Cafenea 14

Pagina 3 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 14

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Mar 08, 2012 1:17 am

Mama-zambet si lumina
Mama-lacrima si dor
Tu esti ziua mea senina
Ingerul meu pazitor.

Pentru dragostea ta mare
Vreau acum sa-ti multumesc
Sa-ti aduc in dar o floare
Si sa-ti spun ca te iubesc.

Sa traiesti ani multi!
Iar....Viata........
Zi fara de nori sa-ti fie
Si sa-ti vad privindu-ti fata
Dragoste si bucurie!

Va pupa cu drag Je ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Avertismente :  Mesaje : 2356

http://www.infotv.ro/news/31-07-2012/campioni

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Mar 08, 2012 1:26 am

Dragele mele, 8 Martie sa va aduca numai sanatate, zambete, fericire, bucurii, flori si...multa...multa iubire!!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Mar 08, 2012 2:31 am

Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor - desi ei se
plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit - pentru ca sunteti cele
care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa
frumusete, pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru
orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi va mai
plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, mai puternice si
mai hotarate, pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se
daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentati...
pentru voi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de
Primavara, sa va aduca un omagiu...

La Multi Ani !

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de Bry la data de Joi Mar 08, 2012 3:04 am

Buna ziua.
Este o zi speciala pentru fiecare din noi se pare. Fetele se simt rasfatate si iubite, baietii se simt si ei bine rasfatand.
S-avem zile frumoase impreuna. Puterea si rabdarea de a trece peste orice grija si obstacol. Sa ne pastram mereu aerul ghidus al copilariei si sa nu uitam sa zambim. Cred ca numai impreuna putem face asta.

O zi ( si nu numai ) minunata va doresc..suflet aromat si inflorat! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Bry

Avertismente :  Mesaje : 438

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Mar 08, 2012 6:35 am

Bry a scris:Buna ziua.
Este o zi speciala pentru fiecare din noi se pare. Fetele se simt rasfatate si iubite, baietii se simt si ei bine rasfatand.
S-avem zile frumoase impreuna. Puterea si rabdarea de a trece peste orice grija si obstacol. Sa ne pastram mereu aerul ghidus al copilariei si sa nu uitam sa zambim. Cred ca numai impreuna putem face asta.

O zi ( si nu numai ) minunata va doresc..suflet aromat si inflorat!

O zi minunata draga mea ...La Multi Ani !
pentru tine cu drag ....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Mar 08, 2012 8:13 am

Pentru toate domnisoarele si doamnele forumului

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Mar 08, 2012 8:28 am

Multumim stimati colegi si prieteni pentru gandurile bune si pentru florile minunate pe care ni le-ati oferit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]....si pentru ca si voi sunteti foarte importanti pentru noi, pentru ca e bine sa stim ca sunteti langa noi ....ne-am gandit ca ar fi o zi potrivita sa petrecem impreuna....asadar invit toate domnisoarele, doamnele si domnii la party [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Mar 08, 2012 8:40 am

sunt deja pregatit

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Mar 08, 2012 8:43 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Mar 08, 2012 9:07 am

Angel a scris:Multumim stimati colegi si prieteni pentru gandurile bune si pentru florile minunate pe care ni le-ati oferit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]....si pentru ca si voi sunteti foarte importanti pentru noi, pentru ca e bine sa stim ca sunteti langa noi ....ne-am gandit ca ar fi o zi potrivita sa petrecem impreuna....asadar invit toate domnisoarele, doamnele si domnii la party [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sarut mainile Angi ...La Multi Ani .....

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Mar 08, 2012 9:08 am

Te salut Vali ...

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de Anda la data de Joi Mar 08, 2012 10:09 am

La multi ani cu ocazia zilei de 8 martie si o primavara insorita tuturor!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Anda

Avertismente :  Mesaje : 821

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Mar 08, 2012 10:22 am

Anda a scris:La multi ani cu ocazia zilei de 8 martie si o primavara insorita tuturor!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

La multi ani tie

cat despre primavara sa speram ca asa va fi pentru noi toti ....

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Mar 08, 2012 10:23 am

O seara superba va doresc in contiunare ......
...pe maine

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Mar 08, 2012 10:31 am

o seara frumoasa tuturor si fetelor o seara super calduroasa

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Mar 08, 2012 9:32 pm

Buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Va multumesc mult pentru urari si flori...vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] deny [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]si pentru fete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]cu scuzele de rigoare....nu stiu ce a avut ieri netul meu am incercat de 3 ori sa postez si nu am reusit....sper ca astazi sa reusesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si niste cafelute [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si un dulce.. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]o zi buna si usoara!

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Vin Mar 09, 2012 3:33 am

O zi minunata dragilor ....
...Este o primavara absolut superba la Arad ...la fel va doresc sa fie si ziua voastra .....

Pentru doamne si domnite .... cate un ghiocel frumusel ...din curtea casei mele ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Mar 09, 2012 11:08 am

denyels iti multumesc pentru ghiocei... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o seara minunata va doresc.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Mar 09, 2012 9:28 pm

Buna dimineata lumeee....... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
poftiti la cafelutaaa..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] wk placut... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Sam Mar 10, 2012 9:54 am

Buna seara dragilor ...
Un sfarsit excelent de saptamana va doresc ....

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Sam Mar 10, 2012 10:24 am

Buna seara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
de cateva zile nu mai pot incarca nici o imasine ,incarc browse din calculaporul meu ,apoi host it si imi apare acest mesaj

You must provide a valid auth token or dev key. see [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

oare ce poate fii asta.cum sa procedez ?folosesc Mozilla Firefox.va multumesc ...o seara pacut! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Sam Mar 10, 2012 10:31 am

Buna seara!

Luci, nu ma pricep.

Sa aveti o seara placuta, iar celor care petrec, le doresc sa se gandeasca si la noi cand ciocnesc paharele.

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Sam Mar 10, 2012 11:04 am

Buna Iulica,iti multumesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sa ai si tu ,o seara placuta alaturi de cei dragi tie! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Mar 11, 2012 9:11 pm

Buna dimineata....lumeeeee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o cafea am sorbito... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]...flori [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o saptamana buna cu forte proaspeteeeee.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 8:02 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 42 Inapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum