Sa facem cunostinta!

Pagina 2 din 4 Inapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Sa facem cunostinta!

Mesaj Scris de connie la data de Joi Sept 09, 2010 8:48 pm

gogu de la cazane a scris:foaie verde stalp , curge apa-n beci . io sunt gogu de la cazane , cel mai baiat dashtept si frumos.

salve, gogule! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

connie

Avertismente :  Mesaje : 2105

Sus In jos

Mesaj Scris de swet la data de Dum Oct 03, 2010 3:39 am

Buna! Sunt Swet si ma bucur sa va cunosc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

swet

Avertismente :  Mesaje : 32

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Oct 03, 2010 3:42 am

swet a scris:Buna! Sunt Swet si ma bucur sa va cunosc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna Swet [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...eu sunt Vali si imi pare bine de cunostinta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de swet la data de Dum Oct 03, 2010 3:50 am

Numele meu este Adriana. Va invit la o [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cafea.

swet

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Oct 03, 2010 3:50 am

swet a scris:Buna! Sunt Swet si ma bucur sa va cunosc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Bine ai venit, Swet! ...eu sunt Angi

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Oct 03, 2010 3:54 am

swet a scris:Numele meu este Adriana. Va invit la o [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cafea.

Invitatie acceptata....desi noi trebuia sa dam cafeaua ...Imi pare bine Adriana

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de swet la data de Dum Oct 03, 2010 3:59 am

Nu conteaza cine face cinste, important este sa colaboram si sa fim pe aceeasi lungime de unde [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] . Eu va multumesc pentru flori!

swet

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Oct 03, 2010 4:21 am

swet a scris: important este sa colaboram si sa fim pe aceeasi lungime de unda [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] corect si bine punctat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de yofifyo la data de Lun Oct 04, 2010 2:57 pm

buna.eu sunt ana si bine v-am gasit

yofifyo

Avertismente :  Mesaje : 3

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Oct 04, 2010 9:15 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna Ana! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Bine ai venit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Oct 04, 2010 10:02 pm

yofifyo a scris:buna.eu sunt ana si bine v-am gasit

Buna Ana si bine ai venit

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Sam Oct 09, 2010 2:22 am

Bunaaa....eu sunt Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]si sunt c-am ....la a doua tinerete.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] asa ca va rog sa ma scuzti de nu pot tine pasul cu voi....jucaria mea preferata.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] omul cat traieste invata....si cand moare tot mai are de invatat.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] mi-a facut placere sa va cunosc.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Oct 09, 2010 2:51 am

lucia55 a scris:Bunaaa....eu sunt Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]si sunt c-am ....la a doua tinerete.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] asa ca va rog sa ma scuzti de nu pot tine pasul cu voi....jucaria mea preferata.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] omul cat traieste invata....si cand moare tot mai are de invatat.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] mi-a facut placere sa va cunosc.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

buna Lucia si bine ai venit la noi ...pe mine ma cunosti deja Embarassed ....cat priveste invatatul, nimeni nu s-a nascut invatat si daca ai neclaritati intreaba si noi te ajutam cu mare drag

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Oct 09, 2010 3:49 am

lucia55 a scris:Bunaaa....eu sunt Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]si sunt c-am ....la a doua tinerete.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] asa ca va rog sa ma scuzti de nu pot tine pasul cu voi....jucaria mea preferata.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] omul cat traieste invata....si cand moare tot mai are de invatat.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] mi-a facut placere sa va cunosc.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ma bucur sa te cunosc, Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....eu sunt Angi....as putea sa spun ca tocmai ce am pasit in a doua tinerete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar nu ma las...tin pasul cu cei din prima [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Oct 09, 2010 7:00 am

Lucia, bine ai venit ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de busculita la data de Sam Oct 30, 2010 6:39 am

Buna, mai e nevoie sa ma prezint ?

busculita

Avertismente :  Mesaje : 14

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Oct 30, 2010 7:11 am

florin70 a scris:Buna, mai e nevoie sa ma prezint ?

Buna! .... Bine ai venit, Florin! ...Eu sunt Angi...si ma bucur sa te cunosc

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Oct 30, 2010 8:17 am

busculita a scris:Buna, mai e nevoie sa ma prezint ?

salut Florin [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si bine ai venit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Oct 30, 2010 11:26 am

buna Florin eu sun Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de busculita la data de Sam Oct 30, 2010 11:40 am

Butterfly a scris:
buna Florin eu sun Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Oare te cunosc de undeva?

busculita

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Oct 30, 2010 11:41 am

busculita a scris:
Butterfly a scris:
Oare te cunosc de undeva?
oare ma cunosti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] eu as zice ca da [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de busculita la data de Sam Oct 30, 2010 11:44 am

Butterfly a scris:
busculita a scris:Oare te cunosc de undeva?
oare ma cunosti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] eu as zice ca da [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
N-am vazut postere cu tine

busculita

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Oct 30, 2010 11:47 am

busculita a scris:
Butterfly a scris:
N-am vazut postere cu tine
vino in cafenea si iti arat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de uni la data de Dum Noi 21, 2010 7:02 am

Buna seara, numele meu este Ioana.... bine v-am gasit/regasit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si multumesc de invitatie!

uni

Avertismente :  Mesaje : 20

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Noi 21, 2010 8:45 am

uni a scris:Buna seara, numele meu este Ioana.... bine v-am gasit/regasit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si multumesc de invitatie!

Buna seara Ioana si bine ai venit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....eu sunt Vali ....ne bucuram ca ai onorat invitatia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 7:52 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 4 Inapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum