Cafenea 3

Pagina 4 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 3

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Aug 28, 2010 1:07 am

Lara Croft a scris:Va doresc sa veti un week-end minunat! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si eu completez....aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumim, Lara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...la fel sa fie si la tine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Aug 28, 2010 2:04 am

O sambătă minunata tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 28, 2010 2:08 am

Chris a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

O sambătă minunata tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

.... multumim la fel ....distractie maxima

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 28, 2010 4:25 am

...plec si eu spre casa ...ne auzim mai tarziu

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Sam Aug 28, 2010 6:08 am

Aragorn a scris: ...ne auzim mai tarziu

Ne dai telefon? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Aug 28, 2010 6:45 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am pus ultima tura la fiert , inca putin si sunt gata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , nu mai pun la socoteala si sterilizatul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Aug 28, 2010 7:37 am

Hello fetele! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Nico din ultima tura pune de-o parte vreo 2-3 sticle...eu dau votca si tu sucul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Sam Aug 28, 2010 7:46 am

iulyyyy....vreau si eu in oaza aia mirifica....plizzzzzzzzzzz [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

hello boys and girlssss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Aug 28, 2010 7:48 am

blue moon a scris:iulyyyy....vreau si eu in oaza aia mirifica....plizzzzzzzzzzz [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

hello boys and girlssss [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cred ca inca dormi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....acolo sunt eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....si am loc si pentru tine....si pentru toti ceilalti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....Hiiiiii Ali! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 28, 2010 7:51 am

Lara Croft a scris:
Aragorn a scris: ...ne auzim mai tarziu

Ne dai telefon? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sigur [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....daca imi dati nr. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ..... hello tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Sam Aug 28, 2010 8:03 am

ups, asa e, tu erai, am vazut scris mai jos ,,Lara'' si am ,,scufundat'' fetele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Sam Aug 28, 2010 8:03 am

ups sefu, tot singur intre atatea fetisoare? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Aug 28, 2010 8:40 am

blue moon a scris:ups sefu, tot singur intre atatea fetisoare? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

daca baietii sunt mai timizii...sau au alte preocupari [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Aug 28, 2010 11:35 am

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Aug 28, 2010 11:40 am

Monique a scris:Hello fetele! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Nico din ultima tura pune de-o parte vreo 2-3 sticle...eu dau votca si tu sucul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
la iarna pun cateva sticle la bataie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ne va trebuii sa ne incalzim
am sa va zic buna seara si noapte buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 28, 2010 12:00 pm

Butterfly a scris:
Monique a scris:Hello fetele! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Nico din ultima tura pune de-o parte vreo 2-3 sticle...eu dau votca si tu sucul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
la iarna pun cateva sticle la bataie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ne va trebuii sa ne incalzim
am sa va zic buna seara si noapte buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Nico.....o seara de vis iti dorim

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 28, 2010 12:09 pm

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Sam Aug 28, 2010 10:02 pm

buna dimineata tuturor si o zi asa cum va doriti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 28, 2010 10:15 pm

Buna dimineata va zic si eu ....si o zi minunata

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Aug 28, 2010 10:39 pm

Micul dejun este servit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....Buna dimineata, Nico, Vali! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Sam Aug 28, 2010 10:51 pm

buna dimineata!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Aug 28, 2010 10:55 pm

snowflake a scris:buna dimineata!

Hello! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Bine ai revenit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....cum a fost?....te-ai distrat?.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nici nu te-am lasat sa respiri....mai intai o cafea...e timp sa ne povestesti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Sam Aug 28, 2010 10:57 pm

azi lenevesc!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Aug 28, 2010 11:10 pm

snowflake a scris:buna dimineata!

Buna dimineata si bine ai venit....ai petrecut frumos?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Sam Aug 28, 2010 11:14 pm

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 8:00 am

Continut sponsorizat