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite, sa darui celor ce-i iubesti doar clipe fericite… La Mulţi Ani, Chris!!!!

Angy, multumesc ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 30, 2010 5:29 am

Butterfly a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
LA MULTI ANI Cristina sa ai parte de tot ce iti doresti si toata fericirea din lume
te pup dulce

Fluturasul meu drag, multumesc ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Sept 07, 2010 9:26 pm

Tuturor celor ce astazi sarbatoresc onomastica un sincer "La multi ani!"
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Mier Sept 08, 2010 6:22 am

La multi ani tuturor sarbatoritilor zilei ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Oct 25, 2010 9:19 pm

Celor ce astazi si serbeaza onomastica le urez un sincer "La multi ani!" [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 2:22 pm

La multi ani cu sanatate,
Domnul sa iti dea de toate,
Poate un STROP de fericire,
Poate unul de IUBIRE,
Poate unul de NOROC,
Sau pe TOATE la un loc!

La multi ani, Nico!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Noi 05, 2010 7:37 pm

multumesc mult angy [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
chiar daca nu va cunosc de mult trebuie sa va spun ca sunteti in sufletul meu
multumesc pentru prietenia voastra [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Noi 05, 2010 9:19 pm

Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet.
Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel. Sa nu ne uiti nici la 100 de ani. Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite.
La multi ani NICO!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Noi 05, 2010 9:38 pm

multumesc vali pentru vorbele frumoase [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Noi 06, 2010 9:14 am

La multi ani, fluturasul meu drag ! Viata sa iti daruiasca numai bucurii iar implinirile sa iti lumineze sufletelul ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Sam Noi 06, 2010 1:28 pm

Draga Nico,doresc ca viata sa-ti fie incununata de succese,sanatate,fericire ,prietenie,familia sa-ti fie alaturi mereu,sa ai parte de tot ce-ti doresti tu! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Noi 06, 2010 2:27 pm

Chris a scris:
La multi ani, fluturasul meu drag ! Viata sa iti daruiasca numai bucurii iar implinirile sa iti lumineze sufletelul ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Spoiler:

lucia55 a scris:Draga Nico,doresc ca viata sa-ti fie incununata de succese,sanatate,fericire ,prietenie,familia sa-ti fie alaturi mereu,sa ai parte de tot ce-ti doresti tu! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:
multumesc frumos tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 07, 2010 10:25 pm

La multi ani cu multa sanatate tuturor celor ce astazi isi serbeaza onomastica!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 7:51 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum