Cafenea 5

Pagina 42 din 43 Inapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 5

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Noi 04, 2010 9:50 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Aliiiiiiiiiiiiiiii...pe unde umbli...treci ca am ajuns la pagina buclucasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .....sa nu zici ca nu ti-am dat bip

bip...bip...biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiippppppppppppppp

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Noi 04, 2010 9:52 am

s-o ajute zana buna... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] sa faca o vraja cu prima pagina poate vine...

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Noi 04, 2010 8:57 pm

buna dimineata!
cafeluta este servita
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Noi 04, 2010 9:06 pm

buna dimineata prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Noi 04, 2010 9:21 pm

buna dimineata,nico

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 9:39 pm

Buna dimineata

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Noi 04, 2010 9:44 pm

Aragorn a scris:Buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

o zi buna ,vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 9:49 pm

popescu radu a scris:
Aragorn a scris:Buna dimineata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:

o zi buna ,vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

salut Radu ....sa ai o zi linistita

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Noi 04, 2010 10:11 pm

Buna dimineata dragilor...
Fufulica,Radu,Vali,Nico...multumim de cafeluta.....
o zi de toamna minunata

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 10:17 pm

Flory, Nico, lucia ....o zi minunata va doresc

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Noi 04, 2010 10:17 pm

lucia,o zi frumoasa

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Noi 04, 2010 10:30 pm

buna dimineata, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] tuturor!pauza cafelei s-a terminat, azi e vineri, zi scurta... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Noi 04, 2010 10:45 pm

snowflake a scris:buna dimineata, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] tuturor!pauza cafelei s-a terminat, azi e vineri, zi scurta... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si o zi placuta[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 10:58 pm

snowflake a scris:buna dimineata, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] tuturor!pauza cafelei s-a terminat, azi e vineri, zi scurta... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

buna dimineata Snow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ... o zi scurta si tie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Noi 04, 2010 11:47 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna dimineata dragilor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....la mine abia acum a venit pauza de cafea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Noi 04, 2010 11:48 pm

popescu radu a scris:lucia,o zi frumoasa
Spoiler:

Raducule.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] o zi frumoasa si tie..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snow....sa fii iubita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

pentru intarziati.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Noi 04, 2010 11:53 pm

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna dimineata dragilor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....la mine abia acum a venit pauza de cafea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...sa ai pofta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Vin Noi 05, 2010 12:04 am

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Buna dimineata dragilor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....la mine abia acum a venit pauza de cafea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
monique, o zi de vis

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 12:08 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Radu... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....se apropie week-end-ul...numai gandul ca e vineri ma face sa am o zi perfecta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 12:15 am

Monique a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Radu... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....se apropie week-end-ul...numai gandul ca e vineri ma face sa am o zi perfecta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
buna Angi....asa sa fie cum vrei tu[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Noi 05, 2010 12:44 am

Multumesc, Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....si tu sa ai parte de o zi cum iti doresti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 12:48 am

Dragi prietenii...azi e o zi trista...inima marelui nostru poet ADRIAN PAUNESCU a incetat sa mai bata....Dumnezeu sa-l odihneasca Sad

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Vin Noi 05, 2010 12:59 am

Sad din pacate era previzibil, e bine sa ne aducem aminte de el si in general de toti oameni valorosi ai tarii, de prietenii si rudele trecute dincolo, in zborul etern al somnului vesnic.(fara sa detaliez, am incercat o astefel de calatorie, dar pentru ca probabil mai aveam multe de facut aici in lumea materiala, am fost intoarsa sa termin)sa mori e usor, sa traiesti e mai greu!pentru noi cei din aceasta dimensiune este o tragedie, pentru cel ce pleaca in anumite situatii, e o liniste si o binecuvantare.aducerea aminte a celui drag, este un omagiu si o cinstire a vietii lui.

snowflake

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Noi 05, 2010 1:01 am

Va asteptam cu mare drag sa participati la concurs cu cescuta de cafea favorita... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:26 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 42 din 43 Inapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum