Cafenea 12

Pagina 4 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 12

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Oct 19, 2011 10:05 pm

Lara Croft a scris:Buna dimi, natiuneeee!
Am devenit dependenta de acest forum.

buna dimineata Iulica ...asta e bine lol! ...daca ar fi mai multi asa ar fi mai OK

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mier Oct 19, 2011 10:13 pm

Aragorn a scris:

buna dimineata Iulica ...asta e bine lol! ...daca ar fi mai multi asa ar fi mai OK

Daca e foc in semineu in fiecare zi, vor veni dupa caldura.

Faza e alta: ce ma fac acum, cand plec pe teren la recensamant? Voi fi cu gandul numai la lupta pentru primul loc.
Cred ca, atunci cand imi vor raspunde afirmativ la intrebarea daca au internet, le cer sa ma conving.
In loc sa ne doteze cu harta, mai bine ne dadeau un iPad.

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Oct 19, 2011 10:15 pm

Lara Croft a scris:Buna dimi, natiuneeee! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Am devenit dependenta de acest forum. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Iulia....neaparat sa treci si pe la pranz.....iti pregatesc ceva buna....ca ai o zi lunga lol! lol!

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Oct 19, 2011 10:17 pm

... si cat timp tu bananai pe net ii pui pe ei sa scrie in formulare lol! ...si impusti 2 iepuri de odata

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mier Oct 19, 2011 10:20 pm

Angel a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Iulia....neaparat sa treci si pe la pranz.....iti pregatesc ceva buna....ca ai o zi lunga lol! lol!

Nu plec acum in lume... ...mai pe seara.
Cum nu sunteti putin atenti, cum am mai facut o tura prin sector.
Nici nu pot sa plec, pt ca-mi ocupati locul.

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mier Oct 19, 2011 10:22 pm

Aragorn a scris:... si cat timp tu bananai pe net ii pui pe ei sa scrie in formulare lol! ...si impusti 2 iepuri de odata

Am fost ieri pe teren, in recunoastere, impreuna cu o colega. La un moment dat, iese unul la poarta si ne primeste cu veselie maaaare. Am aflat cum sunt femeile aţâţate. Mey, ce frumoasa e viata, daca stim cum s-o privim!

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Oct 19, 2011 10:29 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] daca poti sa te detasezi de tot si toate si sa privesti cu optimism cred ca am putea trece mai usor peste lipsurile care ne apasa lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mier Oct 19, 2011 11:27 pm

Asta cu femeile atatate n-o stiam. Zice ca sunt putin dotate intr-o zona anatomica.
Doamne... au fost mai multe chestii ilare, dar eram asa de obosita... nu le-am retinut. De azi, in schimb, notez TOT!

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 20, 2011 12:02 am

noteaza...noteaza...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sau mai bine....pentru eficienta si exactitate....

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Joi Oct 20, 2011 4:24 am

Gata! Bucurati-va, pt ca ati scapat de mine!
Insa nu va bucurati prea tare, pt ca revin!

Va doresc sa aveti o zi reusita in continuare!

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 20, 2011 4:28 am

O zi usoara....spor la recenzat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Oct 20, 2011 10:13 am

Bunaseara dragilor ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Ma bucur ca reusesc in sfarsit sa va recitesc de acasa ,,,, sper ca i-am dat de capat afurisitului de pc ....
O seara frumoasava doresc ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Avertismente :  Mesaje : 2356

http://www.infotv.ro/news/31-07-2012/campioni

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Oct 20, 2011 10:15 am

Lara Croft a scris:

Mey, totul e bine (pentru tine) cand se termina fara zugravit si/sau schimbat de parchet.
Ne facusem iluzii ca venim la tine sa dam cu trafaletul... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] De-aia-ti dadusem solutia sa iei banii de la asigurare, sa ne faci faţă. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Iulica draga .... daca oferta mai este valabila imediat ce rezolv cu cei de la asigurari va astept la zugravit ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
dar la cata birocratie este o sa mai dureze ceva pana atunci ...

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 20, 2011 10:41 am

denyels a scris:Bunaseara dragilor ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Ma bucur ca reusesc in sfarsit sa va recitesc de acasa ,,,, sper ca i-am dat de capat afurisitului de pc ....
O seara frumoasava doresc ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna Deny! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]....wow ai si tu emoticoane [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Oct 20, 2011 8:36 pm

Buna dimineata natiune....zic si eu sa fiu in ton... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

va astept la o cafea... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si un ceai aromat cu praji... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o zi minunata... cu multa caldura [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Oct 20, 2011 8:42 pm

Buna dimineata dragilor ...oriunde va aflati sa aveti o zi minunata ...
multumim pt tratatie ...mai aduc si eu nitelus sa fie pentru toata lumea :)))

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Oct 20, 2011 8:45 pm

Angel a scris:

Buna Deny! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]....wow ai si tu emoticoane [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sarut mainile Angi .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
...daaaaaaaaaaaaaaaaaa dupa multa "munca" si rabdare am reusit sa ii dau de cap si am sieu iarasi acces la emoticoane ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Oct 20, 2011 8:49 pm

Imi face o reala placere sa fiu alaturi de voi insa ma cheama datoria asa ca va salut cu mare drag ... sa aveti o zi reusita ... sa aveti grija de voi .... sa aveti mult soare (aici ploua) ... sa aveti tot ce va doriti ....pe mai tarziu ....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]asa arat eu cand trebuie sa merg la servici :)))

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 20, 2011 9:06 pm

Buna dimineata va spun si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]....Flory [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]...Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].... Deny [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]....si pentru toti cei ce vor mai veni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]....sa aveti o zi scurta ...doar e vineri

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 20, 2011 9:10 pm

denyels a scris:Imi face o reala placere sa fiu alaturi de voi insa ma cheama datoria asa ca va salut cu mare drag ... sa aveti o zi reusita ... sa aveti grija de voi .... sa aveti mult soare (aici ploua) ... sa aveti tot ce va doriti ....pe mai tarziu ....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]asa arat eu cand trebuie sa merg la servici :)))

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si eu cred ca arat la fel....si cand ma gandesc ca o saptamana a trecut deja [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Joi Oct 20, 2011 9:15 pm

Buna dimineataaaaa tuturoroooor!

Mamaaaa, ce lenesa sunt si cat de harnici au fost altii.
Eu de-abia acum am facut ochi...

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 20, 2011 9:28 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]ia o cafea...astazi e la oferta si pe alese.....aseaza-te comod in fotoliu si spune cum a fost prima zi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Joi Oct 20, 2011 9:45 pm

Multumesc mult pt cafeluta!

Prima zi a fost fructuoasa, pt ca am mancat: struguri, mere, pere
Aici ne cunoastem toti, pentru ca e comunitatea mica si ne-au intampinat la poarta, ba chiar au si sunat dupa noi (unul ne-a depistat pe unde suntem si a sunat pe tel fix sa spuna ca ne asteapta). Am ajuns acasa la 21,45 din cauza lor. Fara gluma! Bine, acum trebuie sa recunosca faptul ca sunt in zona mea natala, asa ca am un avantaj.

Sa inchideti un ochi, pt ca ma pregatesc pt serviciu (ma imbrac din mers, in cafenea).

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 20, 2011 9:49 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] esti gata?

Au venit si la noi ieri.....la mine au stat jumatate de ora pentru ca stiam exact ce trebuie sa le raspund, dar la vecini [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:09 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum