Cafenea 2

Pagina 42 din 43 Inapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 2

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 9:24 pm

da sefu, atins rau de tot [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
da nu raducu? dar fara C. nu e asa placut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Aug 26, 2010 9:25 pm

Aragorn a scris:
blue moon a scris:uf, primaaaaaaaaaaaa, da greu a mers [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...scopt atins [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
punct ochit,punct lovit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Aug 26, 2010 9:26 pm

blue moon a scris:da sefu, atins rau de tot [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
da nu raducu? dar fara C. nu e asa placut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
fa o poza si ii arati si lui [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 9:31 pm

nehhhh, ii arat live disearaaaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Aug 26, 2010 9:36 pm

buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 9:41 pm

nicooooo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ma gandeam ca tb sa apari, kissessss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Aug 26, 2010 9:43 pm

blue moon a scris:nicooooo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ma gandeam ca tb sa apari, kissessss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
da am gasit o gramada de dulciuri si am prins si pagina 69
o zi excelenta sa ai alinush [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 9:50 pm

da, dulciuri accesibile, le pot cumpara dak imi e pofta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
idem si la tine si weekend de vissssss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 10:13 pm

v-am dat eu pauza? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
pe nr.69 niciodata, auziti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 26, 2010 10:36 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am prins si eu 69 yeeeeeeeeeeessss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Ali mersi pentru bip [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Aug 26, 2010 10:50 pm

Flory_fufu a scris:pe Raducu l-am trimis sa ne ieie inghetata!!!
asa ca sa fiti cumintele in urmatoarea ora pina se intoarce!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
abia astept , dai bip cand ajunge cu inghetata
iau si eu pauza de la invatat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 10:51 pm

ieeee, bravo .....bine ca aveai telef. deschis [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 10:51 pm

ooo fufu, nico, sa nu lingeti toata inghetata de la radu, okokok?
suntem si noi in zonaaaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Aug 26, 2010 10:52 pm

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am prins si eu 69 yeeeeeeeeeeessss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Ali mersi pentru bip [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
neata angy [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Aug 26, 2010 10:53 pm

blue moon a scris:ooo fufu, nico, sa nu lingeti toata inghetata de la radu, okokok?
suntem si noi in zonaaaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
aduce el destula ,
si daca nu ti-o las pe a mea
gata am fugit
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 10:55 pm

impartim nico
da unde fugi ma rog? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 26, 2010 11:47 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu-mi merge net-ul......pup si eu fetele Nico, Flory [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Vin Aug 27, 2010 12:10 am

Butterfly a scris:buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sarut mana, nico! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Vin Aug 27, 2010 12:14 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:12 am