Cafenea 17

Pagina 39 din 42 Inapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 17

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Lun Ian 14, 2013 8:58 am

Traieeesc! Traieeesc! Iuhuuuu! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Astazi am aflat ca munca nu ucide, dar tare m-am temut... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Concluzia: traiesc! Am supravietuit primei zile de munca din 2013! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Rezulta: AM INVIIINS! TRAIEEESC! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Avertismente :  Mesaje : 2186

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Ian 14, 2013 9:22 am

Iulica Negoiu a scris:Traieeesc! Traieeesc! Iuhuuuu! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Astazi am aflat ca munca nu ucide, dar tare m-am temut... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Concluzia: traiesc! Am supravietuit primei zile de munca din 2013! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Rezulta: AM INVIIINS! TRAIEEESC! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

... noi am ajuns la concluzia asta mai de demult lol!

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Ian 14, 2013 10:40 am

buna seara, daaa si eu tot la job, ca ma obijnuisem acasa, acum urmeaza 10 zile de foc...dar muncim, muncim cu spor! restul ar trebui sa urmeze

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Lun Ian 14, 2013 11:07 pm

Buna dimineata (pentru voi)!
La mine inca e ceata dar nu, nu afara, ci in jurul meu. De-abia m-am trezit, am intarziat in pat pana la limita maxim admisa, apoi m-am miscat in reluare, am plecat val-vartej cu un sfert de ora intarziere (nu pot recupera pe traseu, pt ca fac 3-5 min pana la locul de munca)... am baut o cafea superconcentrata, o cana mare, dar nu are efect, pt ca mi se inchid ochii si as dormi... of, ce-as mai dormi... vad paturi si perne oriunde ma uit... as dormi si pe scaun, cu capul pe birou, as dormi si in picioare, as inchide putintel ochii, dar ma tem c-am sa ma vad pozata asa si pusa pe facebook. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Of! Cine-o fi inventat munca, n-o fi avut altceva mai bun de facut? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Ian 15, 2013 12:45 am

Iulica Negoiu a scris:Buna dimineata (pentru voi)!
La mine inca e ceata dar nu, nu afara, ci in jurul meu. De-abia m-am trezit, am intarziat in pat pana la limita maxim admisa, apoi m-am miscat in reluare, am plecat val-vartej cu un sfert de ora intarziere (nu pot recupera pe traseu, pt ca fac 3-5 min pana la locul de munca)... am baut o cafea superconcentrata, o cana mare, dar nu are efect, pt ca mi se inchid ochii si as dormi... of, ce-as mai dormi... vad paturi si perne oriunde ma uit... as dormi si pe scaun, cu capul pe birou, as dormi si in picioare, as inchide putintel ochii, dar ma tem c-am sa ma vad pozata asa si pusa pe facebook. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Of! Cine-o fi inventat munca, n-o fi avut altceva mai bun de facut? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
stiu cum e, daca ai ochelari de soare cu lentila inchisa pune-i, nu se vede ca "stai cu ochii inchisi"

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Ian 15, 2013 1:17 am

snowflake a scris:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] stiu cum e, daca ai ochelari de soare cu lentila inchisa pune-i, nu se vede ca "stai cu ochii inchisi"

Voi tine cont de sfatul tau data viitoare. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Acum m-am tratat cu un ness superconcentrat. Credeam ca va ceda inima, dar... nimic! Nu da semne. Cat de cat s-a mai ridicat ceata, insa, cand ma uit la ceas si vad ca mai am cateva ore bune pana cand [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine], imi vine sa plang... Pffff si de-abia e marti!... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Cine-a inventat munca imediat dupa concediul de odihna, asa, fara o perioada de acomodare?... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Trebuia sa fi venit la serviciu 1 ora, apoi, in zilele urmatoare sa fi crescut progresiv durata! Pana si cosmonautii au o perioada de readaptare dupa ce revin pe pamant din spatiu... Ahhhhhh! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Ian 15, 2013 2:01 am

eu am o idee pentru a reduce rata somajului. programul de lucru redus la 4 ore/4 zile, saptamana.

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Ian 15, 2013 3:37 am

snowflake a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] eu am o idee pentru a reduce rata somajului. programul de lucru redus la 4 ore/4 zile, saptamana. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Patru zile? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Mai putin nu se poate? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Ca nu doare... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Ian 15, 2013 3:38 am

P. S. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine])

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Ian 15, 2013 5:15 am

imi faci pofta si doare ...o sa-mi fac o cafea,

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Ian 15, 2013 9:27 am

seara buna fetele.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna seara baietii.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
oooooo....am crezut ca doar eu pic de somn.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
cand ma gandesc ,cat am de lucru... si pe mine ma ia somnul .....i-mi vine sa pling.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
asa ca haideti la o canita de vin fiert... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]sa speriem somnul........ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Mar Ian 15, 2013 10:00 am

BUna seara lume buna !
... detest deplasarile.."insotire" formula oficiala dar este mult mai dulce si mai mare dorinta si placerea de a reveni acasa ...
Va imbratisez cu drag si va doresc sa aveti o seara minunata !

denyels

Avertismente :  Mesaje : 2356

http://www.infotv.ro/news/31-07-2012/campioni

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Ian 15, 2013 10:25 am

bun venit acasa! iti doresc odihna placuta

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de denyels la data de Mar Ian 15, 2013 10:31 am

snowflake a scris:bun venit acasa! iti doresc odihna placuta

multam fain [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
... o sa "parchez" curand caci imi cad dinainte vazatori in gura [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

denyels

Avertismente :  Mesaje : 2356

http://www.infotv.ro/news/31-07-2012/campioni

Sus In jos

Mesaj Scris de Iulica Negoiu la data de Mar Ian 15, 2013 10:54 pm

Buna dimineata! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Va astept la cafea.

Iulica Negoiu

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mier Ian 16, 2013 12:06 am

Iulica Negoiu a scris:Buna dimineata! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Va astept la cafea.

Buna dimineata iulica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] buna dimineata prieteni .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

multumim pentru cafeluta... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] e grozava... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o zi minunata... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mier Ian 16, 2013 9:36 pm

Buna dimineata forumisti.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
va astept la o cafeluta... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ziua de astazi sa va aduca numai bucurii... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Ian 16, 2013 10:31 pm

buna dimineata, multumim Lucia, la sa si tie, o zi buna!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Ian 17, 2013 9:36 pm

Buna dimineata lumeeeeee... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]buna dimineata snow..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o zi minunata plina de surprize placute.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o cafeluta parfumata cine doreste.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Ian 18, 2013 12:43 am

buna dimineata, acum ma duc sa fac am plecat dis de dimineata fara umbrela, chiar daca am ascultat meteo nu am crezut ca in ianuarie o sa ploua...in halul asta.

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Ian 18, 2013 2:08 am

snowflake a scris:buna dimineata, acum ma duc sa fac [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am plecat dis de dimineata fara umbrela, chiar daca am ascultat meteo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu am crezut ca in ianuarie o sa ploua...in halul asta.

la noi ploua de pe la 2 ....curge intruna....se zice ca 25 l/mp....cand mergi acasa ????.....vin cu umbrela !!!!.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]uite asa ma strecor printe picaturile de ploaie.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ......[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Ian 18, 2013 3:04 am

multumesc, am ajuns, am facut un dush....inmuiata eram, mi-a trebut apa putina,

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Ian 18, 2013 11:24 pm

buna, nu zic ce...ca acum m-am trezit, adica am recuperat. sa aveti o zi odihnitoare!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Ian 21, 2013 10:48 pm

buna dimineata ... o cafea?

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos