Cafenea 17

Pagina 41 din 42 Inapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 17

Mesaj Scris de denyels la data de Sam Feb 02, 2013 9:21 am

snowflake a scris:

wow ce peisaj...am cautat pe harta. am trecut de cateva ori prin zona in goana motorului, putine sunt locurile unde vreau sa ma mut, banatul este unul.
iti doresc sanatate si daca nu mai iei pastile...pune o tuica la fiert!

Credema ca este un peisaj demential in toata aceasta zona si poate mai important nu este NEBUNIA de pe valea Prahovei unde iti vine sa urli la propriu de multe ori pana ajungi ...
Iar de mutat daca ar fi sa ma mut ...neahhhhhhhhh :))) de aici never ... :)))...multumesc pentru sfat ...deocamdata sunt indecis am lasat organismul sa se "luote" cu boala dar e mai puternica boala ...deocamdata ...:)))
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Avertismente :  Mesaje : 2356

http://www.infotv.ro/news/31-07-2012/campioni

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Sam Feb 02, 2013 9:23 am

Buna seara dragilor ...
Un sfarsit de saptamana excelent va doresc ...

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Sam Feb 02, 2013 9:40 am

Iubitiva mult si sa fiti sanatosi ... Je va spune si doreste ...

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Sam Feb 02, 2013 10:06 am

denyels a scris:

Credema ca este un peisaj demential in toata aceasta zona si poate mai important nu este NEBUNIA de pe valea Prahovei unde iti vine sa urli la propriu de multe ori pana ajungi ...
Iar de mutat daca ar fi sa ma mut ...neahhhhhhhhh :))) de aici never ... :)))...multumesc pentru sfat ...deocamdata sunt indecis am lasat organismul sa se "luote" cu boala dar e mai puternica boala ...deocamdata ...:)))
si pentru doamne?

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Bry la data de Sam Feb 02, 2013 1:38 pm

Desi tarziu, trec sa va urez un weekend placut. Si-n tihna noptii, somn usor sa aveti! Vise frumoase![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Bry

Avertismente :  Mesaje : 438

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Sam Feb 02, 2013 10:52 pm

Buna dimineata prieteni!.....si pentru motivarea absentelor v-am pregatit o cafeluta aromata in care am picurat toata dragostea mea

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Feb 03, 2013 10:48 am

Angel a scris:Buna dimineata prieteni!.....si pentru motivarea absentelor v-am pregatit o cafeluta aromata in care am picurat toata dragostea mea
Spoiler:

Buna seara va spun si eu.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

desi e seara m-am alintat si eu cu o cafeluta.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]si pentru cine doreste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o seara placuta si o saptamana usoara... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Feb 03, 2013 12:55 pm

bune dulciurile am facut si eu azi o prajiturica, cam atat am avut timp in rest am rezolvat cateva raportari de sfarsit an. maine vreau sa termin un sacou pentru mama, l-am inceput in decembrie si vine timpul sa-l imbrace, de fapt i-am facut si fusta din acelasi material.
ma duc la culcare maine plec de dimineata...noapte buna, tuturor vise frumoase!
noaptea trecuta am avut un vis SF, am calatorit spre o alta planeta, poate in seara asta ajung la destinatie si vad cum e acolo , oare tot atat de mult or muncii ca pe aici?

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Dum Feb 03, 2013 11:18 pm

Angel a scris:Buna dimineata prieteni!.....si pentru motivarea absentelor v-am pregatit o cafeluta aromata in care am picurat toata dragostea mea

Buna dimineata, dragilor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Waw, ce cafea buna ai facut! Picaturile de dragoste o mentin mereu fierbinte si aromata. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Dum Feb 03, 2013 11:21 pm

lucia55 a scris:

Buna seara va spun si eu.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

desi e seara m-am alintat si eu cu o cafeluta.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]si pentru cine doreste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o seara placuta si o saptamana usoara... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multam fain pt bobo si urari! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sa ne fie saptamana plina de realizari. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Dum Feb 03, 2013 11:22 pm

snowflake a scris:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] noaptea trecuta am avut un vis SF, am calatorit spre o alta planeta, poate in seara asta ajung la destinatie si vad cum e acolo , oare tot atat de mult or muncii ca pe aici?

Daca e rost de leneveala, nu uita sa ne iei si pe noi! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
...daca nu, tipa si venim sa te salvam! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Feb 04, 2013 5:39 am

Iulica Negoiu a scris:

Daca e rost de leneveala, nu uita sa ne iei si pe noi! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
...daca nu, tipa si venim sa te salvam! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lol! sunt destui lenesi si pe la noi, eu daca as avea 1mileuro in cont as face voluntariat si atunci, pana ii adun mai am de alergat,
cum in asta tara/viata atatia bani castiga cei care au contracte grase cu statul , o sa muncesc cat ma tine "capul", caci pentru picioare s-a inventat internetul si s-a usurat circulatia hartiilor/acte.

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mier Feb 06, 2013 9:13 am

Buna seara.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
draga snow ,ai mult de muncit pana reusesti sa aduni 1 mileuro. in tara asta oricit muncesti abia te imbraci,maninci si-ti intretii familia....de pus la ciorap ceva....de domeniul trecutului... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Feb 06, 2013 10:49 am

buna Lucia, nu o sa fac voluntariat pentru ca trebuie sa muncesc sa am ce ai zis mai sus;hrana, haine si achitarea catorva servicii.nici nu-mi propun sa muncesc pentru avere, vreau sa fiu sanatoasa, la fel rudele, prietenii,cunostintele mele.

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Feb 07, 2013 9:16 am

Buna snow...buna forumisti... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
snow sa-ti dea bunul Dumnezeu putere si sanatate sa poti munci ...e cel mai important....averea cea mai importanta e familia ,copii ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sa aveti parte de multa dragoste si pace in suflet [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Joi Feb 07, 2013 10:00 am

Buna seara dragilor ...
O seara excelenta va doresc ... multa liniste si caldura alaturi de cei dragi voua !

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Joi Feb 07, 2013 11:36 pm

Astazi am o presimtire
Si-ncerc sa-mi vin in simtire:
Cred ca vine weekendul,
Fiindca am muncit destul. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Feb 08, 2013 12:41 am

Iulica Negoiu a scris:Astazi am o presimtire
Si-ncerc sa-mi vin in simtire:
Cred ca vine weekendul,
Fiindca am muncit destul. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

, buna Iulica, si eu am aceeasi presimtire!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Dum Feb 10, 2013 9:41 pm

Buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o saptamana minunata ....plina de realizari [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o cafeluta pentru cine doreste.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Feb 10, 2013 10:12 pm

buna dimineata, multumesc pentru cafea, sa ai o saptamana cu multa iubire!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Dum Feb 10, 2013 11:40 pm

Buna dimineata, iubibililor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sa fiti iubiti! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Feb 11, 2013 12:16 am

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Mar Feb 12, 2013 9:49 am

Buna seara dragilor ...
Tot ce este mai bun si frumos sa se reverse asupra voastra !

denyels

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Feb 12, 2013 12:45 pm

multumesc, iti doresc sanatate si sa fi fericit alaturi de cei dragi!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Feb 12, 2013 9:41 pm

Buna dimineata prieteni.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
abia m-am trezit... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

am pregatit o cafeluta si va poftesc cu drag... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 12:05 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 41 din 42 Inapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum