Cafenea 14

Pagina 42 din 42 Inapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 14

Mesaj Scris de lucia55 la data de Sam Iun 16, 2012 11:43 am

O seara buna va spun si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si acum vreau sa ma rasfat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

noapte buna cu multa sanatate......wk placut..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Iun 16, 2012 10:34 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Iun 16, 2012 10:47 pm

Aragorn a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna seara Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si bine ai revenit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Vali....ma bucur sa fiu din nou alaturi de voi ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...ieri am depus dosarul de inscriere pentru sustinerea lucrarii de disertatie si abia acum pot spune ca am terminat cei 2 ani de masterat !

Voi ce mai faceti ?? ce ati mai facut cat am lipsit eu de pe forumuri ?
Tu, ai terminat ?

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Iun 17, 2012 12:21 am

Chris a scris:
Aragorn a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna seara Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si bine ai revenit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Vali....ma bucur sa fiu din nou alaturi de voi ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...ieri am depus dosarul de inscriere pentru sustinerea lucrarii de disertatie si abia acum pot spune ca am terminat cei 2 ani de masterat !

Tu, ai terminat ?
mai am de dat licenta si sustinerea lucrarii de licenta si pe urma gataaaa ..... buna Chris

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Iun 17, 2012 1:24 am

Chris a scris:

Tu, ai terminat ?

bafta! care este metodologia? doar sustinere in fata comisiei sau si grila ca la licenta?

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 9:42 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 42 din 42 Inapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum