Cafenea 4

Pagina 42 din 42 Inapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 4

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Oct 11, 2010 11:47 pm

Aragorn a scris:
blue moon a scris:primaaaaaaaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] doar e pagina mea, nu? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ai avut mesajul pregatit si imediat l-ai postat? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ai uitat ca ei ii place 69 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Oct 11, 2010 11:50 pm

popescu radu a scris:
Aragorn a scris:
blue moon a scris:primaaaaaaaa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] doar e pagina mea, nu? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ai avut mesajul pregatit si imediat l-ai postat? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ai uitat ca ei ii place 69 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

n-am uitat si tocmai de aia am si zis.....sa nu fie altcineva inaintea ei si primul pe pag. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Oct 12, 2010 12:12 am

Aragorn a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pt baietii gelosi
si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pt fete dragi, lucia, snow

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Oct 12, 2010 12:21 am

blue moon a scris:
Aragorn a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pt baietii gelosi
si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pt fete dragi, lucia, snow
nu cunosc cuvantul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Oct 12, 2010 2:27 am

Buna ziua, tuturor!

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Oct 12, 2010 4:14 am

Monique a scris:Buna ziua, tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o zi minunata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 9:01 am

Buna seara cafenea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....am lipsit la apelul de seara Embarassed [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Oct 12, 2010 9:35 am

e cineva prezent?? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am vesti de dat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 9:37 am

blue moon a scris:e cineva prezent?? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am vesti de dat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

oleeeeb [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Oct 12, 2010 9:40 am

blue moon a scris:e cineva prezent?? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am vesti de dat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
seara buna!sa auzimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm scratch [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Oct 12, 2010 9:41 am

nu le dau fara soprana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] unde e AJ????????/

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 9:50 am

blue moon a scris:nu le dau fara soprana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] unde e AJ????????/

e prin zona [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Oct 12, 2010 9:52 am

tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , sunt foarte obosita, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] va doresc seara frumoasa

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 9:54 am

snowflake a scris:tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , sunt foarte obosita, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] va doresc seara frumoasa

multumim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...la fel si tie....si eu am intrat tarziu ca am avut treaba si sunt la fel de obosit si flamanaaaaaaaaad ca un lup [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Oct 12, 2010 10:10 am

blue moon a scris:nu le dau fara soprana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] unde e AJ????????/
am ghicit cu mult timp in urma!
este fetitaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sa va traiasca si sa fiti fericiti

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Oct 12, 2010 10:11 am

e fetitaaaaa, na, gata, am zis [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 10:13 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 12:03 pm