Cafenea 1

Pagina 42 din 44 Inapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 1

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Aug 15, 2010 3:53 am

popescu radu a scris:
Monique a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Radu....sa fie pentru toti.....tu nu sarbatoresti pe nimeni??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ba da!am terminat pregatirile si astept musafirii in jurul orelor18.00!sotia mea este sarbatorita!
la fel fica dar ea a ales viena! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

La multi ani, celor dragi tie, radu![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 3:55 am

va multumesc la fel si voua! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre popescu radu in Dum Aug 15, 2010 3:57 am, editata de 1 ori

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 3:56 am

si am ajuns la pag ''69'' [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Aug 15, 2010 3:58 am

Chris a scris:Buna dimineata tuturor ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

O zi minunata va doresc si ......distractie la maxim pentru cei care sarbatoresc sau merg la vreun sarbatorit ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

chris, bine ai venit!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 3:58 am

popescu radu a scris:si am ajuns la pag ''69'' [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si tu asteptai pagina asta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de zan la data de Dum Aug 15, 2010 4:00 am

Butterfly a scris:
zan a scris:

O zi frumoasa fluturas! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] termina mai repede cu bucataritul ca te prinde insolatia! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
eu nu as sta deloc in bucatarie , dar la 16 imi vin musafiri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o zi frumoasa si tie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

atunci La multi ani fluturasule! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

zan

Avertismente :  Mesaje : 172

http://nlzn.forumz.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 4:08 am

Dragilor ne auzim mai tarziu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ma pregatesc de-o plimbarica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 4:28 am

popescu radu a scris:vezi?nu vroiam sa intrerup sau sa ma adresez alcuiva cu acel salut! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...esti un adevărat gentleman ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 4:29 am

Aragorn a scris:Dragilor ne auzim mai tarziu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ma pregatesc de-o plimbarica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
doar placere si relaxare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 4:30 am

Aragorn a scris:
popescu radu a scris:si am ajuns la pag ''69'' [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si tu asteptai pagina asta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
se poate zice si asa!dar altcineva o astepta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 4:30 am

popescu radu a scris:o singura cris si aceea superba!adica tu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 4:36 am

popescu radu a scris:sotia mea este sarbatorita!
la fel fica dar ea a ales viena! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

La multi ani, sotiei si fiicei tale.....multa sanatate, fericire si numai bucurii le doresc ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

...pentru doamna speciala din viata ta !

.....pentru fiica !

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Dum Aug 15, 2010 4:38 am

snowflake a scris:chris, bine ai venit!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...si bine te-am gasit !

....superb trandafir ....multumesc ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Chris

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Aug 15, 2010 7:26 am

dumi a scris:Blue moon, sa-ti traiasca nepotica si sa va bucurati de ea! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] multumim, de acum pleaca la facultate, e mareee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 9:16 am

Hello, BM! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] la mustata ai ratat "69"....dar iti pastrez un loc data viitoare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 9:27 am

Buna seara tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...cu ce va mai laudati?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 9:28 am

Cu caldura....
Seara buna!
La multi ani , Radu, pentru fetele tale... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dumi

Avertismente :  Mesaje : 71

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 9:29 am

dumi a scris:Cu caldura....
Seara buna!
La multi ani , Radu, pentru fetele tale... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si la voi e cald? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 9:29 am

blue moon a scris:
dumi a scris:Blue moon, sa-ti traiasca nepotica si sa va bucurati de ea! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] multumim, de acum pleaca la facultate, e mareee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Aaa....e nepoata, nu nepotica. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Oricum, sa fie sanatoasa!

dumi

Sus In jos

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 9:30 am

Aragorn a scris:
Seara buna!

si la voi e cald? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
....este, dar sigur mai putin ca la voi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dumi

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 9:32 am

Seara buna!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] la mine e racoare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ... buna seara! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 9:34 am

Monique a scris:
Seara buna!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] la mine e racoare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ... buna seara! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Pai la ora asta e si la noi...dar in rest [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dumi

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 9:38 am

Domnisoara "pitin" ce face? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Aug 15, 2010 9:39 am

Monique a scris:Hello, BM! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] la mustata ai ratat "69"....dar iti pastrez un loc data viitoare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn a scris:Buna seara tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...cu ce va mai laudati?

Seara buna!
aaa, ratasi pag.69, data aviatoare sa ma atentionezi mai aproapeee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
hi sefu, singurica pe acasa, nimic nou [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Dumi, bine te-am regasit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 9:40 am

Monique a scris:Domnisoara "pitin" ce face? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Mai alearga..pitin...sa-si faca pofta de somn [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dumi

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 10:32 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 42 din 44 Inapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum