Cafenea 4

Pagina 40 din 42 Inapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 4

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Oct 11, 2010 11:01 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Oct 11, 2010 11:02 am

Aragorn a scris:
lucia55 a scris:

Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eu sunt bebelul cu berea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ai vrea tu ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Oct 11, 2010 11:04 am

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ce sarbatoriti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Oct 11, 2010 11:04 am

snowflake a scris:
Aragorn a scris:
lucia55 a scris:

Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eu sunt bebelul cu berea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ai vrea tu ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

e 22:19...deci noapte....nu pot visa si eu frumos? lol! .... buna Snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Oct 11, 2010 11:06 am

snowflake a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ai vrea tu ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

vrabiuta...malai viseaza .... Snow

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Oct 11, 2010 11:07 am

cum sa nu...credeam ca de la cursuri ti se trage. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cand esti stresat cauti o metoda, fara e-uriiii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Oct 11, 2010 11:09 am

snowflake a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ce sarbatoriti? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

nimic in mod deosebit.... sau da...sfarsitul primei zile a acestei saptamani

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Oct 11, 2010 11:10 am

snowflake a scris:cum sa nu...credeam ca de la cursuri ti se trage. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cand esti stresat cauti o metoda, fara e-uriiii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

mai ales de la cursuri mi se trage [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] mai exista ceva fara e-uri? ..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] te uiti la poze si inghiti in sec [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Oct 11, 2010 11:13 am

da, "aaaa" "hhhhh" "Ah!" , [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Oct 11, 2010 11:22 am

eu va spun somn usor, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] mi-e dor de un concediu nefractionat...poate visez! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Lun Oct 11, 2010 11:22 am

snow..bine ai venit...cu forte proaspete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eu am cam obosit...si va zic noapte buna...vise placute [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Oct 11, 2010 11:25 am

proaspete, dupa 3 ore de drept? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Oct 11, 2010 11:26 am

snowflake a scris:eu va spun somn usor, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] mi-e dor de un concediu nefractionat...poate visez! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

noapte buna Snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si sa visezi frumos [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Oct 11, 2010 11:27 am

lucia55 a scris:snow..bine ai venit...cu forte proaspete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

eu am cam obosit...si va zic noapte buna...vise placute [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Noapte buna Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...sa te refaci pentru maine seara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Oct 11, 2010 11:32 am

noapte magica ,va doresc

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Oct 11, 2010 11:33 am

popescu radu a scris:noapte magica ,va doresc

Noapte buna Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....ai pierdut petrecerea din seara asta...poate nu ratezi maine seara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Oct 11, 2010 11:34 am

Noapte buna va zic si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de swet la data de Lun Oct 11, 2010 11:35 am

swet

Avertismente :  Mesaje : 32

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Lun Oct 11, 2010 11:42 am

prietenii...va tuc.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Oct 11, 2010 11:44 am

popescu radu a scris:noapte magica ,va doresc
Spoiler:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Raducu ai vreo intalnire importanta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....Noapte minunata si tie! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Oct 11, 2010 11:47 am

Noapte buna Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , Adriana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , Snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , Vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....somn usor si vise placute [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Oct 11, 2010 11:51 am

va pomeniti ca ma prinde ziua de maine cu pag.69 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Oct 11, 2010 11:53 am

blue moon a scris:va pomeniti ca ma prinde ziua de maine cu pag.69 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

daca dormi aici lol! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...Hi Ali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Oct 11, 2010 11:56 am

va rog nu va suparati pe mine ca am fost lipsa !
am avut o alta petrecere la sarbatorirea unei frumoase si bune prietene!
inca odata mii de scuze [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Oct 11, 2010 12:03 pm

popescu radu a scris:va rog nu va suparati pe mine ca am fost lipsa !
am avut o alta petrecere la sarbatorirea unei frumoase si bune prietene!
inca odata mii de scuze [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Nu se supara nimeni...doar ca ti-am simtit lipsa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....vor mai fi si alte seri lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 9:45 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 40 din 42 Inapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum