Cafenea 10

Pagina 2 din 43 Inapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 10

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Apr 13, 2011 12:35 am

Atunci sa ai spor...mai ales in pauza

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Apr 13, 2011 12:36 am

roshcata a scris:aveti grija cu ploaia cica e de la japonezi...
neatzaaaa...
imi ziceti si mie pe cand o sa fie sesiunea?

hello ....nu stim cand este ....inca, dar ar trebui sa fie cam in aceeasi perioada cu cea de anul trecut

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Apr 13, 2011 12:55 am

Aragorn a scris:
roshcata a scris:aveti grija cu ploaia cica e de la japonezi...
neatzaaaa...

hello [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....nu stim cand este ....inca, dar ar trebui sa fie cam in aceeasi perioada cu cea de anul trecut
...si daca zicem noi ca suntem in august si gata sesiunea, daca gasiti o modalitate de teleportare sa-mi ziceti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , fac cinste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Apr 13, 2011 2:16 am

snowflake a scris:...si daca zicem noi ca suntem in august si gata sesiunea, daca gasiti o modalitate de teleportare sa-mi ziceti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , fac cinste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dar sa avem si situatia incheiata lol! cu 10 pe linie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Apr 13, 2011 2:44 am

Aragorn a scris:
snowflake a scris:...si daca zicem noi ca suntem in august si gata sesiunea, daca gasiti o modalitate de teleportare sa-mi ziceti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , fac cinste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dar sa avem si situatia incheiata lol! cu 10 pe linie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu discut alta posibilitate

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Apr 13, 2011 2:49 am

snowflake a scris:
Aragorn a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu discut alta posibilitate
ce repede ne-am inteles [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Apr 13, 2011 3:06 am

affraid [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ai risipit vraja! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Apr 13, 2011 3:10 am

snowflake a scris:affraid [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ai risipit vraja! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Apr 13, 2011 4:01 am

Aragorn a scris:

snowflake a scris:
Aragorn a scris:

Frumos ati mai visat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....... Buna ziua la toate lumile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....si la Bucuresti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si nu imi place [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...haide mai bine la o cafea

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Apr 13, 2011 4:12 am

...da` una reala nu dai?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Apr 13, 2011 4:22 am

ba da lol! .....tu o faci...eu o torn in cesti si o servesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Apr 13, 2011 4:24 am

doar asa? Suspect ...mai bine ma duc la automat lol!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Apr 13, 2011 4:34 am

lol! dar nu se compara cu cea de acasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Apr 13, 2011 4:37 am

Angel a scris:lol! dar nu se compara cu cea de acasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

asa e ....doar daca e facuta de altul

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de roshcata la data de Mier Apr 13, 2011 8:12 am

Flory_fufu a scris:
roshcata a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
multumesc multumesc!

roshcata

Avertismente :  Mesaje : 122

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Apr 13, 2011 9:01 am

Aragorn a scris:
Angel a scris:lol! dar nu se compara cu cea de acasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

asa e ....doar daca e facuta de altul

...si cum tu faci cea mai buna cafea... .....asta nu inseamna ca esti altul

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Apr 13, 2011 11:36 am

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mier Apr 13, 2011 7:52 pm

buna dimineata![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Apr 13, 2011 9:04 pm

Buna dimineata tuturor

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mier Apr 13, 2011 9:19 pm

Vali,o zi perfecta! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Apr 13, 2011 9:20 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna dimineata, baietii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mier Apr 13, 2011 11:44 pm

Buna dimineata...lumeee
am venit la o cafeluta...
Angi si aici cu multa sanate ,bucurii si multa iubire
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos