Cafenea 1

Pagina 43 din 44 Inapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 1

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 9:41 am

blue moon a scris:
Seara buna!

Dumi, bine te-am regasit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Seara buna! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dumi

Avertismente :  Mesaje : 71

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 9:42 am

blue moon a scris:hi sefu, singurica pe acasa, nimic nou [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

daca-mi spuneai ca esti singurica te atentionam de pag. cu pricina [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...buna BM [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 9:43 am

dumi a scris:
Monique a scris:Domnisoara "pitin" ce face? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Mai alearga..pitin...sa-si faca pofta de somn [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si pofta de somn vine ....tarziu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Aug 15, 2010 9:44 am

Aragorn a scris:
blue moon a scris:hi sefu, singurica pe acasa, nimic nou [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

daca-mi spuneai ca esti singurica te atentionam de pag. cu pricina [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...buna BM [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
eheee, dupa razboi.. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 9:44 am

blue moon a scris:
Aragorn a scris:

eheee, dupa razboi.. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

sa ma fi vazut inainte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 9:47 am

Monique a scris:
dumi a scris:
Mai alearga..pitin...sa-si faca pofta de somn [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si pofta de somn vine ....tarziu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Pai de...la cata energie are... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dumi

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 9:48 am

si inainte...si in timpul...dar mai ales dupa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 9:50 am

dumi a scris: Pai de...la cata energie are... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] asa-ti trebuie....inseamna ca este un copil sanatos ...pe care-l pupicesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 9:51 am

Monique a scris:
dumi a scris: Pai de...la cata energie are... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] asa-ti trebuie....inseamna ca este un copil sanatos ...pe care-l pupicesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Este , da....Doamne ajuta!

dumi

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 10:02 am

Dumi...treci la chat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Aug 15, 2010 11:35 am

ei, la noi s-a racorit putin, dar si acum bancile din parc si de la terase sunt pline [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]va spun somn usor, eu mai stau, am [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 11:38 am

snowflake a scris:ei, la noi s-a racorit putin, dar si acum bancile din parc si de la terase sunt pline [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]va spun somn usor, eu mai stau, am [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

la noi tot teroare este...abia pe la 2-3 dimineata se mai racoreste dar e putin pentru odihna.....spor la invatat si o seara frumoasa iti doresc

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 11:41 am

snowflake a scris:ei, la noi s-a racorit putin, dar si acum bancile din parc si de la terase sunt pline [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]va spun somn usor, eu mai stau, am [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Spor sa ai...si o noapte racoroasa! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 11:42 am

Va doresc o noapte frumoasa si racoroasa si saptamana care incepe sa va fie usoara si plina de bucurii!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Dum Aug 15, 2010 11:49 am

nb copii, pe maineeeeee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 1:06 pm

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 8:06 pm

buna dimineata! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cafeluta este gata

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 8:37 pm

Buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...o saptamana cu multe impliniri va doresc....multumim Radu de cafea dar mai aduc si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 8:43 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna dimineata!....Domnilor, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pentru cafea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 8:47 pm

Hello Moniq [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Aug 15, 2010 8:51 pm

buna dimineata, tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Dum Aug 15, 2010 9:00 pm

snowflake a scris:buna dimineata, tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Si pe tine te-a atras aroma cafelei? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....Buna dimineata! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Aug 15, 2010 9:02 pm

una plus una, numai doua dimineata, buna monique

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 9:03 pm

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna dimineata!....Domnilor, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] pentru cafea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sarut mana,moni!o zi superba
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 9:04 pm

Aragorn a scris:Hello Moniq [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
respect [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 8:02 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 43 din 44 Inapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum