Anunt important - Resustinerea examenului de licenta pentru promotiile 2008 si 2009

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Anunt important - Resustinerea examenului de licenta pentru promotiile 2008 si 2009

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Aug 03, 2010 11:54 pm

Anunt important - Absolventii Universitatii Spiru Haret înmatriculati în anul I în perioada 2005-2008 (promotiile 2008 si 2009) la forme de învatamânt considerate neautorizate de catre minister - Anexa nr. 1 - vor sustine un nou examen de licenta.

Resustinere examen de licenta

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Re: Anunt important - Resustinerea examenului de licenta pentru promotiile 2008 si 2009

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 05, 2010 6:45 am

Anunt actualizat 05.08.2010

Angel

Sus In jos

Re: Anunt important - Resustinerea examenului de licenta pentru promotiile 2008 si 2009

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 06, 2010 1:13 am

Anunt actualizat 06.08.2010

Angel

Sus In jos

Ora de Ştiri: Ministrul Educaţiei, despre conflictul dintre Minister şi Universitatea "Spiru Haret"

Mesaj Scris de zan la data de Sam Aug 07, 2010 2:29 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

zan

Avertismente :  Mesaje : 172

http://nlzn.forumz.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Sept 10, 2010 1:46 am

Articol in ,,Libertatea''

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Soarta absolvenţilor învăţământului la distanţă neautorizat de la Universitatea Spiru Haret(USH) rămâne în continuare incertă. Examenul de licenţă care trebuia să aibă loc luna aceasta a fost suspendat.Doar o nouă examinare i-ar fi ajutat pe absolvenţii din ultimii ani de la ID să intre în legalitate, însă USH nu a ajuns la nici un consens cu Ministerul Educaţiei privind condiţiile de desfăşurare a acesteia. Astfel, aproximativ 15.000 de absolvenţi rămân cu diplomele nerecunoscute.
“Examenul de licenţă trebuia să se dea în perioada 15 - 30 septembrie,dar nu mai este de actualitate. Acest lucru a fost deja comunicat forurilor din subordinea universităţii. Testarea e suspendată până când o să apară un act normativ din partea Ministerului Educaţiei, un document juridic ferm, din care să rezulte condiţiile clare de desfăşurare a examenului”, a declarat Corneliu Toader, purtătorul decuvânt al Universităţii.

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 8:02 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum