Cafenea 5

Pagina 1 din 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cafenea 5

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 10:15 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Vin Noi 05, 2010 1:16 am, editata de 2 ori

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Re: Cafenea 5

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 10:18 am

Ne bucuram pentru voi Ali si sa fie intr-un ceas bun [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].... asteptam cinstea lol! .... si nasesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Aragorn in Mar Oct 12, 2010 10:19 am, editata de 1 ori

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Oct 12, 2010 10:19 am

la ora asta?? Basketball Basketball doar struguri, baclava si .....sampanie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] multumim pt urari

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mar Oct 12, 2010 10:29 am

il las pe tatic la calculator, va pup si pe maineeeeeeeeeeee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 10:34 am

blue moon a scris:il las pe tatic la calculator, va pup si pe maineeeeeeeeeeee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o seara buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si multe salutari si taticului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Oct 12, 2010 10:57 am

nu-l lasa la calculator!
tine-l in brate ca merita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 11:52 am

Noapte buna va doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Oct 12, 2010 11:57 am

Noapte buna copilasi.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 11:58 am

lucia55 a scris:Noapte buna copilasi.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Noapte buna mami [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Oct 12, 2010 12:11 pm

Aragorn a scris:
lucia55 a scris:Noapte buna copilasi.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Noapte buna mami [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Noapte buna ...somn usor......Vali study multa sanatate opozitiei ......dragei noastre Angi... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Oct 12, 2010 5:50 pm

buna dimineata!
inaite de a pleca la pescuit,v-am pregatit cafeluta

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Mar Oct 12, 2010 6:03 pm

popescu radu

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 8:47 pm

Buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....multumim de urare Lucia, de cafea lui Radu si Flory....fir intins Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Oct 12, 2010 8:49 pm

buna dimineata, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ce matinali sunteti!tuturor, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Oct 12, 2010 8:50 pm

popescu radu a scris:buna dimineata!
Spoiler:
buna radule ...fir intins... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
aseptam pestele...pun de-o mamaliga..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
multumim de floricica... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Mar Oct 12, 2010 8:55 pm

Buna dimineata Vali.....o zi usoara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
multumesc de cafelute.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
fufulica....o zi buna si tie.....iti pregatesc nesuletul....cat ai zice peste... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Oct 12, 2010 9:35 pm

Buna dimineata, prieteni! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...eu mi-am pregatit un ceai....daca mai sunt doritori..

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Oct 12, 2010 9:37 pm

lucia55 a scris:
popescu radu a scris:buna dimineata!
Spoiler:
buna radule ...fir intins... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
aseptam pestele...pun de-o mamaliga..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
multumim de floricica... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Fir intins Raducu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....asa Lucia pune tu de mamaliga....eu pregatesc mujdeiul lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Mar Oct 12, 2010 9:44 pm

buna dimineata prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Mar Oct 12, 2010 9:57 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna Nico!.....sa ai o zi frumoasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Mar Oct 12, 2010 9:59 pm

Monique a scris:Buna dimineata, prieteni! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...eu mi-am pregatit un ceai....daca mai sunt doritori..

eu, eu...sunt renumita pe 3 cvartale, prietenii vin uneori special la ceai, mi-e imi place cel de lamaie si fructe de padure.

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Mar Oct 12, 2010 10:01 pm

Butterfly a scris:buna dimineata prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:

Buna dimineata Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Mar Oct 12, 2010 10:08 pm

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna Nico!.....sa ai o zi frumoasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
buna angy [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
snowflake a scris:

eu, eu...sunt renumita pe 3 cvartale, prietenii vin uneori special la ceai, mi-e imi place cel de lamaie si fructe de padure.
buna snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn a scris:

Buna dimineata Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
buna vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Mier Oct 13, 2010 12:00 am

Aragorn a scris:

o seara buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si multe salutari si taticului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu a scris:nu-l lasa la calculator!
tine-l in brate ca merita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

am transmis, e tare fericit ....in sfarsit ziua de ieri ne-a mai inviorat

ajjjj, cum te simti iubitica ?? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
salut fete si baieti dragi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:27 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum