Cafenea 14

Pagina 40 din 42 Inapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 14

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Iun 08, 2012 11:13 am

ati declarat deschis EURO 2012?

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Iun 09, 2012 10:21 pm

Buna dimineata! Va doresc o zi relaxanta si daca nu plecati nicaieri va astept la o cafea

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Iun 10, 2012 8:23 am

Buna dragii mei prieteni .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

acum am vent de la vot,asa ca sunt linistita... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dau o inghetata....pe saturate.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Iun 10, 2012 8:24 am

buna seara ...si noi ne-am exercitat dreptul de vot asa ca si noi suntem (ne)linistiti lol!

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Iun 10, 2012 8:47 pm

Buna dimineataaaa..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
dar nu-i prea buna...ne batura romiiiiii...sunt multi si uniti....pe cand noua ne lipseste unitatea si nu putem sa ne debarasam de minciuna.... Sad
ieri cand am spus ca sunt linistita ....de aceea am spus(am luat pulsusl,toti romii (tiganii)au venit la vot...nu ca noi,nu ma duc,ca nu ma intereseaza.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

astazi am nevoie de multa cafea....ca noaptea a fost scurta... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o zi buna cu multa liniste.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Iun 10, 2012 10:21 pm

buna dimineata!

Lucia , nu am carnet de partid, am fost curtata, dar nu!...m-am implicat doar pentru o schimbare in bine(asa cum am crezut eu)pentru generatiile ce vin,
ma bucur ca aici in inima portocaliilor s-a batut un tarus, sper sa le ia la puricat afacerile si sa plateasca .(va puteti inchipui cum ar fi sa semnezi statul cu o valoare de 35 000 lei /luna,sfidare si nesimtire, au capusat firmele de stat si au supt cat au putut)

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Iun 10, 2012 10:45 pm

snowflake a scris:
Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]buna dimineata!

Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , nu am carnet de partid, am fost curtata, dar nu!...m-am implicat doar pentru o schimbare in bine(asa cum am crezut eu)pentru generatiile ce vin,
ma bucur ca aici in inima portocaliilor s-a batut un tarus, sper sa le ia la puricat afacerile si sa plateasca .(va puteti inchipui cum ar fi sa semnezi statul cu o valoare de 35 000 lei /luna,sfidare si nesimtire, au capusat firmele de stat si au supt cat au putut)http://desmond.imageshack.us/Himg100/scaled.php?server=100&filename=aparatcafeaexpresso.jpg&res=landing
ma bucur pentru voi ....sper... din tot sufletul ,sa licareasca un pic de lumina...cai bezna mare.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Lun Iun 11, 2012 12:02 am

denyels

Avertismente :  Mesaje : 2356

http://www.infotv.ro/news/31-07-2012/campioni

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Lun Iun 11, 2012 12:04 am

Neata buna dragilor ...
Daca tot petreceti pentru alegeri atunci fac eu cinste cu micul dejun si cafeaua de dimineata ... a iasit tot "portocaliu" (deh acum sunt verzi ) ...La Arad asa ca fac cinste ...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Lun Iun 11, 2012 12:16 am

Buna denyels....multumim de tratatie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si la noi tot portocaliu este, cum spui tu....dar oamenii care au avut alte optiuni s-au ales cu dinti sparti ,case vopsite,genunchi juliti si vantai de la picioarele in fund primite ...pe linga injuraturi si amenintari(macar de se masurau cu cei de teapa lor ,dar cu niste amarate de femei vaduve,fara aparare) ...bine ca s-a terminat!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Lun Iun 11, 2012 12:21 am

lucia55 a scris:Buna denyels....multumim de tratatie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si la noi tot portocaliu este, cum spui tu....dar oamenii care au avut alte optiuni s-au ales cu dinti sparti ,case vopsite,genunchi juliti si vantai de la picioarele in fund primite ...pe linga injuraturi si amenintari(macar de se masurau cu cei de teapa lor ,dar cu niste amarate de femei vaduve,fara aparare) ...bine ca s-a terminat!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

:))))...:)))))....:)))) sincer rad ...:))) caci este de ras ... zi frate cum vrea gloata sa zici,caci la vot votezi ce si cum vrei nu te stie nimeni .... dar la noi este mai simplu sa acuzam de santaj ...mita electorala....si alte bazaconi

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Lun Iun 11, 2012 12:23 am

Un inceput de saptamana minunat va doresc .. si o zi excelenta in continuare ...Je merge sa munceste altfel leafa nu primeste ...:)))

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Iun 11, 2012 7:45 am

buna seara va zic si eu ...cat despre vot no comment .... pleaca ai nostrii, vin ai nostrii (sub alta culoare) si noi ramanem tot ca prostii

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Iun 12, 2012 1:08 am

Aragorn a scris:buna seara va zic si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...cat despre vot no comment .... pleaca ai nostrii, vin ai nostrii (sub alta culoare) si noi ramanem tot ca prostii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Atunci, te reprofileaza
Si la anul candideaza!
Iti spun clar, nu fabulez,
Ca pe tine te votez.
Haide, panda, ia aminte
Ca te punem presedinte! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Iun 12, 2012 1:39 am

Ok!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si acum dupa cum v-am promis.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Iun 12, 2012 7:55 am

...eu am ajuns prima....Lucia, inca o data La multi ani si tot binele din lume! ....tortul ala arata bestial....cred ca ai muncit toata noaptea la el....mi-e mila sa tai, dar nu pot rezista

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Iun 12, 2012 8:25 am

lucia55 a scris:Ok!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si acum dupa cum v-am promis.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Anda la data de Mar Iun 12, 2012 9:17 am

La multi ani,lucia!!!Sanatate si multe bucurii! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...0 seara frumoasa tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Anda

Avertismente :  Mesaje : 821

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Iun 12, 2012 9:31 am

Anda a scris:La multi ani,lucia!!!Sanatate si multe bucurii! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...0 seara frumoasa tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumesc Anda ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Iun 12, 2012 9:34 am

Angel a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...eu am ajuns prima....Lucia, inca o data La multi ani si tot binele din lume! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....tortul ala arata bestial....cred ca ai muncit toata noaptea la el....mi-e mila sa tai, dar nu pot rezista [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angi ...taie fara mila... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu eu l-am facut....sotul meu se pricepe la facut torturi.. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mier Iun 13, 2012 3:55 am

V-ati bagat toti la umbra? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Iun 13, 2012 4:33 am

Iulica Negoiu a scris:
Aragorn a scris:buna seara va zic si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...cat despre vot no comment .... pleaca ai nostrii, vin ai nostrii (sub alta culoare) si noi ramanem tot ca prostii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Atunci, te reprofileaza
Si la anul candideaza!
Iti spun clar, nu fabulez,
Ca pe tine te votez.
Haide, panda, ia aminte
Ca te punem presedinte! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

affraid sau mai bine lasa lol!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Iun 13, 2012 4:36 am

Lucia Embarassed ... cu scuzele de rigoare ma alatur si eu colegilor nostri urandu-ti "La multi Ani!" cu sanatate ca e mai buna decat toate, multa fericire tie si celor dragi!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Iun 13, 2012 4:42 am

buna ziua, vin cu un ceai de menta/lamaie...de cafea m-am lasat, momentan fac o cura[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de *Lavy la data de Mier Iun 13, 2012 7:31 am

Buna sa va fie inimioara!

*Lavy

Avertismente :  Mesaje : 120

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 9:44 pm