Cafenea 16

Pagina 6 din 41 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Re: Cafenea 16

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Sept 01, 2012 8:51 pm

nici eu...in concediu nu dorm [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]....buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]...Floryyyy hai la ness

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Sam Sept 01, 2012 10:28 pm

Buna dimineata ...da` cafeaua meau unde-i?

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Sam Sept 01, 2012 11:15 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]stai binisor, nu mai da, ca aduc eu , bine v-am gasit!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Sam Sept 01, 2012 11:21 pm

Flory_fufu a scris:si scoicutza pentru fete! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna dimineata.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

e se pare ca ai gasit o scoica.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

am adus si eu o cafeluta pentru sefu... lol!

O duminica placuta!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Sept 01, 2012 11:41 pm

snowflake a scris:stai binisor, nu mai da, ca aduc eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , bine v-am gasit!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Bine ai revenit!....sper ca ai ncarcat bateriile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Sept 01, 2012 11:43 pm

lucia55 a scris:

Buna dimineata.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

e se pare ca ai gasit o scoica.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

am adus si eu o cafeluta pentru sefu... lol!

O duminica placuta!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumim Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... la fel sa fie si a ta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 02, 2012 12:21 am

multumesc fetelor ..... bine revenisi Snow

Aragorn

Sus In jos

Cafenea

Mesaj Scris de Vizitator la data de Dum Sept 02, 2012 8:43 am

Ei, se spune că nu poţi intra într-o casă fără să saluţi. Aşa că vă spun bună-seara şi vă invit să gustaţi câte o prăjiturică.

Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Sept 02, 2012 8:55 am

Aragorn a scris:multumesc fetelor ..... bine revenisi Snow
bine zic si eu, dar de maine merg la job, sper sa am o saptamana de acomodare pana vine investitorul .
pana una -alta, imi fac mana cu o placinta de mere[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre snowflake in Dum Sept 02, 2012 8:57 am, editata de 1 ori

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 02, 2012 8:57 am

eu am deja o saptamana de munca adunata in portofoliu pale

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 02, 2012 9:00 am

vlavi a scris:Ei, se spune că nu poţi intra într-o casă fără să saluţi. Aşa că vă spun bună-seara şi vă invit să gustaţi câte o prăjiturică.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

bine venisi la noi

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Sept 02, 2012 9:00 am

plec dupa 9;30 , merg pe la banci sa salut fetele sa vad ce mai exista prin conturi, apoi la birou cateva ore, fac cateva plati si gata, pana la 14 ar trebui sa fiu acasa

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Sept 02, 2012 9:01 am

vlavi a scris:Ei, se spune că nu poţi intra într-o casă fără să saluţi. Aşa că vă spun bună-seara şi vă invit să gustaţi câte o prăjiturică.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
bine ai venit!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 02, 2012 9:02 am

bun asa.....adica o zi lejera

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Sept 02, 2012 9:42 am

in general intre 10-25 ale lunii este o perioada aglomerata, in rest daca esti ordonat si nu faci altceva in 3-4 ore termini lucrarile zilnice si asa i-am obijnuit,

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 02, 2012 9:51 am

vlavi a scris:Ei, se spune că nu poţi intra într-o casă fără să saluţi. Aşa că vă spun bună-seara şi vă invit să gustaţi câte o prăjiturică.
Spoiler:

Bine ai venit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]...sper sa te simti bine in casuta noastra....cat despre prajituri nu pot sa spun decat ca arata intr-un mare fel si unt si foarte bune...multumim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 02, 2012 9:56 am

snowflake a scris: bine zic si eu, dar de maine merg la job, sper sa am o saptamana de acomodare pana vine investitorul .
pana una -alta, imi fac mana cu o placinta de mere[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pfuai...ce rasfat in seara asta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]...ce bine ca a venit toamna si ne cam adunam pe acasa, dar mai ales in cafenea lol!...eu va ofer ceva cu multe vitamine

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Sept 02, 2012 9:57 am

Flory_fufu a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Buna seara! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Abia am aterizat de la bulgari,intre dus si plimbarea de seara...am intrat sa va salut! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Eu toamna nu dorm!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si bine faci...ca nu dormi....nici eu....vezi ca iti trimit pm [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Sept 02, 2012 10:02 am

Buna seara.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
bine a-ti venit si revenit....cu forte prospete...bateriile incarcate....si prajiturele si alte cele[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o noapte linistita ...o saptamana usoara!!!!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:11 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 41 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum