Cafenea 2

Pagina 2 din 43 Inapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 2

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:29 am

Aragorn a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...si daca puneai si un pic de menta era excelenta ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 6:30 am

Chris a scris:
snowflake a scris:inghetata pentru toate gusturile! mie imi place de lamaie , vanilie cu nuci si cu fructe.am cateva cutii mereu in congelator, dulceata de zmeura, capsuni si visine...din toate combin intr-un bol si ornez cu frisca.pofta buna!

...si preferata mea nu este ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

cacao? cumpar dar o papa numai prietenii!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:30 am

Aragorn a scris:
Monique a scris:Asta-i vreme de piscina....nici la mare nu e bine....apa este fiarta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si ne inviti la piscina ta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Va astept....e loc pentru toti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:30 am

Chris a scris:
Monique a scris: cred ca nu stie cu cine se pune [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...cred ca nu stii cu cine ai de-a face [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 6:31 am

Chris a scris:
Aragorn a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...si daca puneai si un pic de menta era excelenta ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

am o cutie si de fistic, dar nu mai are gustul din copilarie

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:32 am

Chris a scris:
Aragorn a scris:da ...de ce?

Fiindca fac update-uri destul de des si daca ai ceva probleme poti intreba acolo si cu siguranta, ti se v-a raspunde !

stiu....sunt deja inregistrat si am si intrebat dar inca nu mi-a raspuns nimeni din staff ci alti useri....iar la ce am intrebat eu numai cineva din staff poate sa-mi raspunda, dar cred ca se feresc ca nu cunosc nici ei toate chichitele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:33 am

Aragorn a scris:

pot sa iau numai frisca? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

n-are farmec fara capsunici..... dar ai planuri mari dupa cum se vede

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:34 am

Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...cred ca nu stii cu cine ai de-a face [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Aragorn, zic sa nu te pui rau cu fetele ca nici nu visezi ce surprize te așteaptă !

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:35 am

Chris a scris:
Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...cred ca nu stii cu cine ai de-a face [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Aragorn, zic sa nu te pui rau cu fetele ca nici nu visezi ce surprize te așteaptă !

surprize [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...vine Andreea Marin pe forum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:36 am

Monique a scris:
Aragorn a scris:

pot sa iau numai frisca? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

n-are farmec fara capsunici..... dar ai planuri mari dupa cum se vede

pe alea le cumpar eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ma sacrific [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:36 am

Aragorn a scris:....iar la ce am intrebat eu numai cineva din staff poate sa-mi raspunda, dar cred ca se feresc ca nu cunosc nici ei toate chichitele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ce ai intrebat ca, poate aflu eu si-ti spun !

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 6:36 am

Monique a scris:
Aragorn a scris:

si ne inviti la piscina ta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Va astept....e loc pentru toti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

bine ca nu-i nimeni in apa, acum o saptamana am fost cu prietenii la strand. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pentru prima data ...in viata mea.de obicei mergeam la mare,aproape la fiecare sfarsit de saptamana , dar acum fiind foarte ocupata m-am lasat convinsa. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] a fost foarte aglomerat, daca aruncai o mingie, nu cadea in apa ci in capul cuiva.

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:37 am

snowflake a scris:
Chris a scris:

...si preferata mea nu este ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pai putem sa fim si noi prietenii tai lol! .....eu am luat vanilie cu nuci garnisita cu dulceata de capsuni ...fara frisca ca ingrasa

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:38 am

Aragorn a scris:surprize [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...vine Andreea Marin pe forum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] eiiiii , ai vrea tu .....

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:38 am

Chris a scris:
Aragorn a scris:....iar la ce am intrebat eu numai cineva din staff poate sa-mi raspunda, dar cred ca se feresc ca nu cunosc nici ei toate chichitele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ce ai intrebat ca, poate aflu eu si-ti spun !

vezi pm [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:39 am

Chris a scris:
Aragorn a scris:surprize [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...vine Andreea Marin pe forum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] eiiiii , ai vrea tu .....

eeeeeeeeee eu vreau multe dar din pacate nu se poate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Lun Aug 16, 2010 6:40 am, editata de 1 ori

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 6:40 am

buna moni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
buna cris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ( pupici dulci asta sa te prinzi cine sunt )

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:40 am

Snow, vezi ca am trimis soferul sa te ia....sa fi prima...si asa inoti in voie...pana se hotarasc ceilalti

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 6:41 am

Monique a scris:
snowflake a scris:

pai putem sa fim si noi prietenii tai lol! .....eu am luat vanilie cu nuci garnisita cu dulceata de capsuni ...fara frisca ca ingrasa

sunteti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:42 am

Butterfly a scris:buna moni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
buna cris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ( pupici dulci asta sa te prinzi cine sunt )

Fluturas, grabeste-te ...ia o gura de inghetata de la Snow...si la piscina lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 6:43 am

Monique a scris:Snow, vezi ca am trimis soferul sa te ia....sa fi prima...si asa inoti in voie...pana se hotarasc ceilalti

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cobor deja, in casa ma topesc

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 6:44 am

buna snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sa-mi dati adresa sa stiu unde sa vin

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:44 am

Aragorn a scris:vezi pm [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ti-am raspuns ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 6:46 am

Butterfly a scris:buna snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sa-mi dati adresa sa stiu unde sa vin

piscina e la moni...eu vin cu inghetata

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:47 am

Butterfly a scris:buna cris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ( pupici dulci asta sa te prinzi cine sunt )

Buna fluturas ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....banuiesc dar, nu stiu exact cine ma pupica asa dulce !

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 10:32 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 43 Inapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum