Sarbatori si sarbatoriti!

Pagina 4 din 15 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Sarbatori si sarbatoriti!

Mesaj Scris de osicean la data de Joi Apr 14, 2011 11:45 am

La multi ani, Angi !

Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

osicean

Avertismente :  Mesaje : 15

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Apr 16, 2011 4:26 am

Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice
cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu.
La multi ani, Angi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] !!

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Apr 16, 2011 6:59 am

snowflake a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] draga mea, iti doresc sanatate si sa ai parte de dragostea si intelegerea celor dragi.La multi ani!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Apr 16, 2011 7:03 am

osicean a scris:La multi ani, Angi ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Apr 16, 2011 7:04 am

Chris a scris:Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice
cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu.
La multi ani, Angi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] !!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Apr 16, 2011 7:43 pm

De ziua ce-ti surade-n prag,
Si-i porti frumosul nume,
Eu iti doresc tot ce-i mai drag
Si mai frumos pe lume.
La multi ani, Flory!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Apr 16, 2011 7:48 pm

Aceasta zi este dedicata celui mai frumos lucru din lume - florile, minuni ale naturii. Tuturor celor care poarta nume de flori un sincer La multi ani!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Apr 16, 2011 8:53 pm

La multi ani Flory, la multi ani tuturor florilor ce-si serbeaza azi ziua

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Apr 17, 2011 1:57 am

La multi ani , Flory .....sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Apr 17, 2011 2:55 am

La multi ani ! Flori,sa fii sanatoasa,iubita si sa ai mult noroc

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Mier Apr 20, 2011 6:47 am

...mah, ce avatar ti-ai luat , floricico ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Iun 11, 2011 9:57 pm

Pentru ca astazi este o zi speciala pentru tine iti doresc din adancul sufletului sa ai parte numai de impliniri, satisfactii, multa sanatate, si Dumnezeu sa te calauzeasca si sa oranduiasca totul cum este mai bine pentru tine!
"La multi ani, Lucia!!!"

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Iun 11, 2011 10:11 pm

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea
.

La multi ani Lucia!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Sam Iun 11, 2011 10:52 pm

Buna prieteni ,va multumesc mult....flori,angi,vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Iun 27, 2011 9:39 pm

Lovite-ar cu putere cele mai mari bucurii.Crapa-s-ar butoiul cu sanatate deasupra ta. Impiedica-te-ai de sacul cu bani. Bate-te-ar norocu' sa te bata. LA MULTI ANI RADU!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Iun 28, 2011 1:19 am

Radu La multi ani ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Iun 28, 2011 7:48 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Iul 10, 2011 8:15 pm

La multi ani ! Vali ai mai urcat o treapta pe scara vietii sa urci in continuare cat mai multe,insotite de urarile mele de sanatate ,bucurie sufleteasca si numai impliniri alaturi de cei dragi tie !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Iul 10, 2011 8:58 pm

Multumesc de urari Flory, Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...sa ajung pe un calculator al meu si fac onorurile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Iul 11, 2011 1:53 am

Inca odata multumesc tuturor de urari si vi le intorc inzecit.....si acum ca am ajuns acasica si nu mai am interdictie la PC am pregatit repede ceva

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 10:33 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 15 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum