Cafenea 3

Pagina 6 din 42 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 3

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Aug 29, 2010 8:57 pm

azi e sarbatoare, felicitari Chris! iti doresc indeplinirea tuturor dorintelor si "viselor"! La multi ani!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 29, 2010 9:25 pm

Trecut....pupat...felicitat....plecat la trebi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....Buna dimineata si o saptamana usoara sa aveti! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 29, 2010 9:26 pm

Flory_fufu a scris:Hello,Hello din nou!!!o asteptam pe Criss sa ne faca cinste?!!? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pune de o parte si pentru mine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Dum Aug 29, 2010 9:32 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 29, 2010 9:43 pm

Butterfly a scris:
Spoiler:

buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

buna dimineata Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Aug 29, 2010 10:52 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

hi copilasi, azi tb sa primim ceva bun de la Cris? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

HAPPY BIRTHDAY to you Cris scumpa, ai p.m. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 29, 2010 11:00 pm

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

hi copilasi, azi tb sa primim ceva bun de la Cris? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

HAPPY BIRTHDAY to you Cris scumpa, ai p.m. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna Ali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 30, 2010 5:00 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
am reusit sa trec cu brio de prima restanta
mai am una sambata si gata

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 30, 2010 5:05 am

am adus nicte racoritoare pentru a face cinste

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 30, 2010 5:33 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....va multumesc tuturor pentru urari .....am citit atatea mesaje de felicitari incepand de azi dimineata ca, m-am emotinat rau de tot !

...pentru voi, dragii mei !

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 30, 2010 6:08 am

Butterfly a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si sa nu spui nimic....e frumos?? ...sa iti uram si noi bafta ......bine ca ai trecut cu bine Felicitari! ....esti iertata

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 30, 2010 6:13 am

Chris a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....va multumesc tuturor pentru urari .....am citit atatea mesaje de felicitari incepand de azi dimineata ca, m-am emotinat rau de tot !

Spoiler:

La multi ani, Chris! ...Nu pot rata momentul sa inchin un pahar in cinstea ta

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 30, 2010 7:12 am

Butterfly a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Felicitari [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....o sa-l treci si pe ala cu bine, am toata increderea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 30, 2010 7:13 am

Butterfly a scris:am adus nicte racoritoare pentru a face cinste
Spoiler:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si bafta in cotinuare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 30, 2010 7:15 am

Chris a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....va multumesc tuturor pentru urari .....am citit atatea mesaje de felicitari incepand de azi dimineata ca, m-am emotinat rau de tot !

Spoiler:

Multumim Chriss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....petrecere frumoasa in continuare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 30, 2010 8:08 am

snowflake a scris:azi e sarbatoare, felicitari Chris! iti doresc indeplinirea tuturor dorintelor si "viselor"! La multi ani!

Multumesc, Snow ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 30, 2010 8:08 am

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]HAPPY BIRTHDAY to you Cris scumpa, ai p.m. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Thank you, baby ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Lun Aug 30, 2010 8:09 am

Aragorn a scris:Multumim Chriss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....petrecere frumoasa in continuare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumesc, Vali ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 30, 2010 9:44 am

tuturor va doresc,

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 30, 2010 9:48 am

snowflake a scris:tuturor va doresc,

multumim la fel.....am fost si m-am inscris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 30, 2010 9:49 am

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 30, 2010 9:50 am

cred ca programul secretariatului este acelasi afisat pe pag.principala ush, sau nu...

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 30, 2010 9:51 am

snowflake a scris:cred ca programul secretariatului este acelasi afisat pe pag.principala ush, sau nu...

daaaaaa

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 30, 2010 11:18 am

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 30, 2010 8:38 pm

Buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....o zi minunata va doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 9:46 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 42 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: