Cafenea 12

Pagina 3 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 12

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Oct 18, 2011 12:14 am

denyels a scris:
... sunt un pachet de draci ...si toata lumea zice ca nu poate sa intre in casa nebunului .... l-am sunat pe administrator sa facem o "comisie" cum zice el si sa intram in casa nebunului... mi-a ajuns la mijlocul tavanului la bucatarie si se extinde spre camera ....... pffffffffffff

Buna, Dany!
Calmeaza-te, pt ca si vecinul e intr-o situatie... Singura lui vina e ca n-a lasat cheia cuiva cand a plecat de acasa, in rest... asta se poate intampla oricui. Se mai intampla la bloc si astfel de evenimente nedorite.
Iti "vand" un pont, sa te mai linistesti: vei lua bani de la asigurarea locuintei. Cauta contractul de asigurare si citeste sa vezi daca esti despagubit in caz de inundatie. Cunosc un caz, asa ca nu vorbesc degeaba!

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Oct 18, 2011 12:17 am

Angel a scris:
Lara Croft a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angi, nu i-ai pus pachetel? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sunt in concediu....deci cand pleaca el eu dorm lol! ...iar de seara nu-i pun ca se altereaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna, Angi!

Ooooo, ce perioada super este acum pt cateva zile de concediu...

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Oct 18, 2011 12:19 am

denyels a scris:
... sunt un pachet de draci ...si toata lumea zice ca nu poate sa intre in casa nebunului .... l-am sunat pe administrator sa facem o "comisie" cum zice el si sa intram in casa nebunului... mi-a ajuns la mijlocul tavanului la bucatarie si se extinde spre camera ....... pffffffffffff

Mey, sa opresti curentul, sa nu faca scurt cand ajunge la instalatia electrica, pt ca dai de altele!
Ia doar lumina si lasa prizele, sa mai stai cu noi!

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Oct 18, 2011 12:21 am

Ne revedem mai tarziu.

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 18, 2011 12:39 am

Lara Croft a scris:
denyels a scris:

Mey, sa opresti curentul, sa nu faca scurt cand ajunge la instalatia electrica, pt ca dai de altele!
Ia doar lumina si lasa prizele, sa mai stai cu noi!

ma cheama pe mine si i le repar lol!

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 18, 2011 12:40 am

Lara Croft a scris:Ne revedem mai tarziu.

te asteptam cu drag

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Oct 18, 2011 12:51 am

Uitati-va lume....sa zica cineva ca nu-s de baza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]... ce-i drept amestecata cu putin acid [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 18, 2011 12:55 am

Angel a scris:Uitati-va lume....sa zica cineva ca nu-s de baza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]... ce-i drept amestecata cu putin acid [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Spoiler:

...acum chiar ca m-a luat foamea

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Oct 18, 2011 3:56 am

Vad ca e pregatita sa-ti stinga si setea.
Are ceva sange de pompierita in vene.

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 18, 2011 3:59 am

Lara Croft a scris:Vad ca e pregatita sa-ti stinga si setea.
Are ceva sange de pompierita in vene.

lol!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Mar Oct 18, 2011 8:26 am

Buna seara dragilor ....
O seara frumoasa si calduroasa va doresc .....

imi cer scuze pentru dimineata eram precum un vulcan incepusem deja sa erup ....

denyels

Avertismente :  Mesaje : 2356

http://www.infotv.ro/news/31-07-2012/campioni

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Mar Oct 18, 2011 8:27 am

Angel a scris:Buna ziua Deny! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] sa-ti treaca pachetul de nervi.....ne facem noi mana la spoit bucataria si baia si daca vrei ne mutam si la tine...pan' la vara om termina noi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhh ce bine ar fi ... cu asa ajutoare de nadejde as avea grija sa nu terminam prea repede ....:-*...multumesc mumos ...

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Mar Oct 18, 2011 8:31 am

Lara Croft a scris:
.

Buna, Dany!
Calmeaza-te, pt ca si vecinul e intr-o situatie... Singura lui vina e ca n-a lasat cheia cuiva cand a plecat de acasa, in rest... asta se poate intampla oricui. Se mai intampla la bloc si astfel de evenimente nedorite.
Iti "vand" un pont, sa te mai linistesti: vei lua bani de la asigurarea locuintei. Cauta contractul de asigurare si citeste sa vezi daca esti despagubit in caz de inundatie. Cunosc un caz, asa ca nu vorbesc degeaba!

Olla Iulica ...:-*
Sa sti ca ideea cu asigurarea am avuto si eu dar nu este atat de grav din fericire ,,,,, cat despre vecin singura lui vina este ca exista printre noi ....ii aratam cum curge apa iar el o tinea precum orbu de bata ca nu de la el ....mai sa il zbor de la etajul 2 ....:)))).... din fericire a venit acasa inainte sa ii sparg eu usa caci nu s-a oferit altcineva voluntar...:))))...acum este ok se lucreaza inca la schimbarea tevilor ....

O seara frumoasa iti doresc ...:-*

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Oct 18, 2011 8:40 pm

Buna dimneaaaaa lumeeee... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
adunarea la cafeluta.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o zi buna si cu spor... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Oct 18, 2011 9:14 pm

Buna dimi!

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Oct 18, 2011 9:17 pm

lucia55 a scris:
adunarea la cafeluta....
o zi buna si cu spor... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Prezent la cafea!

Sa ai si tu o zi reusita!

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 18, 2011 9:18 pm

Buna dimineata ....multumim de cafea Lucia ...si ca sa ne ajunga mai aduc si eu

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Oct 18, 2011 9:36 pm

denyels a scris:

Olla Iulica ...:-*
Sa sti ca ideea cu asigurarea am avuto si eu dar nu este atat de grav din fericire ,,,,, cat despre vecin singura lui vina este ca exista printre noi ....ii aratam cum curge apa iar el o tinea precum orbu de bata ca nu de la el ....mai sa il zbor de la etajul 2 ....:)))).... din fericire a venit acasa inainte sa ii sparg eu usa caci nu s-a oferit altcineva voluntar...:))))...acum este ok se lucreaza inca la schimbarea tevilor ....

O seara frumoasa iti doresc ...:-*

Mey, totul e bine (pentru tine) cand se termina fara zugravit si/sau schimbat de parchet.
Ne facusem iluzii ca venim la tine sa dam cu trafaletul... De-aia-ti dadusem solutia sa iei banii de la asigurare, sa ne faci faţă.

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Oct 18, 2011 10:33 pm

Prezenta si eu la cafea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].... Buna dimineata si o zi asa cum doriti! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Oct 18, 2011 11:34 pm

Pus-ati fainoshag?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Mier Oct 19, 2011 8:57 am

Buna seara natiune .......
Am avut o zi frumoasa de toamna cu mult soare de care pana mai ieri fugeam si ne ascundeam pe unde apucam.... iar acum abia asteptam sa ne incalzim la razele sale ....ciudata specie mai suntem si noi muritori ...:))
O seara frumoasa va doresc !

denyels

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Oct 19, 2011 8:24 pm

Buna dimineata

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Oct 19, 2011 9:17 pm

Buna dimineata! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]....Cafea este....mic dejun este....am frecat si eu un ness...

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mier Oct 19, 2011 9:55 pm

Buna dimi, natiuneeee!
Am devenit dependenta de acest forum.

Iulica Negoiu

Sus In jos