Cafenea 15

Pagina 4 din 43 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 15

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Iul 03, 2012 10:57 pm

Buna dimineata.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]vali.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o zi faina cu confort termic deosebit... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
asta e tot ce-mi doresc acum....va doresc si voua [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Mier Iul 04, 2012 7:32 am

buna ziua dragilor...
bine v-am regasit.......pret de cateva zile mi-am petrecut timpul RUPT total de tehnologia cea de toate zilele...adeca fara telefon,fara internet fara radio,fara tv ...o binemeritata vacanta.... si credeti-ma pe cuvant dupa asemene experienta ma simt alt om ...este ceva deosebit si m-a ajutat sa ma deconectez de la trista realitate in care traim ...... au fost zile magice petrecute in inima muntilor intr-o poienita la marginea unei ape ...o feerie ... cand esti impreuna cu prieteni adevarati credetima ca timpul nu mai conteaza si tehnologia nu este necesara ...

O seara magica va doresc.

denyels

Avertismente :  Mesaje : 2356

http://www.infotv.ro/news/31-07-2012/campioni

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Mier Iul 04, 2012 8:01 am

Je va imbratiseaza cu drag si va doreste din suflet numai bine,,,,ma intorc la umilul gratar care sfaraie am intrat doar pentru a va saluta... inca mai am cateva zile de vacanta in care vreau sa uit de tot ce este rau in Romanica noastra draga ,,,

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Iul 04, 2012 10:46 am

denyels a scris:buna ziua dragilor...
bine v-am regasit.......pret de cateva zile mi-am petrecut timpul RUPT total de tehnologia cea de toate zilele...adeca fara telefon,fara internet fara radio,fara tv ...o binemeritata vacanta.... si credeti-ma pe cuvant dupa asemene experienta ma simt alt om ...este ceva deosebit si m-a ajutat sa ma deconectez de la trista realitate in care traim ...... au fost zile magice petrecute in inima muntilor intr-o poienita la marginea unei ape ...o feerie ... cand esti impreuna cu prieteni adevarati credetima ca timpul nu mai conteaza si tehnologia nu este necesara ...

O seara magica va doresc.

in poenita aceea vreau eu sa-mi fac o casuta, mai rabd 5 ani orasul, intre timp caut locatia

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mier Iul 04, 2012 8:29 pm

Buna dimineata.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
denyels...concediu placut!
snow...sa-ti ajute bunul Dumnezeu cea ce ti-ai propus !
eu nu-mi doresc astazi decat o temperatuma mai scazuta in termometre...sa putem supravietui....caldurile astea ma omoara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

acum pe racoare la astept la o cafeluta.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sau un ceai.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Iul 04, 2012 9:07 pm

buna dimineata, ce sa mai spun eu, de atata caldura ma topesc

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Anda la data de Joi Iul 05, 2012 10:37 pm

buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
gataaaaa......am terminat si masterul..sunt absolventa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

multa bafta celor care au examene !

Anda

Avertismente :  Mesaje : 821

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Iul 05, 2012 10:52 pm

Anda a scris:buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
gataaaaa......am terminat si masterul..sunt absolventa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

felicitari ...mult succes in continuare si multumim de urari

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Iul 05, 2012 10:53 pm

buna dimineata

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Anda la data de Joi Iul 05, 2012 10:59 pm

Aragorn a scris:
Anda a scris:buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

felicitari [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...mult succes in continuare si multumim de urari [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
multumesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
lasa ca totul va fi bine,iti tin pumnii,bafta! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Anda

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Iul 05, 2012 11:13 pm

Buna dimineata .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Anda felicitari ...!!!!!

vali multumim de cafeluta.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
cine doreste o felie de pepene.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Anda la data de Vin Iul 06, 2012 2:39 am

multumesc,lucia! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Anda

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Iul 06, 2012 2:45 am

felicitari, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Anda la data de Vin Iul 06, 2012 5:49 am

snowflake a scris:

felicitari, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
multumesc ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Anda

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Iul 06, 2012 5:56 am

va astept la o inghetata.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Iul 06, 2012 10:11 am

lucia55 a scris:va astept la o inghetata.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ce bine arata!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Dum Iul 08, 2012 8:18 am

Buna seara dragilor ,........
...Bine v-am regasit de acasa ... dim pacate fuseeeeeeee , fuseeeeeee si se duseeeeeeeee... a fost ireal de frumos dar am revenit in trista realitate a vieti reale ........

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Dum Iul 08, 2012 8:27 am

Sa moara grivei sa moara .... lipsesc si eu cateva zile si ma intorc intr-o tara fara presedinte ... dupa o lovitura de stat .... sincer mie scarba la propriu de ce se intampla in tara asta si mai mult mi-e scarba de cei care o guverneaza .... mai mult m-a socat cursul valutar pe care il avem multumita actualului guvern ... bravos musiu ... unde esti tu Boc oare .........
simt nevoia sa beau ceva rece si sa ma intorc in padure .........

iar asta pentru idiotii care ne conduc ....

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Dum Iul 08, 2012 8:33 am

In tot raul si ceva bine ............Felicitari fetelor absolventelor de master ..... felicitari si cuiva drag mie care a luat bacul si nu oricum ...

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Iul 08, 2012 8:38 am

felicitari pentru reusita ...salutare si bine te-ai intors la realitatea de zi cu zi

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Dum Iul 08, 2012 8:43 am

Aragorn a scris:felicitari pentru reusita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...salutare si bine te-ai intors la realitatea de zi cu zi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Te salut Vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
cum se spune la noi ...bine ai venit RAU ai nimerit .......... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Dum Iul 08, 2012 8:46 am

Inca "frunzaresc" netul si mai am un motiv de bucurie ... unul din liceele din Arad (LICEUL TEOLOGIC BAPTIST "ALEXA POPOVICI"ARAD
ARAD, JUDEŢUL ARAD)unde din 57 de elevi au cazut doar 2 si aceia trebuie sa faca contestatie caci au cazut cu 5,85...am eu ceva special la acel liceu .... iacata ca am si motive de bucurie care imi fac pielea de gaina la propriu ...

Ultima editare efectuata de catre denyels in Dum Iul 08, 2012 8:47 am, editata de 1 ori

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Iul 08, 2012 8:47 am

Aragorn a scris:

ghinionul tau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pffffffffffffffff de maine merg la munca siacela este marele ghinion ........ pe canicula care ne toropeste .... restul neah .... suntem romani si romani stiu sa se descurce ... iar atat timp cat avem Viena si de ce nu Budapesta la doi pasi mult mai aproape decat Bucale ... vom trai in continuare bine ....:)))

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Dum Iul 08, 2012 8:54 am

Iaca m-am tampit cu totul ...in loc sa raspund am modificat mesajul tau ......... trebuie sa-mi revin la realitate .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Iul 08, 2012 9:24 am

Buna ziua.....dragilor...

ceva racoritor.....

lucia55