Sa facem cunostinta!

Pagina 4 din 4 Inapoi  1, 2, 3, 4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Sa facem cunostinta!

Mesaj Scris de Vizitator la data de Mier Sept 05, 2012 7:52 am

Sunt convinsă că sunteţi oameni paşnici şi vă veţi convinge că şi eu sunt o fată bună.

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de doina doinita la data de Dum Sept 09, 2012 12:11 pm

vlavi a scris:Aici e locul de prezentare? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Să vă spun: Sunt o bunicuţă veselă, îndrăgostită de zbenguiala virtuală, îmi place să îmi fac prieteni cu care să mă simt bine pe forumuri şi, dacă se poate, să îi cunosc şi în realitate.
Am un alt forum de suflet( nu cred că mă lasă Aragorn să vă spun cum se numeşte) şi am ajuns aici prin intremediul lui Paul ( nu ştiu cum îi spune aici) care mă mai consiliază în materie de butonat în calitate de admin/moderator.
Sunt educatoare, am 35 ani de muncă, îmi iubesc meseria şi cred că aş putea vorbi cam 3 zile fără pauză despre copiii mei. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Cam atât pot să vă spun deocamdată.
Sper să mă consideraţi un forumist bun, chiar dacă nu voi avea oprezenţă constantă.
"Sunt o bunicuţă veselă, îndrăgostită de zbenguiala virtuală..." la partea asta, esti "de pe strada mea"

"...îmi place să îmi fac prieteni cu care să mă simt bine pe forumuri şi, dacă se poate, să îi cunosc şi în realitate." Aici, bine ai nimerit si iti spun, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

de la mine...

doina doinita

Avertismente :  Mesaje : 299

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Alexandra R. la data de Mar Sept 11, 2012 8:57 am

Si aici m-ai vazut? Shocked

Eu sunt Alexandra ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]E bine?

Alexandra R.

Avertismente :  Mesaje : 51

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 10:37 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 4 Inapoi  1, 2, 3, 4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum