Sa facem cunostinta!

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sa facem cunostinta!

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Aug 25, 2010 1:58 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Toti doritorii se pot prezenta si in acest fel putem comunica mai usor.

Eu sunt Vali

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Mier Dec 08, 2010 5:45 am, editata de 1 ori

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Re: Sa facem cunostinta!

Mesaj Scris de Butterfly la data de Mier Aug 25, 2010 11:59 am

incantata vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] asa iti voi spune de acum asta daca nu preferi sefule [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
eu sunt Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Aug 25, 2010 7:56 pm

Ma bucur de cunostinta Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ... acum este mai usor decat fluturas [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 26, 2010 9:37 am

Eu sunt Angi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de connie la data de Joi Aug 26, 2010 10:24 am

eu sunt Connie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

connie

Avertismente :  Mesaje : 2105

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Aug 26, 2010 10:29 am

ailenЯock a scris:eu sunt Connie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 12:08 pm

io.....ghici..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Aliiiiiiii, evident [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Aug 26, 2010 8:51 pm

Ce fete curajoase [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Aug 26, 2010 9:01 pm

pai dupa sefu...nu? sa ai spate bun [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Aug 26, 2010 9:03 pm

blue moon a scris:pai dupa sefu...nu? sa ai spate bun [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Aug 26, 2010 9:46 pm

Monique a scris:Eu sunt Angi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] deci sa iti voi spune angy
ailenЯock a scris:eu sunt Connie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
connie ma bucur sa te intalnesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
blue moon a scris:io.....ghici..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Aliiiiiiii, evident [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
alinush esti o scumpa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Sam Aug 28, 2010 12:20 am

Cucu Baaaauuuu!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Eu sunt Iulica
Ma cunoaste si furnica. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Ma bucur ca v-am gasit
Si ca aici am venit. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 28, 2010 12:29 am

Imi pare bine de reintalnire Iulica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Aug 28, 2010 2:16 am

Lara Croft a scris:Cucu Baaaauuuu!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Eu sunt Iulica
Ma cunoaste si furnica. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Ma bucur ca v-am gasit
Si ca aici am venit. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Bine ai venit, Iulica! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sa faci trupa cu Furnica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Si cu noi, ceilalti, desigur [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Nu pot decat sa ma bucur [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Birkeland la data de Mier Sept 01, 2010 5:17 am

Buna ziua, eu sunt Hany - Birke dupa cum mi se spune.Imi pare bine sa va cunosc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Birkeland

Avertismente :  Mesaje : 24

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Sept 01, 2010 6:18 am

Bine ai venit Birkeland[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ne pare bine de cunostinta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Sept 01, 2010 6:33 am

Birkeland a scris:Buna ziua, eu sunt Hany - Birke dupa cum mi se spune.Imi pare bine sa va cunosc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Incantata Birke [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Birkeland la data de Mier Sept 01, 2010 6:37 am

Aragorn a scris:Bine ai venit Birkeland[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ne pare bine de cunostinta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Incantata Aragon [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Birkeland

Sus In jos

Mesaj Scris de Birkeland la data de Mier Sept 01, 2010 6:37 am

Monique a scris:
Birkeland a scris:Buna ziua, eu sunt Hany - Birke dupa cum mi se spune.Imi pare bine sa va cunosc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Incantata Birke [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Incantata Monique [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Birkeland

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Mier Sept 01, 2010 7:09 am

buna birke eu sunt Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Birkeland la data de Mier Sept 01, 2010 10:36 am

Butterfly a scris:buna birke eu sunt Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Incantata Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Birkeland

Sus In jos

Mesaj Scris de gogu de la cazane la data de Dum Sept 05, 2010 8:55 am

foaie verde stalp , curge apa-n beci . io sunt gogu de la cazane , cel mai baiat dashtept si frumos.

gogu de la cazane

Avertismente :  Mesaje : 18

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 05, 2010 9:06 am

ne pare bine de cunostinta ...probleme Gogule, probleme

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 05, 2010 9:07 am

Aolieu baftosule... aolieu frumosule...ca mare adevar spusesi ....ma bucur ca te-am cunoscut

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Lun Sept 06, 2010 5:32 am

Mey Gogu(le), daca ma uit bine, parca te-as cunoaste de-o viata... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Bine (c-ai) venit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 7:54 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum