Cafenea 2

Pagina 4 din 43 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 2

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 7:07 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
snowflake a scris:
Butterfly a scris:
pai vino radule ca eu te astept [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eu gatesc ce pescuieste radu,

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 7:07 am

blue moon a scris:hi Crissss, cris a mea? tu esti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

....s-ar putea ....depinde cine esti tu, blue ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 7:07 am

Chris a scris:
popescu radu a scris:super! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

doar atat ??...vrem detalii.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
nu dau din casa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 7:08 am

blue moon a scris:ce faceti feteleeeee.....baieti doar 2..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ola mamy

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 7:08 am

popescu radu a scris:
Butterfly a scris:
acum plec spre dunare , astept acolo
pe cine??????????putem si noi?????????????
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

toata lumea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 7:08 am

Butterfly a scris:
popescu radu a scris:
sunt aici. vreau si eu la dunare !la pescuit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
pai vino radule ca eu te astept [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
am plecat deja! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 7:09 am

blue moon a scris:ce faceti feteleeeee.....baieti doar 2..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
deocamdata da , dar noi nu ne suparam
baietii astia se descurca cu fetele

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 16, 2010 7:09 am

Chris a scris:
blue moon a scris:hi Crissss, cris a mea? tu esti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

....s-ar putea ....depinde cine esti tu, blue ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn a scris:

ola mamy

hihi, crisss, cum sa nu stii cine sunt? ia mai gandeste-te la mesajul scris de sefu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
aloha sefu...mamy bine merci [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 16, 2010 7:10 am

snow, Moniq, raducu, Fly....va pup tare tareeee, daca nu am apucat in parte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 7:11 am

Aragorn a scris:
snowflake a scris:

stii sa faci plachie?

cea mai buna...

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 7:11 am

popescu radu a scris:
Chris a scris:

doar atat ??...vrem detalii.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
nu dau din casa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ar trebui sa mai dai si din casa ca nu e asa rau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 7:12 am

snowflake a scris:
Monique a scris:

aici ne-ai prins....piscina este in Malibu sa trimit bimotorul dupa voi??? Rolling Eyes Rolling Eyes

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] citesc aici ca;daca scapam de criza pana la vara...ajungem si acolo, daca nu, e bine si virtual

da, daaa.....domnul acela mic la stat, din fruntea celor ce cu onor ne guverneaza, a vazut deja luminita de la capatul tunelului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 7:14 am

popescu radu a scris:nu dau din casa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nici macar un pic ....

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 7:14 am

snowflake a scris:
Butterfly a scris:

si eu voi cumpara...ce va prinde-gati Aragorn [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 7:15 am

popescu radu a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
snowflake a scris:

pe asta il prajim si-l punem la marinat in oala de pamant.dupa cateva zile de tinut la rece, il mancam dimineata cu cateva masline langa...

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 7:15 am

blue moon a scris:..mamy bine merci [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

acum stiu, mamico !...te pupic [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ! cum te simti ?

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 16, 2010 7:16 am

noi o punem de-o balaceala, pescuiala....tu ce faci? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 7:16 am

Chris a scris:
popescu radu a scris:nu dau din casa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nici macar un pic ....
cris daca il pupam si il rugam poate ne zice pana la urma ceva [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 7:16 am

Butterfly a scris:
ar trebui sa mai dai si din casa ca nu e asa rau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ok A FOST SUPER DUPA CE AU PLECAT MUSAFIRII!MAI MULT NU VA POT SPUNE [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 7:17 am

blue moon a scris:snow, Moniq, raducu, Fly....va pup tare tareeee, daca nu am apucat in parte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 7:18 am

Butterfly a scris:cris daca il pupam si il rugam poate ne zice pana la urma ceva [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

s-ar putea sa ai dreptate ....incercam ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 7:19 am

popescu radu a scris:
Butterfly a scris:
ok A FOST SUPER DUPA CE AU PLECAT MUSAFIRII!MAI MULT NU VA POT SPUNE [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

te credem...ai spus atat de apasat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 16, 2010 7:20 am

popescu radu a scris:ok A FOST SUPER DUPA CE AU PLECAT MUSAFIRII!MAI MULT NU VA POT SPUNE [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

radu...pai de ce i-ati mai invitat daca nu v-ati simtit super si in compania lor ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 7:21 am

Chris a scris:
popescu radu a scris:ok A FOST SUPER DUPA CE AU PLECAT MUSAFIRII!MAI MULT NU VA POT SPUNE [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

radu...pai de ce i-ati mai invitat daca nu v-ati simtit super si in compania lor ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

cu musafirii e una si dupa, alta...cu persoana iubita

Ultima editare efectuata de catre snowflake in Lun Aug 16, 2010 7:22 am, editata de 1 ori

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 7:22 am

Chris a scris:

a vrut sa spuna ca s-a simtit mai super dupa ce au plecat invitatii deorece a petrecut singur cu sotia lui clipe minunate
este radu?

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 8:01 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 43 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum