Cafenea 5

Pagina 41 din 43 Inapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 5

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Noi 04, 2010 4:38 am

Monique a scris:
snowflake a scris: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] schimba vasul, foloseste unul din lut...exista o perioada cand cumperi inox, ena...portelanuri fine, apoi redescoperi retetele bunicii preparate in vase de lut si aperitive servite pe clasicul "fund de lemn".

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] in vas de lut am vrut sa-l pun...dar se pare ca unchiul "G" nu a avut bunici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ... deci lipsa traditie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 4:48 am

vad ca vorbiti de funie in casa spanzuratului ... am o foame de nu am unde dormi la noapte

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Noi 04, 2010 4:51 am

Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] vad ca vorbiti de funie in casa spanzuratului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ... am o foame de nu am unde dormi la noapte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 4:55 am

snowflake a scris:
Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] vad ca vorbiti de funie in casa spanzuratului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ... am o foame de nu am unde dormi la noapte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

....voi vorbiti/scrieti ca eu conspectez si fac o carte de bucate ... "Retete Culinare a la USH" lol!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Noi 04, 2010 5:29 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ce ar fi sa faci si tu un ocol in drumul spre casa pe la pescarie??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 5:30 am

Monique a scris:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...ce ar fi sa faci si tu un ocol in drumul spre casa pe la pescarie??? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

faci plachie?....daca da trec daca nu, nu lol!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Noi 04, 2010 6:03 am

vorbiti de mancare? si mai ales de peste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si eu am fiert stiuca cu cartofi azi si mujdei de usturoi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Noi 04, 2010 6:15 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] super, eu langa stiuca pun cartofi, morcov, telina fiarta si fac un sos maioneza din mustar si castraveti acrii.

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 7:07 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am ajuns acasica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Noi 04, 2010 7:40 am

Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am ajuns acasica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
dupa urmeaza asta...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Noi 04, 2010 8:25 am

Buna seara.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]...peste...e minunat...sa aveti pofat!

Angii o seara bun.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] sa stii ca m-am gandit la concurs...Cea mai frumoasa ceasca de cafea
ce parere ai ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 8:31 am

snowflake a scris:
Aragorn a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...am ajuns acasica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
dupa urmeaza asta...
Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...multam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 8:32 am

lucia55 a scris:Buna seara.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]...peste...e minunat...sa aveti pofat!
Spoiler:

Angii o seara bun.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] sa stii ca m-am gandit la concurs...Cea mai frumoasa ceasca de cafea
ce parere ai ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...lanseaza propunerea aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 8:33 am

Butterfly a scris:vorbiti de mancare? si mai ales de peste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si eu am fiert stiuca cu cartofi azi si mujdei de usturoi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Buna Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...trebuie sa deschidem neaparat un topic cu retete culinare lol!

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Noi 04, 2010 8:58 am

Aragorn a scris:
lucia55 a scris:Buna seara.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:

Buna Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...lanseaza propunerea aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Vali...am lansat...concursul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] asa ca va astept cu mic cu mare....cu ceasca mica cu ceasca mare la concurs.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 9:00 am

lucia55 a scris:
Aragorn a scris:
Spoiler:

Vali...am lansat...concursul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] asa ca va astept cu mic cu mare....cu ceasca mica cu ceasca mare la concurs.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o sa deschidem topic si punem conditiile....daca ai alte pareri despre conditii te rog sa ne spui

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Noi 04, 2010 9:00 am

buna tema..... sa-mi caut canita ...... Buna Lucia!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 9:04 am

am deschis concursul...

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Noi 04, 2010 9:33 am

Aragorn a scris:am deschis concursul...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumesc... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am voie si eu sa particip? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 9:34 am

lucia55 a scris:
Aragorn a scris:am deschis concursul...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Multumesc... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am voie si eu sa particip? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

toata lumea....nu este nimic specificat la conditii....cine participa si cine nu ...succes

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Noi 04, 2010 9:39 am

lucia55 a scris:

.... mai ales tu

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Noi 04, 2010 9:41 am

Vali multumesc.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o seara minunata... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]si nu uitati de cescuta.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Noi 04, 2010 9:47 am

Noapte frumoasa, Lucia! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Noi 04, 2010 9:49 am

lucia55 a scris:Vali multumesc.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o seara minunata... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]si nu uitati de cescuta.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
noapte buna, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si eu programez tv dar nu vad decat 10 min

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 9:50 am

lucia55 a scris:Vali multumesc.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

noapte buna Lucia

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 7:58 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 41 din 43 Inapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: