Cafenea 1

Pagina 6 din 44 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 1

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 02, 2010 8:28 am

ailenЯock a scris:buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] v-am pregatit ceva racoros

Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ufff..tare greu e sa alegi...toate arata super ....multumim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 02, 2010 9:58 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....s-a mai racorit putin.....in lipsa de o terasa am poposit aici...dar nu cu mana goala

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 02, 2010 10:00 am

dar o bere rece nu ai? Rolling Eyes ...sunt cersetor

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 02, 2010 10:03 am

Aragorn a scris:dar o bere rece nu ai? Rolling Eyes ...sunt cersetor

Am [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...un drag prieten...

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 02, 2010 10:06 am

eeeee ..... trebuie si o rasplata pe masura Razz ...
Spoiler:

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Elena la data de Lun Aug 02, 2010 10:33 am

Aragorn a scris:eeeee ..... trebuie si o rasplata pe masura Razz ...
Spoiler:

Aragorn......debifeaza ceva din casuta de mesaj ! Uita-te cum apare mesajul la quote ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Elena

Avertismente :  Mesaje : 68

Sus In jos

Mesaj Scris de Elena la data de Lun Aug 02, 2010 10:39 am

Seara buna, cafenea !

VIP-eră?? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Numai ca sa dau de baut !!! Da n-o sa dau acu, ca tre sa-mi reglez ceasul de pe forum! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Elena

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 02, 2010 10:41 am

Elena a scris:
Aragorn a scris:eeeee ..... trebuie si o rasplata pe masura Razz ...
Spoiler:

Aragorn......debifeaza ceva din casuta de mesaj ! Uita-te cum apare mesajul la quote ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

stai ca nu inteleg...unde e problema?

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 02, 2010 10:45 am

Elena a scris:Seara buna, cafenea !

Numai ca sa dau de baut !!! Da n-o sa dau acu, ca tre sa-mi reglez ceasul de pe forum! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ia vezi ceasul acum Razz ... cat despre VIP-esă ....o sa-ti vina randul sa dai si de baut

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Elena la data de Lun Aug 02, 2010 10:49 am

Aragorn a scris:
Da "quote" la mesajul tau unde spui ca "trebuie sa ai o rasplata pe masura"......la qoute se vede floarea, pe mesaj normal nu !

Elena

Sus In jos

Mesaj Scris de Elena la data de Lun Aug 02, 2010 10:51 am

Aragorn a scris:

ia vezi ceasul acum Razz ... cat despre VIP-esă ....o sa-ti vina randul sa dai si de baut
Ha,ha.....dupa ce l-am dibuit pe engleza, mi l-ai trantit pe dulcea limba romana !! Thanks, bre ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Elena

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 02, 2010 10:53 am

Elena a scris:Seara buna, cafenea !

Buna seara, Elena! :,.: ....VIP-eră???? :mv22: ...care, unde???? scratch ....Felicitari pentru culoare

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 02, 2010 10:58 am

Elena a scris:
Aragorn a scris:
Da "quote" la mesajul tau unde spui ca "trebuie sa ai o rasplata pe masura"......la qoute se vede floarea, pe mesaj normal nu !

Du-te la mesajul meu si da click pe "Spoiler"....si pe urma povesteste-mi ce si cum.....este o functie pe care ti-o explic in 2 timpi si 3 miscari [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 02, 2010 10:58 am

Elena a scris:
Aragorn a scris:

Ha,ha.....dupa ce l-am dibuit pe engleza, mi l-ai trantit pe dulcea limba romana !! Thanks, bre ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Elena la data de Lun Aug 02, 2010 11:22 am

Aragorn a scris:

Du-te la mesajul meu si da click pe "Spoiler"....si pe urma povesteste-mi ce si cum.....este o functie pe care ti-o explic in 2 timpi si 3 miscari [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Eu am priceput-o, dar gandeste-te ca vor veni utilizatori mai putin initiati si nu vor sti sa vizualizeze !

Elena

Sus In jos

Mesaj Scris de Elena la data de Lun Aug 02, 2010 11:23 am

Monique a scris:
Buna seara, Elena! :,.: ....VIP-eră???? :mv22: ...care, unde???? scratch ....Felicitari pentru culoare

Buna seara, Monique ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Asa m-am trezit azi. Lordul e pus pe sotioare.......

Elena

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 02, 2010 11:29 am

Elena a scris:
Aragorn a scris:

Eu am priceput-o, dar gandeste-te ca vor veni utilizatori mai putin initiati si nu vor sti sa vizualizeze !

o sa incerc sa le explic tuturor si intre timp o sa fac si tutoriale.....

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 02, 2010 11:30 am

Elena a scris:
Monique a scris:

Buna seara, Monique ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Asa m-am trezit azi. Lordul e pus pe sotioare.......

scratch pe şotioare sau soţioare lol!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 02, 2010 11:35 am

Elena a scris: Buna seara, Monique ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Asa m-am trezit azi. Lordul e pus pe sotioare.......

mda...atunci trebuie sa am grija cum ma port Rolling Eyes ....sau sa-mi doresc ceva...si poate ghiceste

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 02, 2010 11:38 am

Monique a scris:
Elena a scris: Buna seara, Monique ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Asa m-am trezit azi. Lordul e pus pe sotioare.......

mda...atunci trebuie sa am grija cum ma port Rolling Eyes ....sau sa-mi doresc ceva...si poate ghiceste

zi repede pana nu vine nevasta-mea de la munca

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 02, 2010 12:08 pm

buna seara la toata lumea si bine v-am gasit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Lun Aug 02, 2010 12:09 pm

blue moon a scris:buna seara la toata lumea si bine v-am gasit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna seara luna albastra [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...Bine ai venit la noi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Lun Aug 02, 2010 12:12 pm

blue moon a scris:buna seara la toata lumea si bine v-am gasit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

BlueM

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 02, 2010 12:14 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] bine ca m-ati primit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Lun Aug 02, 2010 12:15 pm

Monique a scris:

BlueM

eeee, cu asa primire....cum sa nu primesc pupicii.....ii fur si tot ii iau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:27 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 44 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum