Cafenea 4

Pagina 1 din 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cafenea 4

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Sept 26, 2010 11:54 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Mar Oct 12, 2010 10:16 am, editata de 4 ori

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Re: Cafenea 4

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Sept 27, 2010 12:02 am

pauza de cafea![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Sept 27, 2010 12:22 am

si de o cioco caldaaaa

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Sept 27, 2010 12:28 am

Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
salut si o zi buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Sept 27, 2010 12:42 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Sept 27, 2010 12:44 am

aha, Always [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] thankssss

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Sept 27, 2010 2:39 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Sept 27, 2010 3:30 am

am adus ceva dulce!

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Sept 27, 2010 3:35 am

Pauzaaaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....l-am mai auzit si pe Radu cum ne cheama ....m-am prezentat...si nu cu mana goala [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Sept 27, 2010 3:36 am

si eu dau ceva de baut

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Sept 27, 2010 3:36 am

amandoi odata

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Sept 27, 2010 3:39 am

Aragorn a scris: amandoi odata

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si am adus si din aceeasi bucatarie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Sept 27, 2010 3:44 am

Monique a scris:
Aragorn a scris: amandoi odata

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si am adus si din aceeasi bucatarie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

poate ne-am si intalnit si noi nu stim

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Sept 27, 2010 4:08 am

Monique a scris:Pauzaaaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....l-am mai auzit si pe Radu cum ne cheama ....m-am prezentat...si nu cu mana goala [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
am luat un pahar si

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Sept 27, 2010 4:09 am

Aragorn a scris:si eu dau ceva de baut

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si de la tine unul ,ca este caldura mare,monser [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Sept 27, 2010 4:31 am

popescu radu a scris: am luat un pahar si
Spoiler:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si eu iti dau la schimb [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Sept 27, 2010 4:33 am

popescu radu a scris:si de la tine unul ,ca este caldura mare,monser [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Sept 27, 2010 4:42 am

am venit, .am mult de lucru, chiar vreau ceva bun...prin congelator am inghetata, am si frisca si dulceata.
mi-ar place magiun cu nuci, dar n-am timp sa merg la curte sa-l fac.

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Sept 27, 2010 4:51 am

snowflake a scris:am venit, .am mult de lucru, chiar vreau ceva bun...prin congelator am inghetata, am si frisca si dulceata.

...am adus noi magiunul la tine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....Buna Snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Sept 27, 2010 4:52 am

kissssss dragilor.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] spre casa....pe mai tarziu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Sept 27, 2010 5:49 am

Monique a scris:kissssss dragilor.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] spre casa....pe mai tarziu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Sept 27, 2010 6:19 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....de acasica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Sept 27, 2010 6:23 am

snowflake a scris:am venit, .am mult de lucru, chiar vreau ceva bun...prin congelator am inghetata, am si frisca si dulceata.
iti ofer un borcan de la mine,proaspat si cu monstra

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Sept 27, 2010 6:24 am

Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....de acasica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] de la munca

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Sept 27, 2010 6:24 am

Monique a scris:kissssss dragilor.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] spre casa....pe mai tarziu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 9:47 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum