Cafenea 5

Pagina 6 din 43 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 5

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Oct 14, 2010 9:56 pm

sarut mana, monique!o zi de vis
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Oct 14, 2010 9:58 pm

nico,buna dimineata!

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 10:21 pm

Butterfly a scris:buna dimineata va spun si eu dragi prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:

Buna dimineata Nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 10:21 pm

popescu radu a scris:
Aragorn a scris:Buna dimineata tuturor [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....am facut si cafeaua

Spoiler:
salut si o zi buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

salut Radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 10:48 pm

V-am pregatit ceva bun ....gustarea de la ora 10.......si sa nu uit....Buna Nico , Lucia , Radu

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Oct 14, 2010 10:56 pm

Buna dimineata Vali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] fufulica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] adriana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nico [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ali [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] angi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] radu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ....pt toti ce trec prin cafenea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ..o zi plina de iubire

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Oct 14, 2010 11:02 pm

de la mine, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] din pacate timpul e scurt, la job am multe de rezolvat, maine este ziua "mare", invitati...deschidere, o sa ma ocup pana incep festivitatile, apoi predau stacheta, trebuie sa fiu fresh duminica la examen.
o sa mai intru cand am putin timp de cafea, daca o sa mai am... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Oct 14, 2010 11:51 pm

snowflake a scris:de la mine, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] din pacate timpul e scurt, la job am multe de rezolvat, maine este ziua "mare", invitati...deschidere, o sa ma ocup pana incep festivitatile, apoi predau stacheta, trebuie sa fiu fresh duminica la examen.
o sa mai intru cand am putin timp de cafea, daca o sa mai am... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
din partea mea multa bafta...

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 11:55 pm

snowflake a scris:de la mine, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] din pacate timpul e scurt, la job am multe de rezolvat, maine este ziua "mare", invitati...deschidere, o sa ma ocup pana incep festivitatile, apoi predau stacheta, trebuie sa fiu fresh duminica la examen.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Oct 15, 2010 12:30 am

popescu radu a scris:
blue moon a scris:nb copii, C. ma solicita langa el [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
si de ce nu octavia?
am zis si eu
cate nume frumoase sunt gasiti voi unul romanesc si frumos
lacramioara?

si Octavia e o optiune Rolling Eyes Rolling Eyes
mai cautam....pana nasc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

va salut cu drag

bafta snow....va fi bine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Vin Oct 15, 2010 2:27 am

snow,bafta si o zi minunata

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Vin Oct 15, 2010 2:28 am

sarut mana,lucia

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Vin Oct 15, 2010 2:30 am

sarut mana,blue!
lacramioara ,suna frumos?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Oct 15, 2010 6:53 am

Salutare cafenea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Oct 15, 2010 9:09 am

popescu radu a scris:sarut mana,blue!
lacramioara ,suna frumos?

kisss raducu....suna bine, numai ca am o colega cu acest nume [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
nu-i bai, mai astept oferte de numeee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Oct 15, 2010 9:20 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

va vaaaad si va puupppp [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Oct 15, 2010 10:02 am

blue moon a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

va vaaaad si va puupppp [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

si noi pupacim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Oct 15, 2010 10:18 am

ce bine am nimerit...la pupaturi

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Vin Oct 15, 2010 10:23 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] nu plangeee...te pupam si pe tineeeeee [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Oct 15, 2010 12:09 pm

Aragorn

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Mesaj Scris de Angel la data de Vin Oct 15, 2010 8:45 pm

Buna dimineata, Flory! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...Buna dimineata tuturor! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Vin Oct 15, 2010 9:03 pm

Buna dimineata iau si eu o cafea si la drum

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Vin Oct 15, 2010 9:07 pm

Monique a scris:Buna dimineata, Flory! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...Buna dimineata tuturor!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Spoiler:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[spoiler]

Buna dimineata ...Angi vali fufulica radu ali nico si tuturor care trec pragul cafenelei

o sambata minunata cu sanatate , fericire si sa realizati tot ce va doriti

cafeluta avem pentru toata ziulica, va multumim... si va servesc si eu cu ceva dulce

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 10:31 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 43 Inapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum