Cafenea 1

Pagina 41 din 44 Inapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 1

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 2:54 am

Hello Chris [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 2:55 am

Hello, Aragorn ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 2:58 am

O salut si pe Monique ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 2:59 am

Chris a scris:Hello, Aragorn ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Chris!???.....Hello Chris! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...Bine ai venit! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....uite asa incet-incet refacem gasca [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 3:02 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....încet si cu multa rabdare ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 3:03 am

o zi superba ,monique! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 3:04 am

de rabdare nu ducem lipsa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si in plus mai adaugam putin (mai mult) suflet, un dram de prietenie si o picatura de dragoste pentru toti cei care ne trec pragul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 3:04 am

cris, am o intrebare?daca imi permiti?
nu esti tu superba cris????????????? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 3:06 am

popescu radu a scris:o zi superba ,monique! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Radu....sa fie pentru toti.....tu nu sarbatoresti pe nimeni??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 3:09 am

popescu radu a scris:cris, am o intrebare?daca imi permiti?
nu esti tu superba cris????????????? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dragul meu Radu...sa înțeleg ca pentru tine nu exista decat o singura cris ? ...si, aceea sunt eu ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 3:10 am

Chris a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dragul meu Radu...sa înțeleg ca pentru tine nu exista decat o singura cris ? ...si, aceea sunt eu ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 3:15 am

radu este un drăguț ....mereu imi spune asa ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 3:17 am

Chris a scris:radu este un drăguț ....mereu imi spune asa ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si pentru noi Criss este unica si inconfundabila colega si prietena [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 3:21 am

Aragorn a scris:si pentru noi Criss este unica si inconfundabila colega si prietena [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si voi imi sunteti foarte dragi ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 3:25 am

Am pregatit masa si va invit pe toti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...va pup, am plecat si eu la masa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 3:29 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...la asemenea bunatati se merita si ceva de baut....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 3:40 am

Chris a scris:radu este un drăguț ....mereu imi spune asa ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
vezi?nu vroiam sa intrerup sau sa ma adresez alcuiva cu acel salut! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 3:41 am

Monique a scris:Am pregatit masa si va invit pe toti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...va pup, am plecat si eu la masa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
multam de bunatati!sa ai pofta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 3:42 am

Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...la asemenea bunatati se merita si ceva de baut....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
merci!am luat un suc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Aug 15, 2010 3:46 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]radu, o zi buna!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 3:49 am

Monique a scris:
popescu radu a scris:o zi superba ,monique! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Radu....sa fie pentru toti.....tu nu sarbatoresti pe nimeni??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ba da!am terminat pregatirile si astept musafirii in jurul orelor18.00!sotia mea este sarbatorita!
la fel fica dar ea a ales viena! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 3:50 am

Chris a scris:

o singura cris si aceea superba!adica tu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Aug 15, 2010 3:50 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]va poftesc la o cafea...acum sa fiu sincera,sampanie, suc, vin, bere...doar uneori beau, cu ocazii speciale, in rest doar apa plata si cafea.

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 3:51 am

snowflake a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]radu, o zi buna!
si a ta deosebita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 3:52 am

popescu radu a scris:
Monique a scris:

ba da!am terminat pregatirile si astept musafirii in jurul orelor18.00!sotia mea este sarbatorita!
la fel fica dar ea a ales viena! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pai ...nu putem decat sa le uram un sincer La multi ani! multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi siiiii distractie maxima [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 9:45 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 41 din 44 Inapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum