Cafenea 1

Pagina 44 din 44 Inapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 1

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 9:04 pm

snowflake a scris:una plus una, numai doua dimineata, buna monique
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sarut mana,si o zi numai zambet [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Aug 15, 2010 9:05 pm

radu, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] o zi buna!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 9:13 pm

snowflake a scris:buna dimineata, tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna dimineata Snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 9:31 pm

Buna dimineata, copii! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dumi

Avertismente :  Mesaje : 71

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Dum Aug 15, 2010 9:32 pm

dumi a scris:Buna dimineata, copii! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna dimineata mami [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Dum Aug 15, 2010 9:52 pm

dumi a scris:Buna dimineata, copii! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
sarut mana! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Dum Aug 15, 2010 10:03 pm

dumi, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 10:05 pm

snowflake a scris:

dumi, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dumi

Sus In jos

Mesaj Scris de dumi la data de Dum Aug 15, 2010 10:06 pm

popescu radu a scris:
sarut mana! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Buna de dimineata , Radu!

dumi

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 4:00 am

dumi a scris:
popescu radu a scris:sarut mana! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Buna de dimineata , Radu!
o zi buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 4:06 am

Salutare Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ce faci?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 4:52 am

zan a scris:
Butterfly a scris:
eu nu as sta deloc in bucatarie , dar la 16 imi vin musafiri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o zi frumoasa si tie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

atunci La multi ani fluturasule! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
imi cer scuze ca nu am specificat , a fost ziua sotului nu a mea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 4:52 am

Aragorn a scris:Salutare Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ce faci?
merci bine!muncesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cu spor pentru -25%

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 4:53 am

Butterfly a scris:
zan a scris:

atunci La multi ani fluturasule! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
imi cer scuze ca nu am specificat , a fost ziua sotului nu a mea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
fluturas,sarut mana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 4:56 am

popescu radu a scris:
Aragorn a scris:Salutare Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ce faci?
merci bine!muncesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cu spor pentru -25%

nashpa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...stiu cum e ca am si eu un bugetar in fam. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 4:58 am

Butterfly a scris:imi cer scuze ca nu am specificat , a fost ziua sotului nu a mea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

La multi ani sotului tau, sa fie sanatos si sa aveti parte numai de bucurii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...buna fluturas [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 5:04 am

buna ziua tuturor si pupici dulci [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 5:05 am

popescu radu a scris:
Butterfly a scris:
fluturas,sarut mana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
buna radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Lun Aug 16, 2010 5:06 am

Aragorn a scris:
Butterfly a scris:imi cer scuze ca nu am specificat , a fost ziua sotului nu a mea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

La multi ani sotului tau, sa fie sanatos si sa aveti parte numai de bucurii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...buna fluturas [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
buna sefu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
multumesc mult [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 5:07 am

Aragorn a scris:
popescu radu a scris:merci bine!muncesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cu spor pentru -25%

nashpa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...stiu cum e ca am si eu un bugetar in fam. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
nu este chiar asa de negru [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 5:07 am

popescu radu a scris:
Aragorn a scris:
popescu radu a scris:merci bine!muncesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] cu spor pentru -25%

nu este chiar asa de negru [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

bugetarul sau bugetul? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Lun Aug 16, 2010 5:25 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]haideti la cafea!

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 16, 2010 5:58 am

snowflake a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]haideti la cafea!

Ola [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am venit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 6:01 am

Aragorn a scris:
popescu radu a scris:nu este chiar asa de negru [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
situatia creata
inca [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

bugetarul sau bugetul? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Lun Aug 16, 2010 6:02 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
snowflake a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]haideti la cafea!

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 7:57 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 44 din 44 Inapoi  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: