Cafenea 2

Pagina 5 din 43 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 2

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 7:25 am

Chris a scris:
popescu radu a scris:ok A FOST SUPER DUPA CE AU PLECAT MUSAFIRII!MAI MULT NU VA POT SPUNE [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

radu...pai de ce i-ati mai invitat daca nu v-ati simtit super si in compania lor ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
a fost veselie si cu musafirii,dar nu s-a comparat cu ce a fost dupa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 7:25 am

Butterfly a scris:a vrut sa spuna ca s-a simtit mai super dupa ce au plecat invitatii deorece a petrecut singur cu sotia lui clipe minunate
este radu?

fluturas...mi-am inchipuit si eu ca asta a vrut sa spuna ca, s-a inrosit in obrăjori ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 7:26 am

Butterfly a scris:
Chris a scris:

radu...pai de ce i-ati mai invitat daca nu v-ati simtit super si in compania lor ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
a vrut sa spuna ca s-a simtit mai super dupa ce au plecat invitatii deorece a petrecut singur cu sotia lui clipe minunate
este radu?
corect! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 7:27 am

meeeey, l-ati prins la mijloc si vreti sa va spuna toate amanuntele....voi spuneti?

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 16, 2010 7:28 am

Chris a scris:
acum stiu, mamico !...te pupic [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ! cum te simti ?

Monique a scris:noi o punem de-o balaceala, pescuiala....tu ce faci? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

hihihi cris, ma bucur ca te-am regasit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ma simt bine, no problems, speram la bineeee

pescuiala??? a, si eu, la prins baieti prin oras [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] vii Moniq??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
kiss snowwwww [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 7:30 am

Aragorn a scris:meeeey, l-ati prins la mijloc si vreti sa va spuna toate amanuntele....voi spuneti?
nu sunt probleme! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 7:31 am

blue moon a scris:pescuiala??? a, si eu, la prins baieti prin oras [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] vii Moniq??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

fara corupere de minori [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 7:31 am

ma bag BM.....poate la tine-n oras e mai racoare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 7:31 am

Aragorn a scris:meeeey, l-ati prins la mijloc si vreti sa va spuna toate amanuntele....voi spuneti?
ii sari in aparare sefule ?
noi il iubim pe radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] e mereu dragut , gata nu-i mai cerem amanunte

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 7:32 am

Aragorn a scris: fara corupere de minori [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 7:36 am

Butterfly a scris:
noi il iubim pe radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] e mereu dragut , gata nu-i mai cerem amanunte

sa nu spun sa dea numai el amanunte.....dau si eu dar la schimb cu ale voastre [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 7:36 am

blue moon a scris:hihihi cris, ma bucur ca te-am regasit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ma simt bine, no problems, speram la bineeee

scumpo...si pe cand marele eveniment? sa stim cu aproximatie cand ne pregatim de botez ?

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 16, 2010 7:36 am

Aragorn a scris:
blue moon a scris:pescuiala??? a, si eu, la prins baieti prin oras [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] vii Moniq??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

fara corupere de minori [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Monique a scris:ma bag BM.....poate la tine-n oras e mai racoare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ce sefu, iti este fricaaaa???? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] suntem mature si.....avem ochii larg deschisi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 16, 2010 7:38 am

Chris a scris:
blue moon a scris:hihihi cris, ma bucur ca te-am regasit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ma simt bine, no problems, speram la bineeee

scumpo...si pe cand marele eveniment? sa stim cu aproximatie cand ne pregatim de botez ?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ianuarie, mijlocul lunii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si am o fricaaa de spitale si asistente

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 7:40 am

blue moon a scris:
Chris a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ianuarie, mijlocul lunii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si am o fricaaa de spitale si asistente

sunt eu nenea doftoru....vrei? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 7:40 am

Aragorn a scris:
Butterfly a scris:

sa nu spun sa dea numai el amanunte.....dau si eu dar la schimb cu ale voastre [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
pai ce vrei sa stii , ca eu cam spun multe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu sunt secretoasa

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 7:40 am

blue moon a scris: .....avem ochii larg deschisi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eee...sau macar pe jumatate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de gogu de la cazane la data de Lun Aug 16, 2010 7:42 am

salutare !

gogu de la cazane

Avertismente :  Mesaje : 18

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 7:42 am

blue moon a scris:
Chris a scris:

iti va trece frica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si totul va fi bine ai sa vezi
si eu al doilea baiat tot in ianuarie am nascut

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 16, 2010 7:42 am

eu stiu sefu...stii sa ,,tai'' finut? sa stiu ce ma asteapta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] o cezariana stii sa faci? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 7:43 am

blue moon a scris:eu stiu sefu...stii sa ,,tai'' finut? sa stiu ce ma asteapta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] o cezariana stii sa faci? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

fac orice [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...operatie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 7:43 am

gogu de la cazane a scris:salutare !
salut si incantat de cunostinta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 7:43 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] feteloooor....am o mare dilema [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....poate ma ajutati sa gasesc metoda de a-mi convinge fierul de calcat sa calce singur [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...i-am lasat bilet cu ce are de facut de azi dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si el nimic [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 7:43 am

buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 16, 2010 7:44 am

Monique a scris:
blue moon a scris: .....avem ochii larg deschisi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eee...sau macar pe jumatate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
bun asa rau, nu Moniq?

hi gogulet [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly a scris:
iti va trece frica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si totul va fi bine ai sa vezi
si eu al doilea baiat tot in ianuarie am nascut
au, crezi? eu aud numai povesti infricosatoare despre asistente si spital.....am gasit o lista pe net cu cate iti tb in spital....marfa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:11 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 43 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum