Cafenea 5

Pagina 5 din 43 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 5

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Oct 14, 2010 11:18 am

Aragorn a scris:
blue moon a scris:pup si eu copii
am deschis topic cu nume de fetite....poate ma ajutati [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ffffff bine....ne gandim si incercam sa te/va ajutam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

e foarte greu sa gasesti un nume pentru un copil, trebuie sa te gandesti la semnificatie si la perioada maturitatii lui,daca ii va place sau nu.dupa mine e o prostie ca nasa sa impuna numele, eu am botezat...am lasat finii sa aleaga numele,

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Oct 14, 2010 11:24 am

Shocked parca avem un ministru...William Brînză, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si cate...aveam in scoala unul...Cacareaza Tarzan,

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 14, 2010 11:26 am

buna snowww
nasii nu se implica, doar fac propuneri, dar mereu zic ,,alegem ce place noua'', deci nu sunt probleme
doar ca vrem un nume care sa nu il aiba mai nimeni in zona, ceva unic...dar vorba ta, sa fie placut si la maturitate, folosibil
inca ne gandim dar....nu vedem nimic pe net interesant Basketball Rolling Eyes

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 14, 2010 11:26 am

snowflake a scris:Shocked parca avem un ministru...William Brînză, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si cate...aveam in scoala unul...Cacareaza Tarzan,
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 11:29 am

blue moon a scris:buna snowww
nasii nu se implica, doar fac propuneri, dar mereu zic ,,alegem ce place noua'', deci nu sunt probleme
doar ca vrem un nume care sa nu il aiba mai nimeni in zona, ceva unic...dar vorba ta, sa fie placut si la maturitate, folosibil

Atunci ocoleste net-ul lol! .....by the way....cum ii cheama pe copiii din zona scratch

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 14, 2010 11:31 am

Monique a scris:
blue moon a scris:buna snowww

Atunci ocoleste net-ul lol! .....by the way....cum ii cheama pe copiii din zona scratch
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nume urate...nu zic [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 11:32 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] atunci nicio sansa sa le pui [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....deci raman celelalte lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 14, 2010 11:36 am

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] atunci nicio sansa sa le pui [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....deci raman celelalte lol!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] daca as cadea de acord cu C. la unele nume ar fi mai usor
dar amandoi avem pareri cam diferite
doar un nume comun am gasit... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] halal colaborare si potrivire [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 14, 2010 11:37 am

la nume de baieti eram stabiliti, gasesem....Octavian
dar la fete...care mai de care cu presupusul....mai avem 2 luni jumate, tb sa gasim

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 14, 2010 11:46 am

ati atipit? a venit Cata si gata...fuga la nani?
ia sa il verific si eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 14, 2010 11:55 am

nb copii, C. ma solicita langa el [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 11:57 am

blue moon a scris:nb copii, C. ma solicita langa el [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

unul el si unul tu....impacati si capra si varza lol! ...Noapte buna Ali

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Oct 14, 2010 12:15 pm

Va poop si va zic o noapte minunata ...sa visati frumos....

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Oct 14, 2010 12:59 pm

blue moon a scris:nb copii, C. ma solicita langa el [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si de ce nu octavia?
am zis si eu
cate nume frumoase sunt gasiti voi unul romanesc si frumos
lacramioara?

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Oct 14, 2010 1:00 pm

noapte supercalifragilistica va doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 1:04 pm

Noapte buna dragilor!

Angel

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 8:59 pm

Buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....am facut si cafeaua

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de swet la data de Joi Oct 14, 2010 9:11 pm

Buna dimineata!

swet

Avertismente :  Mesaje : 32

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 9:22 pm

swet a scris:Buna dimineata!
Spoiler:

Buna dimineata Adriana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 9:32 pm

Buna dimineata Adriana , Ali , Vali ...... harnicutilor

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 9:46 pm

Monique a scris:Buna dimineata Adriana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , Ali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , Vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] harnicutilor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Oct 14, 2010 9:52 pm

buna dimineata va spun si eu dragi prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Oct 14, 2010 9:53 pm

Aragorn a scris:Buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....am facut si cafeaua

salut si o zi buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Oct 14, 2010 9:54 pm

swet a scris:Buna dimineata!
sarut mana si o zi frumoasa[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:09 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 43 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum