Cafenea 3

Pagina 2 din 42 Inapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 3

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 7:28 am

Monique a scris:
blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ce frumusei suntem, de ce m-ati bagat la mijloc, copii? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sa te protejam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ca de patesti ceva [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ne-o furam de la C. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
stiti bine ca al meu C. are toata baza in voi....sa ma predati in buna forma cand vineeee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 7:32 am

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 7:34 am

blue moon a scris:
Monique a scris:
blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ce frumusei suntem, de ce m-ati bagat la mijloc, copii? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sa te protejam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ca de patesti ceva [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ne-o furam de la C. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
stiti bine ca al meu C. are toata baza in voi....sa ma predati in buna forma cand vineeee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...sa aiba toata increderea :lalea:

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 9:08 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 9:10 am

Hello. Chris! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 9:11 am

Hello, Moni ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 9:14 am

Chris a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

buna Chris

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 9:15 am

Buna, Aragorn ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 9:24 am

Chris a scris:Hello, Moni ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ce faci Chris???....ce planuri ai in week-end?.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cred ca te pregatesti de musafiri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 9:28 am

Daaa...am invitat cativa prieteni maine seara la un restaurant, duminica am alti invitati in alta locatie , luni la servici cu colegii, marti este ziua sotului ...asa ca, o s-o tin intr-o petrecere ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 9:31 am

Chris a scris:Daaa...am invitat cativa prieteni maine seara la un restaurant, duminica am alti invitati in alta locatie , luni la servici cu colegii, marti este ziua sotului ...asa ca, o s-o tin intr-o petrecere ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

....sa veti parte de petreceri frumoase

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 9:35 am

Multumesc, Vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o sa fie cam obositor pentru mine !

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 9:39 am

Chris a scris:Daaa...am invitat cativa prieteni maine seara la un restaurant, duminica am alti invitati in alta locatie , luni la servici cu colegii, marti este ziua sotului ...asa ca, o s-o tin intr-o petrecere ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] fruuuumoooos....sa va distrati la maxim...... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] unul dupa altul.....e bine... petrecere 2 in 1
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....te vom sarbatori si noi luni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 9:39 am

Chris a scris:Multumesc, Vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o sa fie cam obositor pentru mine !

../ dar si cand mai ai parte de atatea petreceri una dupa alta....poate la anul tot pe vremea asta

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 9:43 am

Aragorn a scris: dar si cand mai ai parte de atatea petreceri una dupa alta....poate la anul tot pe vremea asta

...in fiecare an pe vremea asta o tinem lant !

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 9:46 am

Chris a scris:
Aragorn a scris: dar si cand mai ai parte de atatea petreceri una dupa alta....poate la anul tot pe vremea asta

...in fiecare an pe vremea asta o tinem lant !

perfect ....inseamna ca este o perioada super

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 9:54 am

Aragorn a scris:perfect ....inseamna ca este o perioada super

de fapt, o luam de la inceputul lui august ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pe 7, ne-am căsătorit !

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 9:59 am

Chris a scris:

de fapt, o luam de la inceputul lui august ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pe 7, ne-am căsătorit !

La multi, multi ani impreuna! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...desi este mai tarziu ...urarile sunt din suflet [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 10:04 am

Monique a scris:La multi, multi ani impreuna! ...desi este mai tarziu ...urarile sunt din suflet

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Multumesc mult ....si, pentru ca sunt din suflet este cel mai important pentru mine ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 10:17 am

Chris a scris:

La cat mai multi inainte....felicitari si toate urarile de bine din partea noastra

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 10:20 am

Va multumesc, Vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 10:25 am

pup cris si la multi ani in avans pt tine si pt tot ce sarbatoriti, ai grija de tine si sa ramai la fel de frumoasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 10:27 am

O melodie foarte draga sufletului meu...pe care ti-o dedic, Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 10:37 am

Monique a scris:O melodie foarte draga sufletului meu...pe care ti-o dedic, Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumesc, draga mea ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....imi plac multe din melodiile lui Banica !

Ultima editare efectuata de catre Chris in Vin Aug 27, 2010 10:38 am, editata de 1 ori

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 10:38 am

blue moon a scris:pup cris si la multi ani in avans pt tine si pt tot ce sarbatoriti, ai grija de tine si sa ramai la fel de frumoasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumesc, mamy ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:33 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 42 Inapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum