Cafenea 5

Pagina 4 din 43 Inapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cafenea 5

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Oct 14, 2010 3:16 am

Butterfly a scris:si un suc lui Radu ca sigur va veni setos [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
merci nico!cum le stii tu pe toate
pestele s-a mancat de ieri iar sucul ............ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Avertismente :  Mesaje : 1570

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 6:43 am

prieteni

Aragorn

Avertismente :  Mesaje : 13625

http://spiruharet-mv.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 6:48 am

popescu radu a scris: merci nico!cum le stii tu pe toate
pestele s-a mancat de ieri iar sucul ............ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

m-am gandit eu ca asa se va intampla...si ca sa nu lasam mamaliguta Luciei nemancata....azi am pescuit eu din supermarket...si am pregatit pentru toti...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Avertismente :  Mesaje : 6497

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Oct 14, 2010 7:25 am

Buna fetelor Nico,Angi ...ce harnicute a-ti fost [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
eu ma chinuiest de jumatate de ora sa postez si nu stiu ce are calculatul ...netul nu incarca imi face figuri....va poop

o seara minunata.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Avertismente :  Mesaje : 5235

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 7:45 am

Pupam si noi ....sper sa isi revina "nenea" Net-ul .... o fi cablul subtire si s-au ingramadit prea multi pe el

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Butterfly la data de Joi Oct 14, 2010 7:53 am

pe maine prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Butterfly

Avertismente :  Mesaje : 1040

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 7:56 am

O seara frumoasa draga mea

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 7:59 am

Lucia, Nico....o seara placuta va doresc si voua

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Oct 14, 2010 7:59 am

o seara frumoasa tuturor!iar fetelor in special,romantica

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 8:00 am

popescu radu a scris:o seara frumoasa tuturor!iar fetelor in special,romantica

salutare Radu

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Oct 14, 2010 8:04 am

Angi....un pastrav....m-am servit e super.... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am adus si eu niste bere.. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 8:24 am

Berea o lasam pentru baieti lol! ....la pastravul ala a mers vinutul alb adus de tine, Lucia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 14, 2010 8:32 am

Monique a scris:
blue moon a scris:hi and bye pt moment, revenim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] kissessss

sa treceti la pupacit.....Printesa, tu si C. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
de revenit...n-am mai revenit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar la pupacit stam si azi daca se poate Basketball Basketball

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 8:34 am

blue moon a scris:
Monique a scris:
blue moon a scris:hi and bye pt moment, revenim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] kissessss

sa treceti la pupacit.....Printesa, tu si C. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
de revenit...n-am mai revenit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar la pupacit stam si azi daca se poate Basketball Basketball

buna Ali

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 9:18 am

blue moon a scris:

se poate...cum de nu lol!

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de popescu radu la data de Joi Oct 14, 2010 9:32 am

blue moon a scris:
Monique a scris:

revino-ti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

popescu radu

Sus In jos

Mesaj Scris de Angel la data de Joi Oct 14, 2010 9:37 am

popescu radu a scris: revino-ti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] mai greu...acum trebuie organizata o preselectie de nume frumoasae pentru printesa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Angel

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia55 la data de Joi Oct 14, 2010 10:48 am

Buna Ali... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o seara linistita cu multa iubire [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

o melodie care imi face placere sa o ascult .. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lucia55

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 10:56 am

lucia55 a scris:Buna Ali... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
o seara linistita cu multa iubire [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:

o melodie care imi face placere sa o ascult .. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 14, 2010 11:12 am

pup si eu copii
am deschis topic cu nume de fetite....poate ma ajutati [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 14, 2010 11:13 am

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 11:14 am

blue moon a scris:pup si eu copii
am deschis topic cu nume de fetite....poate ma ajutati [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

ffffff bine....ne gandim si incercam sa te/va ajutam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de snowflake la data de Joi Oct 14, 2010 11:14 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] o seara frumoasa...alaturi de cei/cele dragi!

snowflake

Avertismente :  Mesaje : 4863

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 11:17 am

snowflake a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Spoiler:
o seara frumoasa...alaturi de cei/cele dragi!

multumim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ...la fel si tie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Aragorn

Sus In jos

Mesaj Scris de Aragorn la data de Joi Oct 14, 2010 11:17 am

Aragorn

Sus In jos