Cafenea 3

Pagina 3 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 3

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 10:46 am

si e vineri seara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] unde e lumea? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 10:51 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Vin Aug 27, 2010 11:01 am

O seara placuta va doresc tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 11:03 am

Chris a scris:O seara placuta va doresc tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Noapte minunata, Chris! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si un week-end de vis [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Aug 27, 2010 11:03 am

kiss si eu cris, aj, vali, vine sotiorul drag [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 11:06 am

Chris a scris:O seara placuta va doresc tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o seara frumosa si petreceri reusite

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 11:07 am

blue moon a scris:kiss si eu cris, aj, vali, vine sotiorul drag [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o seara frumoasa

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 11:11 am

Noapte buna va zic si eu

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 8:50 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Aug 27, 2010 9:14 pm

buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 9:17 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Hello Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....bine ca ai aparut...sa am cu cine descanta cafeluta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Aug 27, 2010 9:21 pm

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Hello Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....bine ca ai aparut...sa am cu cine descanta cafeluta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
buna angy [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
bem cafeluta si fug sa dau la masina , azi fac suc de rosii

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 9:27 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buuuun.....faceam si eu cand aveam materia prima productie proprie....acum nu mai renteaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....sa ai spor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Aug 27, 2010 9:36 pm

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buuuun.....faceam si eu cand aveam materia prima productie proprie....acum nu mai renteaza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....sa ai spor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
stiu ca nu mai renteaza , dar ne-am obisnuit cu asta facut in casa si inca mai facem
sincer as prefera sa cumpar [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Aug 27, 2010 9:40 pm

ai dreptate....ce faci in casa, chiar de muncesti mai mult, este mult mai bun si mai sanatos [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Aug 27, 2010 10:09 pm

Buna dimineata fetelor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....sa aveti spor in toate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Aug 27, 2010 10:43 pm

Aragorn a scris:Buna dimineata fetelor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....sa aveti spor in toate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
buna vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o zi frumoasa si multumesc

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Vin Aug 27, 2010 10:43 pm

flory te pup si gata inapoi la treaba [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 28, 2010 12:21 am

Flory_fufu a scris:Servici usor Vali. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... o zi frumoasa si tie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Sam Aug 28, 2010 12:39 am

Va doresc sa veti un week-end minunat! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 28, 2010 12:41 am

Lara Croft a scris:Va doresc sa veti un week-end minunat! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumim ...la fel si tie

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:09 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: