Biblioteca-Manuale, note de curs si sinteze - Anul 3

In jos

Biblioteca-Manuale, note de curs si sinteze - Anul 3

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 08, 2010 7:27 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Atasamente
DREPT DIPLOMATIC SI CONSULAR- D. Nastase.pdf Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.(1.5 MB) Descarcat de 4 ori
GEOPOLITICA - D. Frasineanu.pdf Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.(3 MB) Descarcat de 5 ori
INTEGRAREA EUROPEANA SI EUROATLANTICA A ROMANIEI - T. Stefanescu-Stanciu.pdf Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.(1.5 MB) Descarcat de 5 ori
MANAGEMENTUL PROIECTELOR EUROPENE (note de curs) - D. E. Stefanescu.pdf Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.(1.1 MB) Descarcat de 5 ori
SOCIOLOGIA OPINIEI PUBLICE SI A MASS-MEDIA - A. Bondrea.pdf Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.(2.1 MB) Descarcat de 5 ori

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Lun Mai 02, 2011 9:50 am, editata de 1 ori
Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Manuale an III RISE

Mesaj Scris de Birkeland la data de Dum Ian 30, 2011 10:55 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Birkeland

Avertismente :  Mesaje : 24

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum