Cafenea 3

Pagina 1 din 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cafenea 3

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 12:44 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Mar Sept 28, 2010 10:37 pm, editata de 4 ori

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Re: Cafenea 3

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 12:54 am

pfai sefu....ma trimiti sa imi cumpar [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 12:58 am

pup fetele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...fara numar

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de zan la data de Vin Aug 27, 2010 1:09 am

sa aveti o zi frumoasa! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

zan

Avertismente :  Mesaje : 172

http://nlzn.forumz.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 1:12 am

fara numar? dar mai exact? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] da repede, pana nu vine jandarmul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 1:27 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ce jandarm??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...hai...ziiii...astept [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 1:31 am

zan a scris:sa aveti o zi frumoasa! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Zan....ce mai faci? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 1:33 am

zan a scris:sa aveti o zi frumoasa! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna zan [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] bine ai venit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 1:33 am

blue moon a scris:fara numar? dar mai exact? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] da repede, pana nu vine jandarmul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si cu si fara jandarmi tot ii dau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de zan la data de Vin Aug 27, 2010 2:34 am

Monique a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Zan....ce mai faci? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn a scris:

Buna zan [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] bine ai venit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

multumesc AJ, Vali. am trevut sa va vad. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

zan

Avertismente :  Mesaje : 172

http://nlzn.forumz.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 6:27 am

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ce jandarm??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...hai...ziiii...astept [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
aaaa....nu stiu, unul cu parul lung [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn a scris:

si cu si fara jandarmi tot ii dau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
oooooooooooooooooooooo, atunci....jandarmul cel dragut va intelege [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 6:31 am

Ola Ali ...acasica si la PC?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 6:35 am

mergem sa ... si revenim

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 6:49 am

heloooooo, da, dupa 2 ore de somn dulce...singurica...la pc....joc jocuri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] you? how are you?

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 6:49 am

o, pofta buna....eu de acolo am venit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 7:12 am

blue moon a scris:o, pofta buna....eu de acolo am venit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sa-ti fie de bine

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 7:13 am

blue moon a scris:heloooooo, da, dupa 2 ore de somn dulce...singurica...la pc....joc jocuri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] you? how are you?

.... noi suntem bine .... voi?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 7:18 am

aproximativ bine....fara C nu e la fel.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , abia astept sa se faca ora 10 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sa va fie de bine, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 7:19 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ce frumusei suntem, de ce m-ati bagat la mijloc, copii? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 7:20 am

blue moon a scris:
aaaa....nu stiu, unul cu parul lung [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

oooooooooooooooooooooo, atunci....jandarmul cel dragut va intelege [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

aaaaaaa....cu parul lung......este cumva o ea?? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] e si dragut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] intelege [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 7:21 am

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ce frumusei suntem, de ce m-ati bagat la mijloc, copii? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sa te protejam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ca de patesti ceva [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ne-o furam de la C. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 7:28 am

Monique a scris:
blue moon a scris:

aaaaaaa....cu parul lung......este cumva o ea?? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] e si dragut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] intelege [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pai tu erai jandarmul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si da, esti o EA [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:12 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum