Cafenea 2

Pagina 40 din 43 Inapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 2

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Aug 26, 2010 6:45 am

Flory_fufu a scris:Ali!!!si eu il stiu din poze pe Vali,Ingerasa si pustiu!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si fi pe pace nu am venit sa ma dau la el!!!departe de mine acest gand!!!
ce-i al meu este pus de-o parte!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

aici doar glumim....in realitate fiecare sac cu peticul lui [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Aug 26, 2010 6:46 am

Flory_fufu a scris:poop,ma pregatesc de plecare acasika,dupa prima zi scarboasa de munca dupa C.O
sa fiti cumintei in continuare,ne auzim!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si tu sa fii cuminte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ce ne aduci bun cand vii , daca suntem cuminti?

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Aug 26, 2010 6:46 am

Flory_fufu a scris:poop,ma pregatesc de plecare acasika,dupa prima zi scarboasa de munca dupa C.O
sa fiti cumintei in continuare,ne auzim!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si ne mai auzim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Aug 26, 2010 6:46 am

Aragorn a scris:
Flory_fufu a scris:Ali!!!si eu il stiu din poze pe Vali,Ingerasa si pustiu!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ce-i al meu este pus de-o parte!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

aici doar glumim....in realitate fiecare sac cu peticul lui [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
subscriu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 6:47 am

zzzttttt, eu am ceva in realitate, nu pozeeee, pana la urma [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Aragorn a scris:
blue moon a scris:am poze, dovada [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si tu o spui in gura mare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pai....in gura mica vrei? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 7:10 am

oooo, cred ca pierd pag.69, pacat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Aug 26, 2010 7:12 am

blue moon a scris:oooo, cred ca pierd pag.69, pacat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

de ce? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Joi Aug 26, 2010 8:26 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 26, 2010 8:27 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna seara tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...Bun venit Flory! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 26, 2010 8:28 am

blue moon a scris:oooo, cred ca pierd pag.69, pacat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] las' ca o prind eu....iti povestesc eu cum a fost [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 26, 2010 8:29 am

Chris a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Joi Aug 26, 2010 8:30 am

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna Moni ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Joi Aug 26, 2010 8:31 am

Flory...bine ai venit ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Aug 26, 2010 8:33 am

Chris a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Hello [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Joi Aug 26, 2010 8:37 am

Aragorn a scris:Hello [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Hello ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 26, 2010 8:46 am

Chris....bei un suculet cu mine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 10:31 am

Monique a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] las' ca o prind eu....iti povestesc eu cum a fost [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

heloooooo
na ca prind cu tine pag. mea preferataaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 26, 2010 10:34 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] uraaaa....aaaa...dar ia stai putin [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....ti-a dat cineva bip.....sau ai avut tu un feeling [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....acum sa te vad [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Aug 26, 2010 10:35 am

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 26, 2010 11:54 am

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 12:06 pm

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] uraaaa....aaaa...dar ia stai putin [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....ti-a dat cineva bip.....sau ai avut tu un feeling [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....acum sa te vad [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
aoleu, la nani toti? atunci tb sa merg singurica la pag 69 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
daaa, bip bip bip.......hehe, ce la tanc a picat

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 12:09 pm

hai ca poate prind maine dimineata 69 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu cred ca pot scrie multe mesaje singurica
kissssssss

blue moon

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 8:25 pm

waw ce matinala e fufulet [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Aug 26, 2010 8:33 pm

Flory_fufu a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sarut mana si bine ai venit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 9:43 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 40 din 43 Inapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum