Cafenea 10

Pagina 1 din 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cafenea 10

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Apr 12, 2011 3:58 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Sam Oct 15, 2011 7:44 am, editata de 2 ori

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Re: Cafenea 10

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Apr 12, 2011 7:29 am

N-a avut nimeni curajul sa posteze [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sorinaaaaa.....hai la o apa plata cu lamaie ca ni s-a uscat gatul de atata tastat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
....si supliment

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de vlad_sorina la data de Mar Apr 12, 2011 7:52 am

Sa stii ca da! Merci! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Te-ai gandit tocmai bine!
Si m-ai ghicit ca-mi plac si dulciurile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Ti-am trimis un pm, sper sa fi reusit.

vlad_sorina

Avertismente :  Mesaje : 340

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Apr 12, 2011 7:57 am

Nu ai reusit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...mai incearca.....in partea stanga, jos sub avatarul meu este un semn de plic....apasa pe el si mai scrie odata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Apr 12, 2011 8:01 am

Lucia, tie ce-ti pofteste sufletelul scratch ....o iau pe ghicite lol!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Apr 12, 2011 8:11 am

buna angi ..buna sorina...

...clatite....ce-mi plac la nebunie... si cand ma uit in oglinda.... si mai....
asa ca nici nu apuca se se coaca ca au si...

o seara minunata va doresc....

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Apr 12, 2011 8:14 am

multumes angi ...imi porti de grija...sa nu duc lipsa de nimic...
mie cam imi pofteste sufletul ....la de toate....

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Apr 12, 2011 8:18 am

lucia55 a scris:buna angi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ..buna sorina... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...clatite....ce-mi plac la nebunie... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si cand ma uit in oglinda.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si mai.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
asa ca nici nu apuca se se coaca ca au si... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o seara minunata va doresc.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:

mai aduc daca-ti plac [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....si... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu te mai uita in oglinda, ascunde cantarul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...eu asa fac [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

P.S. Cred ca ar trebui sa-i dau un beep si lui Flory lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de vlad_sorina la data de Mar Apr 12, 2011 8:28 am

Buna, Lucia! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Lasa oglinda ca nu e buna ptr noi si oricum nu mancam in fiecare zi. Eu cel putin de fiecare data cand ma apuc de cate o dieta, as manca dulciuri in primul rand mai ceva ca atunci cand mananc normal.
Multumim la fel!

vlad_sorina

Sus In jos

Mesaj Scris de vlad_sorina la data de Mar Apr 12, 2011 8:34 am

Angel a scris:mai aduc daca-ti plac [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....si... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu te mai uita in oglinda, ascunde cantarul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...eu asa fac [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

P.S. Cred ca ar trebui sa-i dau un beep si lui Flory lol!

In sambata aceea era cat p-aci sa vin cu clatitele dupa mine, dar nu m-a lasat Flory, am fi putut avea surpriza sa nu ne dea voie cei din restaurant. Mi-a parut rau totusi ptr ca vroiam sa va fac o surpriza ca celor de atunci de la Bran.

vlad_sorina

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Apr 12, 2011 8:34 am

Ce bine le zici tu Sorina [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....si eu ce ma fac Sad ....de cateva zile mananc intr-una [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....n-am oglinda, n-am cantar, dar au inceput sa vorbeasca hainele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Apr 12, 2011 8:37 am

vlad_sorina a scris:
In sambata aceea era cat p-aci sa vin cu clatitele dupa mine, dar nu m-a lasat Flory, am fi putut avea surpriza sa nu ne dea voie cei din restaurant. Mi-a parut rau totusi ptr ca vroiam sa va fac o surpriza ca celor de atunci de la Bran.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pentru intentie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....n-au intrat zilele-n sac....poate urmatoarea e aproape de Buzau lol! ....si nu mai ai scapare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Apr 12, 2011 9:33 am

Buna seara tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....numai la mancare va e gandul lol! ....si pentru ceilailti ati lasat ceva? Suspect

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Apr 12, 2011 10:00 am

Ceilalti si-au facut provizii prin camara ...am vrut sa spun arhiva

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de roshcata la data de Mar Apr 12, 2011 12:27 pm

buna seara oameni buni, in treacat si in fuga, va intreb, sesiunea noastra cand e? asa aproximativ.

roshcata

Avertismente :  Mesaje : 122

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Apr 12, 2011 7:42 pm

buna dimineata![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Apr 12, 2011 7:43 pm

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Apr 12, 2011 8:56 pm

o zi buna,Vali! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Apr 12, 2011 10:04 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] hei, buna dimineata!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Apr 12, 2011 10:33 pm

Buna dimineata snow ....a luat o pauza scurta? lol!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Apr 12, 2011 11:22 pm

Buna dimineata,flori,vali ,radu,angi,snow....
la noi ploua....
asa o cafeluta calda face minuni...

o zi buna...cu multa caldura in suflet....

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Apr 12, 2011 11:46 pm

Buna dimineata Lucia ....ti-am adus cafeluta care face minuni

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Apr 13, 2011 12:24 am

Aragorn a scris:Buna dimineata snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....a luat o pauza scurta? lol!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] mai maricica, adica azi doar la itm merg, dupa 16(am un revisal de depus)au program pana la 18.
am de facut mai multe referate, printre care si depre inflatie( pale )
ploua si noi, dar imi place [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de roshcata la data de Mier Apr 13, 2011 12:34 am

aveti grija cu ploaia cica e de la japonezi...
neatzaaaa...
imi ziceti si mie pe cand o sa fie sesiunea?

roshcata

Avertismente :  Mesaje : 122

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:05 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum