Cafenea 3

Pagina 42 din 42 Inapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Re: Cafenea 3

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Sept 26, 2010 10:50 pm

bine mai, da-ti in mine cat puteti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu-mi pasa, iete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 26, 2010 10:52 pm

Pupicei pentru toti ...si Buna dimineata!

...cam cumintei pentru pagina mult discutata .....hai Ali sa te vad

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 26, 2010 10:57 pm

blue moon a scris:bine mai, da-ti in mine cat puteti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu-mi pasa, iete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

cine a indraznit?? ...spune-mi mie la

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Sept 26, 2010 11:01 pm

blue moon a scris:ieeee, ce draguti sunteti, m-ati lasat prima [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Sept 26, 2010 11:05 pm

Monique a scris:
blue moon a scris:bine mai, da-ti in mine cat puteti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu-mi pasa, iete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

cine a indraznit?? ...spune-mi mie la

aj, snow, va pupa ali si pe voi
pai......radu si fufu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] obraznicuti rau de tot [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
pai ia sa vedem la pag.69 ce avem [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
hey de ce nu pot pune poze cu Spoilerrrrrrr [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Sept 26, 2010 11:06 pm

Monique a scris:Pupicei pentru toti ...si Buna dimineata!

...cam cumintei pentru pagina mult discutata .....hai Ali sa te vad
sarut mana

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Sept 26, 2010 11:07 pm

noi te iubim doar! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Sept 26, 2010 11:09 pm

popescu radu a scris:
noi te iubim doar! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ahaaaaaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Sept 26, 2010 11:09 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 26, 2010 11:13 pm

Buna ziua la toata lumea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o saptamana minunata va doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Sept 26, 2010 11:28 pm

Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Sept 26, 2010 11:29 pm

buna panda, cam pe fuga [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 26, 2010 11:31 pm

buna Ali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...lunea e mai naspa, am avut drum la ITM, probleme din weekend [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 26, 2010 11:32 pm

blue moon a scris:buna panda, cam pe fuga [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Unde alergi Blue Ali? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Sept 26, 2010 11:33 pm

Aragorn a scris:buna Ali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...lunea e mai naspa, am avut drum la ITM, probleme din weekend [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Monique a scris:
blue moon a scris:buna panda, cam pe fuga [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Unde alergi Blue Ali? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

aha panda, ai grija ca incepi de lunea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
eu nu fug aj, ci panda [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
la tine cum e tb? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 26, 2010 11:57 pm

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:30 am