Cel mai frumos nume de fetita

Pagina 2 din 2 Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cel mai frumos nume de fetita

Mesaj Scris de moonlife la data de Mier Oct 20, 2010 4:08 pm

ALINA

moonlife

Avertismente :  Mesaje : 1

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Joi Oct 21, 2010 1:26 am

moonlife a scris:ALINA
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ar fi culmea...sa ne amestecam amandoua [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Avertismente :  Mesaje : 687

Sus In jos

Mesaj Scris de connie la data de Vin Oct 22, 2010 9:24 pm

ali, sa fiti sanatoase, in primul rand. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
conteaza si numele de familie. sa sune bine impreuna si sa "curga" atunci cand sunt rostite. exemplu de 'asa nu' : stoica corina, cornelia, cosmina...nu suna bine.
un alt aspect. daca numele familiei este Mazare, de exemplu, prenumele ar trebui sa fie cat mai neutru. cineva a pus nume fetitei, Odiseea.
si-n facultate pufneau colegii in ras cand ii auzeau numele pentru prima data... odiseea mazare

connie

Avertismente :  Mesaje : 2105

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Sam Oct 23, 2010 2:27 am

connie a scris:ali, sa fiti sanatoase, in primul rand. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
conteaza si numele de familie. sa sune bine impreuna si sa "curga" atunci cand sunt rostite. exemplu de 'asa nu' : stoica corina, cornelia, cosmina...nu suna bine.
un alt aspect. daca numele familiei este Mazare, de exemplu, prenumele ar trebui sa fie cat mai neutru. cineva a pus nume fetitei, Odiseea.
si-n facultate pufneau colegii in ras cand ii auzeau numele pentru prima data... odiseea mazare
multumim furny, asa este, eu zic ca merge f bine numele de fam cu Sabina Ioana, am facut practica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de connie la data de Sam Oct 23, 2010 8:24 am

sabina-ioana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] . (sabina este fix pe gustul meu sunny )

connie

Avertismente :  Mesaje : 2105

Sus In jos

Mesaj Scris de Chris la data de Sam Oct 23, 2010 8:29 am

Sabina, imi place !... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] am un nepot care-l cheama Sabin !

Chris

Avertismente :  Mesaje : 305

Sus In jos

Mesaj Scris de blue moon la data de Sam Oct 23, 2010 9:25 am

connie a scris:sabina-ioana [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] . (sabina este fix pe gustul meu sunny )
99% ramane asa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

blue moon

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 9:44 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum