Cafenea 2

Pagina 1 din 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cafenea 2

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:03 am

si eu, si eu...am venit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]nici sa respir nu am avut timp astazi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....Buna ziua! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Re: Cafenea 2

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:11 am

ola [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:12 am

Hello, forumisti ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am vrut sa intri in cafenea dar....usa era inchisaaaa ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Later: ....acum am inteles ca....se lucra !

Ultima editare efectuata de catre Chris in Lun Aug 16, 2010 6:15 am, editata de 1 ori

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:14 am

Chris a scris:Hello, forumisti ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am vrut sa intri in cafenea dar....usa era inchisaaaa ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...Aragorn, ai plecat cu cheia ??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....cred ca uitat unde a pus-o .....Hello, Chris! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:15 am

scuze Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...dar am asteptat sa vad la cate mesaje se desparte subiectul si cum le ordoneaza...pe urma le-am aranjat eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....nu o sa tin usa inchisa pentru nimeni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:16 am

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....cred ca uitat unde a pus-o .....Hello, Chris! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Hello Moni ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 6:17 am

Monique a scris:si eu, si eu...am venit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]nici sa respir nu am avut timp astazi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....Buna ziua! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eu am fost la itm, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ce caldura!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:17 am

Aragorn a scris:scuze Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...dar am asteptat sa vad la cate mesaje se desparte subiectul si cum le ordoneaza...pe urma le-am aranjat eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....nu o sa tin usa inchisa pentru nimeni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....ma gandeam ca ai vreo frumusica prin cafenea si ai blocat usa sa nu te prindem ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:18 am

am activat functia de raspuns rapid...astept pareri...daca incurca o scot imediat....parca si pe mine ma deranjeaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:19 am

Chris a scris:
Aragorn a scris:scuze Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...dar am asteptat sa vad la cate mesaje se desparte subiectul si cum le ordoneaza...pe urma le-am aranjat eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....nu o sa tin usa inchisa pentru nimeni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....ma gandeam ca ai vreo frumusica prin cafenea si ai blocat usa sa nu te prindem ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

atunci blocam tot forumul sa nu se vada nici macar pe gaura cheii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:19 am

Asta-i vreme de piscina....nici la mare nu e bine....apa este fiarta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:20 am

Aragorn a scris:am activat functia de raspuns rapid...astept pareri...daca incurca o scot imediat....parca si pe mine ma deranjeaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eu sunt obisnuita ......nu stiu pe ceilalti utilizatori !

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:22 am

Chris a scris:

nu-i cinstit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...daca are trebuie sa stim si noi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...."Tradare, tradare dar pana unde..." [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:22 am

Aragorn a scris:atunci blocam tot forumul sa nu se vada nici macar pe gaura cheii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

....ehhh.. si atunci noi cum mai aflam ??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:22 am

Monique a scris:Asta-i vreme de piscina....nici la mare nu e bine....apa este fiarta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si ne inviti la piscina ta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:24 am

curiozitatea asta feminina [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:24 am

Aragorn, am vazut ca forumul este facut pe forumgratuit...te-ai inscris pe forumul lor de suport ?

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 6:24 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] inghetata pentru toate gusturile! mie imi place de lamaie , vanilie cu nuci si cu fructe.am cateva cutii mereu in congelator, dulceata de zmeura, capsuni si visine...din toate combin intr-un bol si ornez cu frisca.pofta buna!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:24 am

Chris a scris: ....ehhh.. si atunci noi cum mai aflam ??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cred ca nu stie cu cine se pune [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:25 am

Chris a scris:Aragorn, am vazut ca forumul este facut pe forumgratuit...te-ai inscris pe forumul lor de suport ?

da ...de ce?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:26 am

snowflake a scris:inghetata pentru toate gusturile! mie imi place de lamaie , vanilie cu nuci si cu fructe.am cateva cutii mereu in congelator, dulceata de zmeura, capsuni si visine...din toate combin intr-un bol si ornez cu frisca.pofta buna!

...si preferata mea nu este ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:26 am

snowflake a scris:
Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:
Spoiler:
inghetata pentru toate gusturile! mie imi place de lamaie , vanilie cu nuci si cu fructe.am cateva cutii mereu in congelator, dulceata de zmeura, capsuni si visine...din toate combin intr-un bol si ornez cu frisca.pofta buna!

pot sa iau numai frisca? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:26 am

Monique a scris: cred ca nu stie cu cine se pune [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:28 am

Chris a scris:
snowflake a scris:inghetata pentru toate gusturile! mie imi place de lamaie , vanilie cu nuci si cu fructe.am cateva cutii mereu in congelator, dulceata de zmeura, capsuni si visine...din toate combin intr-un bol si ornez cu frisca.pofta buna!

...si preferata mea nu este ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:28 am

Aragorn a scris:da ...de ce?

Fiindca fac update-uri destul de des si daca ai ceva probleme poti intreba acolo si cu siguranta, ti se v-a raspunde !

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 8:02 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum