Cafenea 4

Pagina 6 din 42 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 4

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Sept 28, 2010 8:13 pm

buna dimineata, prieteni! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Sept 28, 2010 8:34 pm

snowflake a scris:buna dimineata, prieteni! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o zi plina de iubire
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Sept 28, 2010 9:01 pm

Buna dimineata tuturor .... o zi frumoasa si insorita va doresc

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Sept 28, 2010 9:42 pm

Aragorn a scris:Buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... o zi frumoasa si insorita va doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
salut si o zi reusita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Sept 28, 2010 9:48 pm

popescu radu a scris:
Aragorn a scris:Buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... o zi frumoasa si insorita va doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
salut si o zi reusita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

multumesc la fel Radu

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Mar Sept 28, 2010 10:19 pm

buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Sept 28, 2010 10:22 pm

Butterfly a scris:buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:

buna dimineata Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o zi cu soare iti doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Sept 28, 2010 10:28 pm

Butterfly a scris:buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sarut mana,nico!iubirea sa-ti fie alaturi

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Sept 28, 2010 10:33 pm

chiar daca afara ploua, melodia e trista...sa fie soare in sufletele voastre![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Sept 28, 2010 10:40 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

snowflake

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Sept 28, 2010 10:55 pm

Buna Flory [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....un ness ceva?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Sept 28, 2010 10:58 pm

Flory_fufu a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Ola Pandy,ma iubesti si astazi?!!?mai mult sau mai putin ca ieri?!!!? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ca la inceput lol! ...dar sa nu ne auda cineva [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Sept 28, 2010 11:14 pm

Flory_fufu a scris:Rolling Eyes si eu cu ce ma aleg astazi?!!??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

depinde ce-ti doresti scratch .... mi se pare mie sau ai mana de popa

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Sept 28, 2010 11:42 pm

Flory_fufu a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] eu mana de popa?!!!? lol!
pai cine a deschis aici!!?
si cunosti preferintele mele,asa ca baga!
vrei o cafea la schimb?!!? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Sept 29, 2010 12:43 am

Buna ziua, prieteni! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o cafea mai gasesc si eu? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] de atata alergatura [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mier Sept 29, 2010 12:44 am

Monique a scris:Buna ziua, prieteni! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o cafea mai gasesc si eu? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] de atata alergatura [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sigur

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mier Sept 29, 2010 12:48 am

Monique a scris:Buna ziua, prieteni! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o cafea mai gasesc si eu? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] de atata alergatura [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

bine ai venit, acum plec eu...

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Sept 29, 2010 1:03 am

Aragorn a scris:

sigur [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] promit sa ma revansez...in week-end....voi fi de serviciu in cafenea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mier Sept 29, 2010 1:04 am

snowflake a scris:

bine ai venit, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] acum plec eu... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Hello, Snow! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...spor sa ai in tot ce ti-ai propus [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mier Sept 29, 2010 2:28 am

sarut mana![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:34 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 42 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum