Cafenea 2

Pagina 3 din 43 Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 2

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 6:48 am

Butterfly a scris:buna snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sa-mi dati adresa sa stiu unde sa vin

aici ne-ai prins....piscina este in Malibu sa trimit bimotorul dupa voi??? Rolling Eyes Rolling Eyes

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 6:48 am

snowflake a scris:
Butterfly a scris:buna snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

piscina e la moni...eu vin cu inghetata
cand pleci sa treci sa ma iei si pe mine

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:49 am

ati pus-o de-o claca ca intre fete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...sa-mi caut ceva de butonat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 6:50 am

Monique a scris:

aici ne-ai prins....piscina este in Malibu sa trimit bimotorul dupa voi??? Rolling Eyes Rolling Eyes
acum plec spre dunare , astept acolo

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:51 am

Chris a scris:
Aragorn a scris:vezi pm [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ti-am raspuns ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 6:51 am

Chris a scris:
Butterfly a scris:buna cris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ( pupici dulci asta sa te prinzi cine sunt )

Buna fluturas ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....banuiesc dar, nu stiu exact cine ma pupica asa dulce !
sarut mana, superba cris! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 6:52 am

Butterfly a scris:
Monique a scris:

pe cine??????????putem si noi?????????????
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 6:52 am

Monique a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] citesc aici ca;daca scapam de criza pana la vara...ajungem si acolo, daca nu, e bine si virtual

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 6:53 am

Aragorn a scris:ati pus-o de-o claca ca intre fete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...sa-mi caut ceva de butonat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sefule ne lasi singure ?
cauta-l si pe radu si hai cu noi

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 6:54 am

Butterfly a scris:
Monique a scris:

e bine si la dunare, pescuit, balacit, o noapte langa foc la cort si tantari din belsug

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 16, 2010 6:54 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] hi boys and girlsssss

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 6:55 am

Butterfly a scris:
Aragorn a scris:ati pus-o de-o claca ca intre fete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...sa-mi caut ceva de butonat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sefule ne lasi singure ?

chiar credeati ca scapati de mine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....sunt cu ochii pe voi ca pe butelie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:57 am

popescu radu a scris:sarut mana, superba cris! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....ce faci ? cum a fost petrecerea de ieri ?

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 6:58 am

Butterfly a scris:
sefule ne lasi singure ?
sunt aici. vreau si eu la dunare !la pescuit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 6:58 am

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] hi boys and girlsssss

HI blue ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 6:58 am

Chris a scris:
popescu radu a scris:sarut mana, superba cris! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....ce faci ? cum a fost petrecerea de ieri ?
super! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 6:59 am

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] hi boys and girlsssss
blue pupici multi draguto [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 6:59 am

numai fericire [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 7:00 am

popescu radu a scris:
Butterfly a scris:
sefule ne lasi singure ?
sunt aici. vreau si eu la dunare !la pescuit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
pai vino radule ca eu te astept [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 7:02 am

Butterfly a scris:
popescu radu a scris:
pai vino radule ca eu te astept [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eu gatesc ce pescuieste radu,

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 7:03 am

snowflake a scris:
Butterfly a scris:
popescu radu a scris:

stii sa faci plachie?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 7:05 am

popescu radu a scris:super! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

doar atat ??...vrem detalii.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 16, 2010 7:05 am

Chris a scris:

HI blue ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
hi Crissss, cris a mea? tu esti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 7:06 am

snowflake a scris:
Butterfly a scris:

pai eu sunt gazda si tu gatesti?

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 16, 2010 7:06 am

ce faceti feteleeeee.....baieti doar 2..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 7:57 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 43 Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum