Cafenea 3

Pagina 40 din 42 Inapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 3

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Sept 26, 2010 2:23 am

Aragorn a scris:
popescu radu a scris:ziua buna tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Salutare Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si o duminica placuta iti doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si a ta fericita ca a mea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 26, 2010 2:26 am

Multumesc Radu ....si pentru flori si pentru urare.....astazi e zi de relaxare....deci si pentru mine este o zi minunata

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Sept 26, 2010 2:37 am

O duminica placuta tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Sept 26, 2010 2:39 am

ola, flory ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 26, 2010 2:40 am

Flory_fufu a scris:
Aragorn a scris:
Flory_fufu a scris:p.s de ce nu pot posta muzikie?!!!? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Cum adica nu poti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...daca ai tu probleme cu PC-ul?...sau browser-ul

pai numai aici am??in rest am tot postat astazi!si aici in alta zi a mers,de ieri nu pot!
Incarc,dau ok si nu apare nimik! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

copiaza embed-ul si posteaza-l direct .... ca si cum ai scrie tu ceva...ia vezi

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 26, 2010 2:41 am

Chris a scris:O duminica placuta tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

multumim la fel Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....Buna si bine ai mai venit pe la noi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 26, 2010 2:45 am

Chris a scris:O duminica placuta tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna Chris! ...ce faci?...ce mai zici??

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 26, 2010 2:46 am

nu link-ul......sub melodie este o casuta pe care scrie embed.....dai click pe ea si se deschide una mai mare cu un cod lung.....copiezi acel cod si il pui direct

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Dum Sept 26, 2010 2:49 am, editata de 1 ori

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 26, 2010 2:48 am

Flory_fufu a scris:Momentan va pupiu pe toti,ma duc sa ma apuc si de trebi!o zi buna in continuare! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

multumim la fel [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....duminica placuta in continuare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 26, 2010 2:50 am

Flory_fufu a scris:
Flory_fufu a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

asa iese naspa,sterge te rog! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pai ...tu nu folosesti caseta de Video...cea de langa Flash???....vezi mai sus ca eu ti-am bagat link-ul in Video si a mers

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 26, 2010 2:52 am

Flory_fufu a scris:Momentan va pupiu pe toti,ma duc sa ma apuc si de trebi!o zi buna in continuare! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Bye bye Flory....spor la trebi....ne mai auzim lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 26, 2010 2:58 am

Flory_fufu a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Angi?!!?ma crezi tembela??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pai daca nici eu nu cunosc sistemul forumului,atunci cine???
am spus ca zilele trecute am putut,de ieri numai pot eu! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pooop,gata ma car la trebi! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

affraid nu te cred meyyyy.....dar la mine asa aparea ca si puneai doar link-ul ....nici pe mine nu m-a lasat dimineata sa postez poze.....cred ca este de la platforma....sa speram ca se remediaza

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 26, 2010 3:02 am

mai dati si voi din cand in cad sa stearga cookies ... optiune este in partea dreapta jos [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 26, 2010 3:14 am

O dupa amiaza placuta va doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ne auzim mai tarziu ...... acum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si pe urma [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Sept 26, 2010 3:48 am

Buna Vali, Angi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Sept 26, 2010 4:29 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] hello copii
hop si eu aproape de pag.69 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Sept 26, 2010 5:11 am

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:27 am