Sa facem cunostinta!

Pagina 3 din 4 Inapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Sa facem cunostinta!

Mesaj Scris de Butterfly la data de Dum Noi 21, 2010 9:20 am

uni a scris:Buna seara, numele meu este Ioana.... bine v-am gasit/regasit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si multumesc de invitatie!
buna iona
eu sunt Nico

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Noi 21, 2010 9:37 am

uni a scris:Buna seara, numele meu este Ioana.... bine v-am gasit/regasit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si multumesc de invitatie!

Bine ai venit, Ioana! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...eu sunt Angi si ma bucur ca ai acceptat sa ni te alaturi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de RODI la data de Lun Noi 22, 2010 1:49 pm

Buna seara.Ma umesc Rodi si multumesc de invitatie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

RODI

Avertismente :  Mesaje : 2

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Noi 22, 2010 9:58 pm

RODI a scris:Buna seara.Ma umesc Rodi si multumesc de invitatie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...eu sunt Vali si ma bucur ca ai acceptat invitatia si ai venit alaturi de noi in aceasta comunitate mica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de haiducel la data de Mier Apr 20, 2011 1:45 pm

Eu sunt Emil sunt din Drobeta Turnu-Severin am apoape 27 de ani si sunt la master anul 1 la Metode si Tehnici in Managementul si Marketingul Integrarii Europene (MTTMIE) Facultatea de Marketing si Afaceri Economice Internationale (MAEI)

haiducel

Avertismente :  Mesaje : 384

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Apr 30, 2011 11:09 pm

.......mah, ce de colegi noi pe forum !

Va salut pe toti si va doresc ......[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

salutare

Mesaj Scris de nikido la data de Mier Mai 04, 2011 5:53 am

salutare tuturor ! ...

nikido

Avertismente :  Mesaje : 281

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Mai 04, 2011 8:30 am

nikido a scris:salutare tuturor ! ...

Bine ai venit!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de alin1977 la data de Joi Mai 19, 2011 8:10 am

salutare tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] eu sunt alin
bine v-am gasit si multumesc pentru invitatie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

alin1977

Avertismente :  Mesaje : 14

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Mai 19, 2011 8:21 am

Buna seara, Alin! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....Bine ai venit!.....Eu sunt Angi...si te astept la o cafea lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Mai 19, 2011 8:30 am

alin1977 a scris:salutare tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] eu sunt alin
bine v-am gasit si multumesc pentru invitatie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

salutare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si bine ai venit.....eu sunt Vali si te asteptam mai des lol!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Tina2008 la data de Sam Iun 04, 2011 3:37 am

Buna eu sunt Tina cum imi spun prietenii sau Florentina, am aproape 43 ani si sunt in anul 3 la Facultatea de Management Brasov. Ma bucur ca sunt alaturi de voi mai ales ca aici am regasit multi prieteni .. virtuali.

Bun venit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Dar cu falcutzele mele ce facusi?!? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Tina2008

Avertismente :  Mesaje : 62

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Iun 04, 2011 3:59 am

Tina2008 a scris:Buna eu sunt Tina cum imi spun prietenii sau Florentina, am aproape 43 ani si sunt in anul 3 la Facultatea de Management Brasov. Ma bucur ca sunt alaturi de voi mai ales ca aici am regasit multi prieteni .. virtuali.

bine ai venit ....ne bucuram ca ne consideri prietenii tai .... virtuali. Ne bucuram ca ni te-ai alaturat si sper sa te simti bine intre noi....avem o "casa" mica dar primitoare ....eu sunt Vali

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de *Lavy la data de Dum Apr 29, 2012 11:54 am

Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Toti doritorii se pot prezenta si in acest fel putem comunica mai usor.

Eu sunt Vali

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Lavinia!

*Lavy

Avertismente :  Mesaje : 120

Sus In jos

Mesaj Scris de doina doinita la data de Sam Aug 25, 2012 1:28 am

Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Eu sunt Vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Salut, Vali! ehe... acu' venii d-acasa! un filing micut si slab am avut eu vazandu-te in cafenea si pe Angy pe aceeasi pagina, dar m-a tinut putin, recunosc... si acum, uraaaaaa! Bine te-am regasit!

Pentru voi, cei care nu ma cunosc, eu sunt Doina sau Doinita: veterana intre fete, verde la minte si la suflet, iar varsta si "ambalajul" pentru mine si imi doresc si pentru voi, sa nu conteze chiar deloc. La veselie, sunt piua-ntai!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] yeeeeees!

doina doinita

Avertismente :  Mesaje : 299

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 25, 2012 1:32 am

doina doinita a scris:

Eu sunt Vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Salut, Vali! ehe... acu' venii d-acasa! un filing micut si slab am avut eu vazandu-te in cafenea si pe Angy pe aceeasi pagina, dar m-a tinut putin, recunosc... si acum, uraaaaaa! Bine te-am regasit!

Pentru voi, cei care nu ma cunosc, eu sunt Doina sau Doinita: veterana intre fete, verde la minte si la suflet, iar varsta si "ambalajul" pentru mine si imi doresc si pentru voi, sa nu conteze chiar deloc. La veselie, sunt piua-ntai!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] yeeeeees!

ma bucur ca ai descrifat enigma ...cat de verde esti trebuie sa mai testam ....

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Anda la data de Sam Aug 25, 2012 1:44 am

buna doinita! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Anda

Avertismente :  Mesaje : 821

Sus In jos

Mesaj Scris de doina doinita la data de Sam Aug 25, 2012 1:55 am

Aragorn a scris:

ma bucur ca ai descrifat enigma [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...cat de verde esti trebuie sa mai testam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ca bine zici! am zbarcit-o de la inceput cu intuitia... cu memoria, ma supun testului, cu veselia ntzu! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

doina doinita

Sus In jos

Mesaj Scris de doina doinita la data de Sam Aug 25, 2012 1:57 am

Anda a scris:buna doinita! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
salut, fata draga![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

doina doinita

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de tyny la data de Mier Aug 29, 2012 12:39 am

HELLO!!!

Vin si eu neanuntata
Ca asa m-am invatat,
Ma prezint voios in data
Tyny sunt si voi ma stiti!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

tyny

Avertismente :  Mesaje : 42

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitator la data de Mier Sept 05, 2012 4:16 am

Aici e locul de prezentare?
Să vă spun: Sunt o bunicuţă veselă, îndrăgostită de zbenguiala virtuală, îmi place să îmi fac prieteni cu care să mă simt bine pe forumuri şi, dacă se poate, să îi cunosc şi în realitate.
Am un alt forum de suflet( nu cred că mă lasă Aragorn să vă spun cum se numeşte) şi am ajuns aici prin intremediul lui Paul ( nu ştiu cum îi spune aici) care mă mai consiliază în materie de butonat în calitate de admin/moderator.
Sunt educatoare, am 35 ani de muncă, îmi iubesc meseria şi cred că aş putea vorbi cam 3 zile fără pauză despre copiii mei.
Cam atât pot să vă spun deocamdată.
Sper să mă consideraţi un forumist bun, chiar dacă nu voi avea oprezenţă constantă.

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de tyny la data de Mier Sept 05, 2012 5:15 am

Bine ai venit Vlavi! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Si cum suntem in secolul vitezei si citeam eu printre randuri ceva nu se potrivea. lol! retinusem ca ai 35 de ani si esti bunicuta, abia la a 2-a lectura mi-am dat seama ca ani sunt de munca. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sper sa te simti bine pe acest forum.
Cu drag,
Cristina

tyny

Avertismente :  Mesaje : 42

Sus In jos

Mesaj Scris de Anda la data de Mier Sept 05, 2012 5:23 am

Bun venit valvi alaturi de noi!!![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Anda

Avertismente :  Mesaje : 821

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Sept 05, 2012 7:07 am

tyny a scris:Bine ai venit Vlavi! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Si cum suntem in secolul vitezei si citeam eu printre randuri ceva nu se potrivea. lol! retinusem ca ai 35 de ani si esti bunicuta, abia la a 2-a lectura mi-am dat seama ca ani sunt de munca. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sper sa te simti bine pe acest forum.
Cu drag,
Cristina

putea sa fie o bunicuta grabita si exista posibilitatea ca la 35 ani sa ai nepoti lol! ...bine ai venit printre noi Vlavi ...nu conteaza prezenta ci calitatea postarilor si respectul dintre userii

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 10:39 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 4 Inapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum